Волає «Русскоє радіо» і переповнений «бус», – Максим Новицький про ковельську маршрутку

12 Лютого 2018, 17:23
6687

Керівник ВГО «Сокіл» Волинь Максим Новицький поділився своїми враженнями від поїздки у ковельському громадському транспорті.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

«На вихідних вкотре довелося відчути усю комфортність ковельських маршрутних таксі. Окрім того, що так звані «буси» абсолютно не придатні для перевезення пасажирів, те що квитки за проїзд водій не дає і відповідно обіг грошей ніхто не контролює, повний бус пасажирів, що порушує правила дорожнього руху і закон України, а добиває тим, що на всю маршрутку !«волає»! «русскоє радіо» (це в час війни) або ж шансон. Що це значить? Ми живемо на окупованій території? Чи водій знаний зек і популяризує серед населення тюремну романтику і пропагандує кримінальне виховання?», – цікавиться Максим у дописі. 

Він зазначає, що в документі на маршруті було вказано пасажиромісткість 18 сидячих місць. Натомість їхало до 30 чоловік, що створювало дискомфорт та небезпеку для здоров'я пасажирів.

Керівник «Сокілу» у дописі звернувся до народних обранців ковельської міської ради і запропонував створити ініціативну групу і зробити все можливе для комфортного перевезення пасажирів. Зокрема, він у дописі запропонував перші пункти: заборонити будь-яку музику в салонах маршрутних таксі, щоб не порушувати права пасажирів так як кожна людина має свої смаки в музиці; заборонити водіям перевищувати пасажиромісткість зазначену в документах.

«Варто зазначити, що в Луцьку вже давно діє мораторій на музику в салонах маршруток, на маршрутах справжні автобуси, а не вузькі консервні банки на колесах та оснащено навігаторами, що контролює маршрут.

Ковель не може бути європейським містом з таким ставленням власників маршрутів до пасажирів», – додає Максим у дописі.

 

1

1


Коментарі
12 Лютого 2018, 19:30
і ви ще кажете, що маршрутчики бідують і потрібно піднімати тарифи? та ні в якому разі. Умовою підняття тарифів має бути введення квиточків, а ще краще компостерів на талони. Водій до готівкових крошей не повинен мати доступа, Комфорт повинен відповідати нормальним нормам а не кільку в банці возити. Ще їм мало. І так вже нахапались
12 Лютого 2018, 19:46
Треба двоповерхові автобуси пустити по Ковелю!!<br/>І лініюю метро на люцьк.
12 Лютого 2018, 19:48
Виходиш - сідаєш на таку маршрутку яка тобі подобаеться і ху....р на усі 4 сторони !!!
12 Лютого 2018, 19:51
Хто за те щоб розганяти по Ковелі бухарів?
12 Лютого 2018, 20:28
А ще 90% маршруток вонючі і грязні! Сідаєш і думаєш чи чистим встане чи ні. А біля скла взагалі бридота. Стільці хитаються, коліна людині середнього зросту немає куди діти!
12 Лютого 2018, 20:29
А влітку..... в багатьох маршрутках всі вікна для аварійного виходу, як у пакеті. На кватирках зекономили!
12 Лютого 2018, 20:55
потрібно самому бути не вонючому нераз спостерігаєш як сумку яка стояла в калюжі ставляють на сидіння а потім самі і сідають і соплі витирають в занавєскі
12 Лютого 2018, 20:55
Все правильно, аварійні буси підготовлені до аварій
12 Лютого 2018, 20:59
Ти не просто мрійник, ти - утопіст!
12 Лютого 2018, 21:04
а в нас комфорт
12 Лютого 2018, 21:08
платиш і їдеш собі сам
12 Лютого 2018, 21:25
Найцікавеше те, що в коментах ніхто не згадує за &quot;русский&quot; шансон, а лише за свинарники, які прийнято називати маршрутками. Хто такий Новицький - ніхто не знає, імя його ніхто і ніхто цим рагулем не зацікавиться. А Токарєва, Новікова, Круга знають всі, і знати будуть ще довго, незалежно від гавкань всяких новицьких та інших вятровичів. Рагулі і є рагулі.
12 Лютого 2018, 21:41
Да в Ковелі маршрутки в дуже занедбаному стані. Нормальна чиста маршрутка 2 жовтого кольору приклад всім маршрутка.
12 Лютого 2018, 21:41
Да в Ковелі маршрутки в дуже занедбаному стані. Нормальна чиста маршрутка 2 жовтого кольору приклад всім маршрутка.
12 Лютого 2018, 21:51
Потрібно, щоб всі ходили пішки,.
12 Лютого 2018, 21:59
Коли прибираєш в кінці зміни маршрутку скільки після таких новіцких видираєш жуйки які те бидло ліпить на сідушки на вікна на штори та наліпіте вже шановні пасажири собі в труси!!!! Хами не виховані вам треба кіньми їздити
12 Лютого 2018, 22:06
Стопроцент згоден. Останній час взагалі якісь клоуни сідають, платити не хочуть, ніби АТО, і краще не перевіряти, бо скандалять, зате домахуються чого музиека, чого реклама, чого чого. З....ли довбані активісти, хай попробують самі поїзщдити щоб заробити копійку.
12 Лютого 2018, 22:24
Так, єдина чиста жовта двійка.<br/>І справа не тільки в тих хто ставить сумки, гляньте на стелі на чохли....де руками беруть! На грибок біля резинки на склі... <br/>За що платити більше?
12 Лютого 2018, 22:27
Бидло , звичайно, є. Але зняти хоч раз в місяць і випрати чохли на сидіннях можна???? Привабити сидіння , які як гойдалки.
12 Лютого 2018, 22:52
Геть маршрутки, давай автобуси!!! Але поки у Ковелі будуть автобуси, виросте слідуюче покоління хамів, які ліплять жуйки, витирають руки і соплі у шторки, деруть сидіння. Така ковельська культура.
12 Лютого 2018, 22:59
Можна ті чехли попрати..., а навіщо якщо виховані Ковельчани зайдуть в бус з пиріжком якого придбають на привокзальній площі чи біляш витруть своїх чистеньки ручки в ті чохли і ще пакет під чохол положать.... бо водій бидло прибере<br/><br/>За музику вцепились <br/>Ти сядь і цілий день поїздь по місту без будь якого радіо<br/>Ще тобі мозг винесуть наші виховані пільговики<br/>А водій повинен це все терпіти<br/>А музика йому допомагає розслабитись, шоб не нервувати і дальше виконувати свою роботу<br/>Чи Ви активісти думаєте так легко працювати з людьми!??<br/><br/>А за прибирання треба дибати водіїв але потрібно і пасажирам мати повагу до буса<br/>Не водій з перевізником вимазує сидіння ( вище зазначено на рахунок пакетів із калюжі ) а ми самі виховані громадяни це робимо<br/>Якщо ти бачиш як твій сусід по сидінню пачкає салон зроби йому зауваження <br/>Я ж забув ми українці &quot;не моє не жалко, моя хата з краю &quot;
12 Лютого 2018, 23:04
Не подобається їздіть на таксі а яка музика грає пофік ідеш десять хвилин можеш любу музику послухати не зівянеш
12 Лютого 2018, 23:08
ті що не одного дня не робив стали активістами язиком нашу країну будують
12 Лютого 2018, 23:13
ті що не одного дня не робив стали активістами язиком нашу країну будують
12 Лютого 2018, 23:13
ті що не одного дня не робив стали активістами язиком нашу країну будують
12 Лютого 2018, 23:18
сам собі відповідь написав потрібно вмиватися і руки мити перед тим як сідати в маршрутку
12 Лютого 2018, 23:19
сам собі відповідь написав потрібно вмиватися і руки мити перед тим як сідати в маршрутку
12 Лютого 2018, 23:22
Ай нормальне те русскоє радіо.ще візьміть те заберіть, то й не буде шо слухати в Ковелі. Хіба рекламу на хіт ФМ...
13 Лютого 2018, 00:30
Сходи в АТО і на закуску послухай ватноє радійо
13 Лютого 2018, 01:54
&quot;Васильович&quot; - типічний ковельчанин, який кідає смітникі в річку, трощить ліхтарі, руйнує памяткі архітектури і т.д.
13 Лютого 2018, 01:54
&quot;Васильович&quot; - типічний ковельчанин, який кідає смітникі в річку, трощить ліхтарі, руйнує памяткі архітектури і т.д.
13 Лютого 2018, 01:54
&quot;Васильович&quot; - типічний ковельчанин, який кідає смітникі в річку, трощить ліхтарі, руйнує памяткі архітектури і т.д.
13 Лютого 2018, 02:18
до олексія ти олексію звернися в 6 шосту палату може тобі мізги треба вправити !!!!!
13 Лютого 2018, 02:18
до олексія ти олексію звернися в 6 шосту палату може тобі мізги треба вправити !!!!!
13 Лютого 2018, 02:18
до олексія ти олексію звернися в 6 шосту палату може тобі мізги треба вправити !!!!!
13 Лютого 2018, 02:20
воскрес шансон
13 Лютого 2018, 03:46
Музика за рульом розслабляє... Ей ти розслаблєний воділа - за рульом треба за дорогою слідкувати а не розслаблятись і соплі жувати під руський шансон
13 Лютого 2018, 04:37
верніть &quot;Гармошку&quot;
13 Лютого 2018, 08:43
Раніше значна кількість українок слухали Стаса Михайлова.
13 Лютого 2018, 10:58
ВАСИЛЬОВИЧ-пьяний ...і матюкається!
13 Лютого 2018, 11:46
я ж сказав тобі козлу тут не появлятися! зловлю закопаю сопляка!
13 Лютого 2018, 11:48
І КОМУ ЯКОЄ ДЄЛО
13 Лютого 2018, 12:20
А шо вам не нравіцца?))
13 Лютого 2018, 13:37
Радіо українське просто хвиля називається русскоє радіо
13 Лютого 2018, 14:37
Ти знову з бодуна, знову не вчив граматику, знову вживаєш погані слова. Неадекват ти шизодибілоїдний!
13 Лютого 2018, 14:39
Чому не фільтруєта базар? Чому не видаляєте нецензурщину?
13 Лютого 2018, 15:28
Як пасажиру, мені подобається , коли є музика. І це взагалі не проблема. Гірше коли водій &quot;хам&quot;! Коли двері закрити неможливо, бо їм потрібен ремонт, а водій при всіх пасажирах ображає і матюкає, що не так закрив. Робота тяжка, але коли нерви не в порядку, то краще знайти іншу.
13 Лютого 2018, 15:28
Ніякоі музики! ...деякі примудряються і по телефону і з пасажирами розмовляти і решту здавати і ...все це одночасно! Музика тільки на міжміських маршрутах:УКРАІНСЬКА і зарубіжна але НЕ РОСІЙСЬКА!!!!
13 Лютого 2018, 15:32
Хай краще звучить &quot;русское радио&quot; ніж сяде якесь бидло і на всю маршрутку по телефону говорить, наче комусь цікаво як він на заробітках був, що їв сьогодні, де гуляв ітд....
13 Лютого 2018, 17:09
а тепер попрошу фотографію новіцкого вкожну маршрутку потрібно знати хероя щоб не їхав більше в переповненій маршрутці а йшов собі
13 Лютого 2018, 18:06
Музика розслабляє <br/>Це шоб від наших добрих активістів які мозг винесуть &quot;відійти&quot; і забути його. я про це <br/>Попробуйте побути водієм хоть одне грамотно <br/>Водій дивиться за дорогою внього є графік <br/>Потрібно це все встигати здачу дати <br/>Ще кожному пояснити що він їде на сільмаш<br/>Ні один пасажир його не захищає<br/><br/>А він так само має сім'ю на яку старається заробити та забезпечити<br/><br/>А Ви активісти шоб Шось змінити почніть із себе
13 Лютого 2018, 21:10
З маршрутом жовтим номер два попрацюэмо ПіДРІВНЯЄМО нічого виділятися<br/>А З хвилею яка називається Украінське Радіо по Тамбову не пробував ІЗДИТИ в <br/>Або сходити в Украінську Православну В Севастоолі Попробуй ФСБ на брашпіль намотає<br/>злякатися не встигнеш <br/>Маршрутки продати шоферів в АТО Підпрємців ліквідувати як клас
14 Лютого 2018, 09:27
У Верховній раді нехай спочатку вивчать українську мову і бізнес з Росією не ведуть і щотижня нишком туди не їздять. А пісні і артисти нічого поганого не роблять. Не так вже й багато українських гарних пісень. А пісні на англійській. польській мові нехай також не звучать. Що то за Новицький, хоче перед ким вислужитися
16 Лютого 2018, 00:32
В точку сказали, шановна.
25 Лютого 2018, 12:41
Сюда фото новицького