У Ковелі затримали дві групи молодиків з наркотиками

19 Лютого 2018, 10:00
3819

У Ковелі патрульні продовжують виявляти осіб з речовинами, схожими на наркотичні. Зокрема, молодиків із забороненими речовинами виявили у ніч на п’ятницю та в ніч на понеділок, 16 і 18 лютого відповідно.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Фейсбук.

У першому випадку 3 невідомих осіб помітили біля закинутої будівлі на вулиці Володимирській. У 35-річного чоловіка при перевірці виявили згорток з сіро-зеленою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.

У другому випадку 3 підозрілих людей побачили на вулиці Бандери. У 20-річного молодика при перевірці виявили згорток паперу та грошову купюру з подрібленою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.

В обох випадках на місце викликалась слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, нещодавно у Ковелі патрульні зловили двох братів з наркотиками.

 



Коментарі
19 Лютого 2018, 13:24
МОЛОДЦІ, ПОЛІЦЕЙСЬКІ! МОЖЛИВО НАШЕ МІСТО З ВАШОЮ РОБОТОЮ СТАНЕ БЕЗПЕЧНИМ. НЕ ЇДЬТЕ ЗВІДСИ, ХЛОПЦІ, АТО НАШІ КІНДЕРТУСІ ПОСТАВЛЯТЬ ЗНОВУ ВСЕ НА РУЛЕТКУ. НАДІЯ ТІЛЬКИ НА ВАС!
19 Лютого 2018, 16:16
От якби ще поліцейські могли проводити аудит нашого міськвиконкому!!!! ВЕРЕС виграє тендери по сміхотворних цінах а Кіндер з Товстигою потім невоикнаними роботами закривають їм решту суми, заявленої в в тендері на початку конкурсу. Уявіть собі- зимове утримання ВЕРЕС виграв 500 000 грн. Початкова ціна була 2500 000. Ось і порахуйте скільки грошей пішло наліво. Так само з деревами. Чи можна зрізати дерево і вивезти відходи за 28 копійок? Людина з здоровим глуздом скаже що ні. Чи може власники Вересу такі щедрі, що вирішили зайнятись благодійністю для ковельчан? Та й з утримання доріг за ті 500 000 промашка виходить. Сніг був всього 3 дні за всю зиму. І то Верес не працював. Посипало ДЕУ а сніг з догіг розтанув сам. Так ща що Вересу заплачена така велика сума? Шановні працівники прокуратури. Я впевнений що ви читаєте ці строки. Невже ж ці афери владі пройдуть просто так? Чи у нас в бюджеті багато грошей, щоб кіндерлоги так вільно набивали ними свої кишені?
19 Лютого 2018, 18:00
Кому не подобається міський Голова? Тим більше його команда?? Готуйтесь до виборів! Готуйте кандидатів! Щось робіть!
19 Лютого 2018, 20:21
я буду пропонувати на мера Миколу Силюка. Нормаотний пацін.
19 Лютого 2018, 20:55
І, головне, спіцкор і грейдерувальник.
19 Лютого 2018, 21:53
<p>О, з Миколи кандидат, що треба...ще тільки цього [ОБРАЗА] не вистачало в мери.. Хай в президенти [ОБРАЗА] ... ІР 82.207.2.49</p>
19 Лютого 2018, 23:47
<p>Люди яка ризниця хто краде и [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]!!!! IP 95.134.119.158</p>
20 Лютого 2018, 01:24
Спасибі, хлопці за успішну зачистку конкурентів. Спрацюємося!
20 Лютого 2018, 01:30
І вам того ж!