Ковельчанину за дачу хабара поліцейським загрожує кримінальна відповідальність

23 Лютого 2018, 11:14
5772

Учора, 22 лютого, в Ковелі співробітники патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили вантажівку «DAF» за кермом якого перебував 35-річний ковельчаниин.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

Подія трапилася ввечері, близько 22 години. На вулиці Сагайдачного поліцейські зупинили вантажівку за порушення правил дорожнього руху. Водій, за не складання адміністративного протоколу, запропонував поліцейським 400 гривень хабара.

Цей факт зареєстрований у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Відомості слідчі внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає, зокрема, від двох до чотирьох років позбавлення волі із спеціальною конфіскацією. Триває перевірка.

Коментарі
23 Лютого 2018, 15:03
Що таке 400 гривень. Трохи більше одного совковського рубля. Це ж образа для поліцейського, він же 30 срібних коштує, а не один рубель. Зажав бобло - получи!
23 Лютого 2018, 15:51
якби 100 американців давав то б взяли
23 Лютого 2018, 20:30
Невмів гарно подати то інший не захотів брати.
23 Лютого 2018, 22:05
Тепер не получать нічого, хай предявляютоь свої постанови, а ми будемо оскаржувати, зато весело
24 Лютого 2018, 01:44
Ой які чесні..... Менти)))) Скільки виписали штрафів за ремні і телефони.... А самі що? Зверніть Ковельчани увагу... Їздять порушуючи всі ці пункти....
24 Лютого 2018, 12:32
Ти що, здурів? Завтра всі ППСники позвільняються і підуть в ПОПИ (приватні охоронні підприємства). А ми, водії, залишимося недоєними...
24 Лютого 2018, 17:56
непоганна дньовка 400 грн а люди в день в ковелі заробляють 50 60 грн вот вам і різниця це один клієнт 400 за 5 хв тобто 3 порушника і 1200 грн не плохо в зміну ПРАВДА???????????
25 Лютого 2018, 11:03
Поліцейський має сина і доньку. Сину теба чотирьохповерховий будинок побудувати. А доньці - двохповерховий (інші два хай приймак добудовує). Та й собі чотири поверхи не завадить. І це все за 1200 за зміну???
25 Лютого 2018, 17:21
400 грн. за те, щоб не платити штраф на таку ж суму? Який смисл і логіка цієї безглуздої діі? Стопроцентна провокація, смурфики хочуть собі по легкому показник зробити. Підстава чистої води. Вже треба за цих імпортних копів, попросту мусорів братись активістам. <br/>Нацики, ви де, агов? Язички в дупки поховали?
25 Лютого 2018, 19:55
&lt;p&gt;ВАСИЛЬОВИЧУ&lt;br /&gt; &lt;br /&gt; 09:03 25.02.2018&lt;br /&gt; ти [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] мабуть з математикою не дружиш 1200 за зміну + 8200 грн чисти за 30 днів і 5 ти поверхова хата за 5 літ &amp;nbsp;ІР&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
25 Лютого 2018, 22:16
Сам ти кола по арифметиці мав! 15 змін на місяць - це 18 000 гривень. Плюс 8200 гривеь. Це 26 200, менше штуки баксів. А чотирьохповерхового нормального за 100 штук зелених не побудуєш. треба десь 140-150. Плюс обстановка, мерс. Щитай...
27 Лютого 2018, 00:21
Ти бачу під кожною публікацією свої тупі коменти залишаєш. То розкажи де працюють за 50 гривень в день?