Ковельчанку змушували танцювати стриптиз у реаліті-шоу на 1+1

22 Лютого 2018, 12:23
11626

Нагадаємо, 32-річна Соломія з Ковеля взяла участь в передачі «Одруження наосліп» на каналі 1+1.

Випуск з її участю вийшов в ефір у середу, 21 лютого.

Ковельчанка спробувала побудувати стосунки в реаліті-шоу. Її чоловіком став 28-річний Валентин із Житомира.

На думку експертів програми, Соломія та Валентин могли стати гарним подружжям. Соломія – темпераментна і самостійна, 10 років була у шлюбі. Валентин – енергійний, чуттєвий. Чоловік, який не боїться заявити, що любить секс понад усе. 

Першу шлюбну ніч подружжя провело в одній постелі. Взаємини склалися гарні. Разом ходили в супермаркет, сформували спільний бюджет (Соломія внесла до тижневого бюджету 10 тисяч гривень, а Валентин – 4 тисячі), влаштовували ранкові пробіжки і купалися у холодному озері. І здавалося, що пара – нерозлучна, – пише «Волинь24».

Але після випробування, яке підготував Валентин, Соломія вивісила білий прапор і заявила, що хоче розірвати стосунки. Чоловік запросив її у нічний клуб і запропонував привселюдно станцювати стриптиз. Це обурило жінку і довело до сліз. Довелося втручатися експертам. Зрештою вона дала йому другий шанс. 

 


 

У фіналі шоу Соломія з Волині та Валентин з Житомира залишили обручки і заявили, що закохалися. Як зауважили у програмі, стосунки зберегли і після шоу. Щоправда, тривали вони на відстані, бо Соломія і Валентин лишилися жити в різних містах. Однак, як запевняли, кохання зберегли. 

Хоча, як з'ясувалось пізніше – з моменту зйомок до виходу програми в ефір минуло 1,5 року. За цей час жінка встигла покохати іншого, вийти заміж та народити доньку.

 




Коментарі
22 Лютого 2018, 14:57
Світ сходить з розуму!
22 Лютого 2018, 15:19
Не світ , а окремі організми...
22 Лютого 2018, 16:16
Дуріємо як можемо а ще говорять що Украінці бідні та з жиру бісимось
22 Лютого 2018, 16:25
а все тому, що в Україні пропала церква і віра в Бога. Те що нам підсунули політичний проект УПЦ КП - є морква. А люди стали безбожниками, антихристами, перевертнями, запроданцями. Зате тепер на всята в Ковелі будуть вивішувати бандерівську шмату.
22 Лютого 2018, 16:31
Подивись на фото, ця Солоха озабочена 24 години на добу - Крим і Рим пройшла, нікого не пропускала. Як писав Котляревський, були там штатські і воєнні... були миряне і попи... Така як ввійде в раж, то може і відкусити. Співчуваю похотливому пацану, попав у халепу, матиме проблеми.
22 Лютого 2018, 16:32
Починай із себе козломордий. Ти є дегенерований проект Фсбешно- путлеровської пропаганди! І ще в піст вякаєш на церкву і під ніком піп тут коментуєш.От ти і є безбожник і антихрист!
22 Лютого 2018, 17:38
Це просто шок, дівчата ви що вже геть так принижуватись??? Сором батькам які виховали .Якщо вже так хотіла стосунки то їдь в Голобську громаду, там є Гарбарук С.В. який шукає молоденьких, може і замом зробить,але він тоже бабій.Або чекай Козака біля НАШОГО МІСТА, може подвезе)
22 Лютого 2018, 18:04
До Дубової ближче!
23 Лютого 2018, 00:01
<p>[НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] + ІР 95.135.208.183</p>
23 Лютого 2018, 02:45
Осоромила себе і місто!
23 Лютого 2018, 10:02
вона україномовна, так що прошу не дура а дурепа
23 Лютого 2018, 10:41
Чому осоромила? В поведінці Соломії не було нічого поганого. Гарна дівчина, вміє за себе постояти. А те що вона погодилась на участь у реаліті-шоу, у якому треба було пройти закладені організаторами ось такі випробування, навпаки, Соломії додала собі плюсів, бо вона достойно себе повела, відшмагавши Валентина, порвавши інші антрибути, а за труси - знявши каблучку і вивісивши білий прапор, чим зачепила Валентина за живе. То через це вона дурепа! Та ви заздрите Соломії! Вона мені зовсім незнайома, але я назвала б її більш ніж дурепою, якби вона погодилась на всі ці штучки, а так - молодець!
23 Лютого 2018, 10:45
В шахні мозгів немає. Перевірено.
28 Лютого 2018, 21:44
Соломія заставила Валентина на камеру, міняти різні дрібнички на "більші", заставила Його непідготовленного лізти у холодну воду (це не допустимо). Дивно що Валентин на все це погодився і відмінно, як справжній мужчина ні в чому не відмовив жінці. Єдине що він попросив Соломію у відповідному кафе зтанцювати відповідний танець. А що ще потрібно чоловіку від жінки? Жагка красива. А єдина втіха для Чоловіка - милуватись тією красою, якою наділив Бог це прекрасне створіння. Він на Мужність свій іспит здав. она на жіноцтво - ні.