Ковельська міськрада голосуватиме за Бандерівський прапор

22 Лютого 2018, 08:37
4638

Сьогодні на сесії Ковельської міської ради депутати будуть голосувати за проект рішення, який передбачає на свята на адміністративному будинку та на всіх будівлях органів місцевого самоврядування у Ковелі піднімати червоно-чорний прапор, який є символом національно-визвольної боротьби українського народу.

Авторами проекту рішення є голови двох фракцій – Вадим Ткачук (ВО «Свобода») та Василь Дудка (ВО «Батьківщина»).

 





 

Коментарі
22 Лютого 2018, 10:59
<p>Ну, хто б сумнівався, що той [ОБРАЗА] ткачук цього не зробить. Повісьте ще прапор Мозамбіку. ІР 31.41.71.211</p>
22 Лютого 2018, 11:34
та хоч труси Федосючки повісьте, 99% відсотків населення міста пофігу, рівень життя та як прожити за мізерну зарплату, зараз хвилює містян...
22 Лютого 2018, 11:36
Невже Вася Дудка стає нормальною людиною
22 Лютого 2018, 11:41
Припиніть цю шизофренічну тріскотню. В коридорі Ковельської міської ради висять портрети "великих будівничих" соціялізму та комунізму. Прошу членів ініціятивних фракцій поцікавитись кому "вірою і правдою" служили ці люди.Будьте послідовні!
22 Лютого 2018, 12:02
Пора вже комуністів друзів Путіна на палю
22 Лютого 2018, 12:03
Краще на дибу
22 Лютого 2018, 12:55
поший собі труси з бандерівського прапора і радій. Бандерлог смердячий.
22 Лютого 2018, 13:15
Доки не викинуть символ комунофашизму - мавзолейного сифілітика, доти козломорді будуть дуркувати по цілому світу з його шизофренічними ідєйкамі.
22 Лютого 2018, 13:36
Що радянський тоталітаризм, що український націоналізм - однакові людиноненависницькі ідеології, які ставлять людину ні за що і готові вбивати тисячі за якісь примарні ідеали.
22 Лютого 2018, 13:52
Це не коментарі! Хамство і шизо...
22 Лютого 2018, 14:03
з за тої бандерівської нечисті вже з усім світом пересварились.
22 Лютого 2018, 14:44
А одного державного прапора недостатньо? Чи кожна партія буде свій прапор вивішувати?
22 Лютого 2018, 14:54
Є офіційно затверджений Конституцією державний прапор, герб, гімн. Все інше - від лукавого. В жодній країні світу такого немає.
22 Лютого 2018, 15:40
завжди знав, що "свобода" і бют агенти кремля. Цей дибілізм чергове підтвердження.
22 Лютого 2018, 21:53
Пропоную в центральному парку побудувати кілька схронів для патріотичного виховання молодого покоління.
23 Лютого 2018, 02:02
Пропоную таких як ти зарити поглибше і місце зрівняти з землею
23 Лютого 2018, 11:03
Ви вже гать подуріли зі своїми бандерівцями ,хто вони такі?
23 Лютого 2018, 11:03
Ви вже гать подуріли зі своїми бандерівцями ,хто вони такі?