Юні ковельські плавці вдало виступили на змаганнях у Луцьку

07 Лютого 2023, 18:30
Юні ковельські плавці вдало виступили на змаганнях у Луцьку 501

У Луцьку відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з плавання серед молоді та юніорів.

У змаганнях взяли участь спортсмени КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Вихованець школи Ілля Ляшук здобув чемпіонство на дистанції 50 м., 100 м. стилем батерфляй та 50 м. вільним стилем, а також виборов 2 місце на дистанції 100 м. вільним стилем.

Бронзовими призерами змагань стали — Наталія Падалюк (50-100-200 м. стиль брас), Євгенія Сарапіна (50-100-200 м. стиль на спині), Софія Єрмолаєва (50 м. вільний стиль), Олександр Басалка (100-200 м. стиль брас), Владислав Мацюк (100 м. вільний стиль).

В естафеті 4х100 метрів вільним стилем серед юніорів команда ковельчан посіла 3 місце (четвірку склали — Віталій Мороз, Святослав Гузь, Давид Турик та Владислав Пархомук).

У складі збірної Волині на чемпіонаті України серед молоді та юніорів виступатимуть ковельські спортсмени – Ілля Ляшук, Наталія Падалюк та Владислав Пархомук. Змагання відбудуться 21-25 лютого в Броварах.

До чемпіонату спортсменів готували тренери: Дмитро Ляшук, Володимир Савлук.