Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Любитів: у селі збудують дитячий садок

17:41 24.02.2018
2072

У селі Любитів збудують дитсадок, наразі такий проект поданий на конкурсний відбір інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку.

Про це повідомив голова райдержадміністрації Віктор Козак в редакції газети «Вісті Ковельщини» під час «прямої» телефонної лінії з мешканцями Ковельщини. Зокрема, питання на цю тему задала мешканка Любитова Віра Федорівна.

Голова райдержадміністрації відповів, що проект будівництва закладу дошкільної освіти в селі Любитові поданий на конкурсний відбір інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку, які будуть реалізовуватись у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Наразі Любитівською сільською радою замовлено корегування проектно-кошторисної документації на цей об’єкт будівництва.

«Оскільки реалізація інвестпроекту передбачає десятивідсоткове співфінансування з місцевого бюджету, райдержадміністрацією була внесена на розгляд депутатів районної ради пропозиція щодо виділення коштів у сумі 1 мільйон 670 тисяч гривень із залишків коштів районного бюджету. Сподіваюсь, депутати районної ради підтримають нашу пропозицію. Зі свого боку, буду робити все можливе, аби вдалось розпочати будівництво закладу дошкільної освіти в селі Любитові. Та, зрештою, усе залежить від рішення регіональної та Державної при Мінрегіонбуді комісій з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2018 році», – сказав Віктор Козак.

Нагадаємо, у наприкінці 2017 року у Ковельському районі була відкрита нова школа у селі Вербка.

Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин