Грушівка: поліцейські виявили у місцевого жителя 40 літрів браги

14 Лютого 2018, 12:30
5158

У селі Грушівка Ковельського району в домогосподарстві 50-річного місцевого мешканця дільничні офіцери поліції виявили  40 літрів браги для виготовлення самогону. Правопорушнику загрожує до 170 гривень штрафу.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

Поліцейські притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про незаконне виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення. Санкція статті передбачає штраф у розмірі від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Вилучену рідину правоохоронці знищили на місці.

 



 

Коментарі
14 Лютого 2018, 15:33
Ойо стільки добра знищили, людина готувалася до дня Валентина а поліція свято спортила
14 Лютого 2018, 16:43
Ой ой щеб Волю-Любитівську добре привіталиб і не тільки брагу шей пальонки найшлиб проявилиб ініціативу чи нових за руку привести до двору
14 Лютого 2018, 17:28
Спиртовиків в Ковелі на базарі ловіть а не в селі.Село вас кормить дармоїдів і недоумків .
14 Лютого 2018, 18:35
Навіщо їхати хто зна куди? Зайдіть на привокзалку там непочатий край порушень чи вам засліпило ???????????
14 Лютого 2018, 18:38
Ще в с.Любитів є в ольки власючки повно цього добра нікого небоіця продає бо в поліціі є своі люди!!!! завітайте самі побачите!
14 Лютого 2018, 20:03
Та в городі як хто і загебелется то мало знаєш а то знаєш людину кожен день вітаєшся вжє трох закопали а управи неможна найти ходить рапушисько ухмиляєтсся
14 Лютого 2018, 21:25
Будуть як мінімум до кінця місяця нищити, не побачите патрульного поліцая на дорозі, доки все не знищать...
14 Лютого 2018, 22:36
З 3 лютого працює патрульна поліція. На привокзальній площі вільно почувають себе валютчики, торгують самогоном наливайки, на проїзжій частині перед мясним павільйоном розмістилось 3 панянки торгують вирощеними у власному садочку апельсинами, привокзальна площа має жалюгідний вигляд.
15 Лютого 2018, 00:18
У ЦІХ ПАНЯНОК РОДИЧІ В ПОЛІЦІЇ
15 Лютого 2018, 12:57
О да... Нас нє догонят... Ми влада.. А якщо ми влада, то нам закон нє пісан.. Хочемо - купляємо валюту, хочемо - продаємо... Всіх кормимо..
15 Лютого 2018, 12:57
О да... Нас нє догонят... Ми влада.. А якщо ми влада, то нам закон нє пісан.. Хочемо - купляємо валюту, хочемо - продаємо... Всіх кормимо..
15 Лютого 2018, 12:59
Майже в кожному підїзді міських багатоповерхівок є "гуральня". Її можна виявити по вервечці відвідувачів та характерному запаху. Або відкрийте анонімну телефонну лінію по виявленню точок самогоноваріння - назбираєте купу фактів. А штраф смішний, треба відчутніший.
15 Лютого 2018, 17:04
Вилучили і знищили, бо не співпрацює з дільничним.<br/>Ті що співпрацюють та повідомляють про інші злочини - почувають себе добре і гонять.
15 Лютого 2018, 18:38
СУСІД ЗДАВ МУСАРАМ Я ТОЧНО ЗНАЮ!!!!!!!!!!
15 Лютого 2018, 19:43
канкуренция в силі