Ковель підписав міжнародну угоду, яка передбачає реконструкцію стадіону «Локомотив»

23 Лютого 2018, 17:34
5489

У нинішньому році Ковель розпочинає реалізацію спільного міжнародного проекту «Транснаціональні центри діалогу культур» у рамках програми транскордонного співробітництва Європейського сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Варто зауважити, що партнерами Ковеля є два міста з однойменною назвою - Щучин. Одне з них знаходиться в Польщі, інше - в Білорусії.

Проект передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У нашому місті він з’явиться на базі стадіону «Локомотив». Тут зможуть розвивати свої творчі здібності та фізичні можливості ковельчани різних вікових категорій.

Сьогодні у Ковелі перебувала делегація з польського Щучина на чолі з бурмістром Артуром Кучинські. Вони уже відвідали своїх колег – білорусів і там підписали Угоду про партнерство щодо реалізації проекту. Сьогодні свій підпис під документом поставив Ковельський міський голова Олег Кіндер

На зустрічі очільники міст обговорили ряд суттєвих для всіх сторін питань. Зокрема, Артур Кучинські наголосив, що до травня потрібно підготувати усю документацію, зібрати погодження у відповідних відомствах трьох країн. І вся робота має проходити синхронно, без жодних збоїв. Адже перед кожним стоїть надважливе завдання – збудувати у стислі терміни в своєму місті спортивний об’єкт і разом з тим не підвести партнерів.

Олег Кіндер запевнив, що Ковель готовий до цієї великої роботи. Є плани, які всіх об’єднують, є спільні інтереси, є бажання працювати, аби жителі Ковеля, польського та білоруського Щучина більше зустрічались, спілкувались, співпрацювали у сферах культури та спорту. 

 





Коментарі
23 Лютого 2018, 20:21
а я знаю куди Балак заховав панелі перекриття, коли нищив стадіон Локомотив.
23 Лютого 2018, 20:40
Гарно буде дивитись як поляки будуть співпрацювати у сфері культури та спорту під файним прапором бандери
23 Лютого 2018, 20:52
Вони полюбили бандеру.
23 Лютого 2018, 21:38
Коні пішли на ковбасу і корови також. Гною нема! Обкакаються - на огооооороди буде добриво!)))
23 Лютого 2018, 21:57
Гавна і так хватає а краще за новинами слідкуй чим корови з кіньми рахувати і так скоро будем сою замість мяса прошок замість молока істи
23 Лютого 2018, 22:18
А ВИ ДАВНО ЖЕРЕТЕ ВСЕ ХІМІЧНЕ ОСОБЛИВО МОЄ МОЛОКО ТА СМЕТАНКУ
23 Лютого 2018, 22:45
Еще польска не згинела
23 Лютого 2018, 23:18
А яким боком там Конащук,то його наче вигнав мер,чи далі рішає.
24 Лютого 2018, 03:49
А чого не столі перед делегацією немає червоно-чорного бандерівського прапора ОУН(р)?
24 Лютого 2018, 08:33
Ще не все вкрали.Я ХОЧУ ПЕРЕВЕЗТИ СВІЙ ХЛІВЧИК З ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ НА СТАДІОН
24 Лютого 2018, 09:39
а подивіться, як уважно слухає і дивиться на поляка холоп Пікінес
24 Лютого 2018, 12:43
У нас є один стадіон Шлюєва. В центрі міста, гарних, доглянутий. Часто на ньому грають в футбол?..<br/>Нащо нам ще один?<br/>А автобазару немає...
24 Лютого 2018, 13:00
саме гроші красти. До цього крали гривні, а тепер з&quot;явилась можлдивість підживитись євриками. Де ж таку можливість влада пропустить.
24 Лютого 2018, 13:53
На хабарі впіймали одного з керівників Волинського окружного адміністративного суду і його брата-адвоката.<br/>Відомо, що головою Волинського окружного адміністративного суду є Лозовський Олександр Анатолійович. У нього є брат-адвокат Лозовський Павло Анатолійович. <br/><br/>https://ar.volyn.ua/2018/02/23/na-habari-vpijmaly-odnogo-z-kerivnykiv-volynskogo-okruzhnogo-administratyvnogo-sudu-jogo-brata-advokata-foto/
24 Лютого 2018, 14:51
А що то у Кіндера з обличчям, там де він підписує угоду?
24 Лютого 2018, 17:41
бо знає, що йому скоро клямка буде
24 Лютого 2018, 23:27
Ще б кого із наших повязали
25 Лютого 2018, 08:54
Наших не повяжуть вони давно вже повязані
25 Лютого 2018, 10:55
З ким пов'язані? З виконавцем-Сатаною? Так він же їх і забере в пекло за вироком Страшного Суду...
25 Лютого 2018, 11:25
Всех с победой нашей сборной в хоккее! Поздравляю! Красавцы!
25 Лютого 2018, 12:07
ти помилився форумом і країною, кацапе!
26 Лютого 2018, 08:02
Вам выпала Девятка Жезлов, говорящая об остановке в действиях с целью обдумать обстоятельства, проявить осторожность. Ощущение угрозы, замкнутость, усталость, скрытность. Чувство стыда за содеянное. Необходимость избегать сближения с кем-то или с чем-то, быть настороже, заботиться о безопасности. Конфронтация, готовность к нападению, возможность проявить сильные черты характера. Упрямство, идеализация прошлого, ложная система ценностей.