У Дубівській громаді відбудеться конкурс краси «Міс громади 2018»

17 Лютого 2018, 16:20
8453

У Дубівській громаді оголосили кастинг на конкурс краси і грації «Міс громади 2018».

Про це повідомляється на стрінці Дубівської сільради у Фейсбук.

У конкурсі можуть брати участь тільки дівчата старше 16 років. Заявки на участь приймаються до 1 березня 2018 року.

За інформацією звертатися у Будинок культури села Дубове або за телефоном 097 323 16 22.

 

 

 

Коментарі
17 Лютого 2018, 19:03
Пропоную себе до складу Журі. Куди звертатись?
17 Лютого 2018, 19:08
то ж там телефон є, дзвони
17 Лютого 2018, 19:25
У КОСМОСА чергове загострення
17 Лютого 2018, 20:26
Клас! А чому б ні))) якщо в громаді є гарні дівчата.
17 Лютого 2018, 20:30
Може відкриють будинок розпусти
17 Лютого 2018, 22:48
А у вас проблеми?
18 Лютого 2018, 00:43
В Мислині буде стриптиз для цього кастинг, а в Дубовій на фермі біля космодрому буде будинок розпусти.
18 Лютого 2018, 01:05
Який контраст: помер односельчанин із "черги смерті" бо не було грошей і громада не допомогла, а на конкурс МІС - гроші у громади то є. Куди ми йдемо?
18 Лютого 2018, 01:09
А яка премія переможниці?
18 Лютого 2018, 01:44
Міс дубівське сільпо?
18 Лютого 2018, 04:47
http://kowel.rayon.in.ua/news/55256-pomer-bagatorichnii-dubivskii-silskii-golova-pavlo-bezeka<br/>Який цинізм-!!!
18 Лютого 2018, 09:12
Рома-КОСМОС геть з катушок зіхав. Земляки помирають на сході, в краіні війна, кругом біда і злидні, а оте космічне лихо конкурси повій організовує. В мусорний бак КОСМОСА. Такоі ганьби, як за цього придурка в Дубовому ще ніколи не було. Люди з КОМОСОМ-придурком треба щось робити, ато він такого натворить- цеє абсолютно неадекватна тварюка.
18 Лютого 2018, 10:07
В час посту!?
18 Лютого 2018, 11:17
А громада під цього придурка підстроється і піде на конкурс? Якщо так - то громада також придуркувата! А якщо бойкот, то ще є здорова жила в громаді!
18 Лютого 2018, 13:05
А чому допускаються дівчата тільки після 16 років? Несправедливо! Ті, що до 16 вміють ще краще, ніж ті, що після.
18 Лютого 2018, 16:15
Дівчат не чіпати - не від святого духа й Ви народилися.!!!? Цікаво, чия світла голова його напоумила????
18 Лютого 2018, 16:49
Добро дня шановна громадо. Читаючи дописи до статті виникає враження , що життя в Україні повинно взагалі зупинитися. Людське життя має властивість в певний час закінчуватись. Так побудована природа. Звісно в країні йде вже декьлька років війна, гинуть люди. Ворог порадів би, яби ми оголосили безстроковий траур, позакривали заклади культупи, в школах проводили, організовуючи дозвілля дітей, лінійки вшанування пам'яті. Проплачені Росією політичні сили саме до цього намагаються нас спонукати, маніпулюючи думкою людей. Але в супереч цьому заклади культури Дубівської громади працюють і намагаються використовувати нові підходи в роботі, впроваджувати нестандартні підходи в організації дорзвілля. Я задоволений їх роботою та намагаюсь сприяти їх починанням. На рахунок конкурсу то в цьому нічого аморального я не бачу. Леді громади матимуть можливість показати свою ерудицію, творчі навики та манери. Звісно кожен сприймає явище в міру свого виховання. Нажаль серед багатьох дописувачів відслідковуються хворі люди, які не тільки аморально мислять, а й позабували як їх зовуть.
18 Лютого 2018, 17:07
Пане Роман, не звертайте уваги, вони таки дійсно хворі!
18 Лютого 2018, 17:11
Якщо допомога хворим це аморально, то вас напевно чекає велике майбутнє.
18 Лютого 2018, 17:35
Я взагалі не розумію чому адміністратори даного сайту дозволяють тут публікувати такий бруд і негатив (у вигляді коментарів)...??? І взагалі життя Дубівської громади ,то є життя громади і нема чого всяким &quot;лівим зайдам&quot; сунути свій ніс в чуже болото...В своє болото дивіться...
18 Лютого 2018, 18:14
&lt;p&gt;Рома! Ні на кого не звертай увагу, відроджуй українські традиції та звичаї. Вони нічого в цій справі не розуміють і навіть в космос не літали. Ти уже всіми ногами в ЄС. Ось тільки не зрозуміло чого по телебаченню соромливо показують, що десь відбувся подібний конкурс і затихли. Тому, що на відміну від тебе розуміють - це не є культурне життя. Якщо тебе на &amp;quot;клубнічку&amp;quot; потянуло, то це своїй дружині скажи. Вона назбирає тобі і полуниць, і чорниць. Всі, на відміну, від тебе добре розуміють, що однією з умов конкурсу дівчаткам 16+ потрібно буде намотати [ОБРАЗА] шнурки від батькових черевиків і показувати на подіумі(в майбутньому на [ОБРАЗА] та інші частини тіла. Привчаєш їх з дитинства до праці, це для тебе мудре рішення, в майбутньому дівчатам в ЄС міцно пригодиться. А те, що ти нічого аморального не бачиш в цьому, то ми зрозуміли вже давно. В твоєму космосі поняття моралі зовсім відсутнє. Ніхто не здивується якщо батьки дівчаток лопатами вернуть тебе з космосу на землю і це буде вірне для тебе лікування. На сході вороги вбивають наших хлопців, а ти в тилу розтліваєш наших дівчат. На путіна працюєш? Не чіпай наших дівчат, нам потрібні дружини з здоровою головую, а не покаліченою тобою. Проводь кастінги серед розведенок, вони нормальним чоловікам вже не потрібні і мають знання та навики які тобі потрібні і мабуть відсутні у твоєї дружини. IP&amp;nbsp;90.154.68.57&lt;/p&gt;
18 Лютого 2018, 19:19
Правмльно мислиш- по космічному. То все путін про тебе пише. Скажіть чи не придурок?
18 Лютого 2018, 19:23
А коли це проня прокопівна украінкою стала
18 Лютого 2018, 21:03
КОсмос БАРИГА. На гроші своіх патронів за 200 грн скуповував голоси на виборах. Знаю що говорю бо сама від його імені скуповувала для космоса голоси. Всіх людей рахує космос за бидло, бо він нас купив. Вважає себе геніальним і прирошшим дупою до крісла голови. Йому потрібно допомогти піти- цим ми вбережемо його від казенного будинку, адже він хоча і цинічний барига, проте таким його зробили ми з вами.
18 Лютого 2018, 21:34
Туристична агенція &quot;Гаремія&quot; запрошує переможиць в тривалий безкоштовний тур в Туреччину.
19 Лютого 2018, 07:52
Космос - ЧМО. Ла-ла-ла.
19 Лютого 2018, 11:23
Якщо хто і чмо то це ти......бо нормальні ,адекватні та культурні люди такого не напишуть...
19 Лютого 2018, 14:32
рома не звертай уваги ти все правильно робиш
19 Лютого 2018, 16:32
Космос ти ЧМО. Ла-ла-ла.
19 Лютого 2018, 23:42
&lt;p&gt;Випадково наткнулась на цю статтю. Сама мешкаю і працюю не на території даної громади, і нікого з вище сказаних осіб не знаю. Але, правду кажучи, бридко від попередніх коментарів! Цей сайт став [ОБРАЗА]... До будь-якої інформації є маса НЕГАТИВНИХ коментарів. Скрізь один негатив! І він виражений некультурно і неграмотно! Повторюся - бридко ! А ще, я впевнена, кожен коментатор палець об палець не вдарив, щоб щось змінити у своєму селі, своїй громаді , у своїй країні , в кінці кінців! Люди , схаменіться ! IP194.44.17.234&lt;/p&gt;
20 Лютого 2018, 01:35
Поважаючий себе турок повинен мати гарем. А де стільки турчинь набрати? Та ще які вони дорогі! Ось дубівчині - саме раз. Гарніші за турчинь і зовсім дешеві. Хороший почин, пане КОСМОС!
20 Лютого 2018, 17:50
охо охо охо