На Ковельщині водій вдарив патрульного на очах у дитини та дружини

27 Лютого 2018, 14:13
5906

Учора, 26 лютого, на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин, на автозаправці, екіпаж ковельських патрульних зупинив «WV Transporter» за порушення правил дорожнього руху, оскільки, біля водія на передньому сидінні, сиділа малолітня дитина.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Фейсбук.

Та 31-річний водій агресивно відреагував на зауваження полісменів, відмовився показувати документи і одразу зателефонував на 102, поскаржившись на дії поліцейських.

Після цього він продовжив вчиняти агресивні дії щодо патрульних, шарпав за формений одяг, вживав нецензурну лайку. Водій всіляко провокував патрульних та завдав одному з інспекторів тілесних ушкоджень в обличчя.

«Оскільки на вулиці було холодно і необхідно було скласти адміністративні матеріали, водієві запропонували доставити його дружину й малолітню доньку додому, в село Куснища, неподалік. Однак той відмовився, продовжуючи говорити, що його з дитиною «тримають на морозі», – розповів інспектор Патрульної поліції Волині Назар.

Врешті, чоловік отримав від патрульних постанову за порушення ПДР та 2 протоколи (дрібне хуліганство і злісна непокора правоохоронцям).

За інформацією Ковельського відділу поліції, щодо інциденту вже відкрито кримінальне провадження. Це перший випадок, від часу запуску Патрульної поліції Ковеля, коли порушник завдав інспектору тілесних ушкоджень і може отримати за це кримінал.

 


2

1

Коментарі
27 Лютого 2018, 16:30
Цього бика треба було заламати та переламати ребра. Скільки ж такої нечести неадекватної ще їздить!
27 Лютого 2018, 17:12
навіщо тоді патрульні носять зброю
27 Лютого 2018, 17:34
Ну, що сніжок він гарантовано вже буде відкидати в Любомлі біля міськеї ради
27 Лютого 2018, 17:40
таких ПІТУХІВ потрібно ставити раком. Поліцію потрібно поважати, тому що порушив. Та й про безпеку дитини попіклувався б. Ззаду ж безпечніше. А так взагалі потрібно дитяче крісло мати. Ніхто від біди не застрахований. так що нема чого було пітушитись.
27 Лютого 2018, 18:10
Це один з багатьох козлів!
27 Лютого 2018, 18:17
мало дав. треба було ще й другому пику набити. я не здивуюсь якщо цих аваковських недоносків, скоро вішати почнуть.
27 Лютого 2018, 18:18
як боти мусорські заворушились.
27 Лютого 2018, 18:57
<p>понабирали колхозником проамериканских, в игры все они играют, [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] аваковские.  ІР 79.110.131.64</p>
27 Лютого 2018, 19:49
Якщо автомобіль стояв і не рухався то правила ДОРОЖНЬОГО РУХУ та ЗАКОН ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ на них не розповсюджується. Можна, наприклад мати у нетверезому стані на задньому сидінні, не те щоб дитина там знаходилась. Якщо автомобіль не рухався, то мало місце перевищення службових повноважень.. Все інше наслідки...Невже у нової поліції немає більше де себе показати, лише при безпідставному чіплянні до пересічних громадян. ШАНУЙМОСЯ.. Хай поліція захищає податкоплатників, тоді не буде нарікань і побажань, щоб більше дав, а буде повага, а не хлопський переляк і плазування "перед власттю"
27 Лютого 2018, 20:25
Внучку Валькі Дубій все з рук зійшло так що це не перший випадок
27 Лютого 2018, 22:19
Бути такого не може, щоб мужик побив мінтів, а не навпаки
28 Лютого 2018, 00:03
З нічого, роздули страшний злочин!!<br/>Нада пиздити цих гандонів!!<br/>Нові «мусара» багато на себе беруть, коли даказуєш свою правоту, тупо дістають з машини і починають цирк!!!
28 Лютого 2018, 00:54
Для НЕВАЖНО Поїдь до Польщі і там покажи який ти герой коли зупинить поліція за порушення ПДР
28 Лютого 2018, 01:18
Я- ЗА нову поліцію!
28 Лютого 2018, 02:10
Ну що ви причепилися, водій не правий, поліція все зробила правильно, вмієш порушувати-вмій відповідати, у вас громадяни дуже багато злості набралося від старої &quot;міліції&quot;, я вас запевняю, багато чого змінилося, просто варто глянути на це другими очима, не заперечую що залишилися злі товсті морди які беруть &quot;бабло&quot; за порушення ПДР, але це друга ситуація
28 Лютого 2018, 02:10
Ну що ви причепилися, водій не правий, поліція все зробила правильно, вмієш порушувати-вмій відповідати, у вас громадяни дуже багато злості набралося від старої &quot;міліції&quot;, я вас запевняю, багато чого змінилося, просто варто глянути на це другими очима, не заперечую що залишилися злі товсті морди які беруть &quot;бабло&quot; за порушення ПДР, але це друга ситуація
28 Лютого 2018, 10:51
Одного поліцейські копають ногами до посиніння всього тіла, іншого бояться пальцем торкнути навіть після того, як він з'їздив по морді поліцейського
28 Лютого 2018, 11:52
За таке&quot;серйозне&quot; порушення ,як порушення правил перевезення пасажирів згідно якої статті КУАП можна притягнути водія до відповідальності?<br/>ст.125 КУАП<br/>Інші порушення правил дорожнього руху, крім передбачених статтями 121-128, частинами першою і другою статті 129, статтями 139 і 140 цього Кодексу, -<br/><br/>тягнуть за собою попередження.
28 Лютого 2018, 12:14
с.Куснища ніяк не може бути неподалік від будь-якої автозаправки на Ковельщині.
28 Лютого 2018, 12:41
а де в тексті написано, що Куснище біля АЗС на Ковельщині?
28 Лютого 2018, 12:50
чого не шмальнули по ногам з форта? протоколи не дозволяють?
28 Лютого 2018, 12:55
Прочитай назву статті і коментар поліцейського.
28 Лютого 2018, 14:37
Написано, що ЗУПИНИЛИ, читай уважніше.
28 Лютого 2018, 20:37
шмаляти по ногах тільки пашинському дозволено
28 Лютого 2018, 20:37
шмаляти по ногах тільки пашинському дозволено
01 Березня 2018, 11:50
в польщі всі іздять як цуценята а тут в дома як бики покупляли права за бубло правил незнають і
01 Березня 2018, 12:14
Бичара водій. Мабуть, і в життя такий самий. Поклав в кишеню пару злотих, і думає, що він, чмо, Бога за бороду вхопив. Наказати сруля, щоб іншим неповадно було.
01 Березня 2018, 14:50
А в Польщі міністр МВС має віллу в Італії, на Середземному морі, і каже, що то не його, а дружини?
02 Березня 2018, 09:20
В Польщі як холуйські цуценята їздять хохли, що здатні лобизати дупу любій владі...В Польщі, щоб Поліціянти не відрекомендувався, не мав знака, а бо незаконно причепилися вже б в поліції не служив. Служба внутрішньої безпеки працює цілодобово. Почитайте холопи скільки польських поліцейських звільнено за невідповідність посаді, а тоді будете молоти, що на язик попаде, НЕУКИ...