Ковельські паралімпійці у Дубаї завоювали медалі на Кубку світу з пауерліфтингу

19 Лютого 2018, 18:18
8958

З 17 по 22 лютого в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) проходить 9-й Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Вдало стартувала українська паралімпійська команда, в складі якої вперше виступили ковельчани, представники Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів Ксенія Токар (учениця школи № 8) і Денис Остапук (студент промислово-економічного коледжу).

У перший день змагань у ваговій категорії до 41 кг наша 16-річна Ксенія з результатом 59 кг перемогла в юнацькій першості (спортсменки до 20 років) та виборола срібну медаль серед дорослих паралімпійок.

4

Наступного дня у ваговій категорії до 59 кг виступав Денис, який впевнено піднявши усі свої спроби з результатом 116 кг, завоював золоту медаль та посів почесне 4-е місце в загальному заліку.