У Ковелі через відписки депутату відкрили кримінальну справу

27 Лютого 2018, 17:36
10824

Депутат Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Галина Стасюк (на фото – справа) ініціювала відкриття кримінального провадження проти виконуючої обов’язки головного лікаря комунального закладу «Волинська обласна лікарні «Хоспіс» м. Ковель» Наталії Віслогузової (на фото – зліва).

Про непрості стосунки цих жінок між собою наше видання розповідало у публікації «Керівник вузлової лікарні просить покарати депутата Ковельради» ще у квітні 2016 року.

У недавньому депутатському зверненні до керівника місцевої прокуратури Галина Стасюк розповіла, що керівниця лікарні формально підходить до розгляду її звернень.

«Віслогузова Н. В. звинувачує мене в упередженому ставленні до «Хоспісу» без будь-яких підстав, в порушенні депутатської етики, а також про звернення нею до правоохоронних органів в разі недотримання мною ст. 8 Закону України «Про статус місцевих рад», – пише обраниця громади.

Керівник місцевої прокуратури Олександр Бабенков (на нижньому фото – справа) повідомив Галину Стастюк, що на підставі її звернення прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 351 КК України (Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) та розпочато досудове розслідування.

 


 

Згідно законодавства, невиконання службовою особою законних вимог народного депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації – караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 





Коментарі
27 Лютого 2018, 21:19
А чому тема підняття вартості проїзду вас не цікавить!????<br/>Пишіть запити перевізникам, хай прозвітують скільки і куди витрачають, а то по стану маршруток , все собі в карман!
27 Лютого 2018, 21:49
Галю, ти з Віслогузовою не сварися, бо тобі ще туди здавати Косцьовята треба
27 Лютого 2018, 22:32
Косцьов'ята туди не можна, він там всіх на вуха поставить, заставить швидку п'яних підбирати і перетворить хоспіс на витверезник
27 Лютого 2018, 23:06
Депутатка так настирливо цікавиться роботою даного закладу, що напевне збирається стати його пацієнтом!!!
27 Лютого 2018, 23:21
Віте бидло !!! повинні Стасючці дупу цілувати, що вона відстоює ваші права.
27 Лютого 2018, 23:38
постарайтесь вже самі цілувати
27 Лютого 2018, 23:48
А фото класне, хтось вцілив...Не інакше Косцьовят заступником керівника прокуратури, при Коцурі, буде...Всім капець здразу, приснитися...Не здря ж з керівником зфоткався. А кажуть що він з прокурорами судиться
27 Лютого 2018, 23:53
Почитав фотокопію заяви депутата...Господі, вона ж писати нормально не вміє...Не зрозумієш що ж вона хоче...
27 Лютого 2018, 23:59
права рука
28 Лютого 2018, 00:42
В заяві написано, що до тебе ззверталися люди зі скаргами в усній формі....Та ніяких скарг не було , це все вигадки. Тобі якщо і нададуть інформацію , то ти в ній нічого не петраєш.
28 Лютого 2018, 00:54
Галю ти навіть не сображаєш що виступаєш проти важкохворих людей. Нуль твоїй &quot;депутатській діяльності&quot; коли ти привселюдно казала що закриєш хоспіс навіть кістьми ляжеш
28 Лютого 2018, 00:57
галя! Мий туалети в вагонах як раніше! Не туди влізла!
28 Лютого 2018, 01:38
Костьовятір нормальний мужик! Ізіда Володимирівна взяла над ним шефство давно, так що Хосиіс йому не світить, а як Галя стане мером, до дехто буде проситися щоб хоч би туалети мити. На все свій час!
28 Лютого 2018, 01:51
А ДЕХТО У ВСЬОМУ ПЕТРАЄ,АЛЕ НІЧОГО НЕ РОБИТЬ.А ДЕПУТАТКА ВСЕ ВІРНО РОБИТЬ ХАЙ ПЕРЕВІРИТЬ ОБЛАСТЬ НАЩО ДАЄ ГРОШІ БО В ТОМУ ХОСПІСІ ВІСЛОГУЗОВА З МАМОЮ МИЮТЬ БАБЛО.
28 Лютого 2018, 02:07
Прийде ще ти трошки намиєш
28 Лютого 2018, 02:11
Це у нас бабло миють
28 Лютого 2018, 10:58
На кого на цей раз нашіптує Косцьовят прокурору усну заяву про порушення кримінальної справи? На Натаху чи на Олєжика?
28 Лютого 2018, 11:25
у бога є золоте правило хто риє яму комусь тому самому туди дорога а так як зараз піст то дивись писако накличеш біду на весь свій нещасний рід
28 Лютого 2018, 11:31
&quot;з просьбою надати копії статутних документів&quot;.З проханням потрібно було звернутись.
28 Лютого 2018, 14:40
Собака заритий в питанні лобіювання депутатом інтересів поліклініки, яка як і Хоспіс створена на базі залізничної лікарні. Обласна рада вважає, що Хоспіс області потрібен, а поліклініку хай забирає місто та фінансує. Тому і треба Галі очерняти Хоспіс. А пару днів на &quot;Аверсі&quot; був сюжет, де Галя ну дуже хвалила поліклініку... Типова заказуха!
28 Лютого 2018, 18:14
Згідно законодавства, невиконання службовою особою законних вимог народного депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації не було.<br/>законних вимог чи будь-яких вимог - не надходило. Зверталась з ПРОСЬБОЮ.<br/>Штучних перешкод, якщо не враховувати шизофренію та параною, - небуло.<br/>Завідомо неправдивої\ інформації - не надавала.
28 Лютого 2018, 18:16
ГАЛЯ ХОЧЕ ЯК В ПОЇЗДІ, ЩОБ БАБА-БАБІ ВСЕ РОЗКАЗАЛА, І ЩЕ СВОГО ДОБАВИЛА,<br/>ВСЬОГО ЛИШЕ ПО ПРОСЬБІ.<br/>КОСЦЬОВЯТ, ТИ БИ ХОЧ ГАЛІ ПРАВИЛЬНО СКЛАВ ДОКУМЕНТ, ЩОБ НЕ З ПРОСЬБОЮ ЗВЕРТАВСЯ ДЕПУТАТ, А З ПРОХАННЯМ, ЧИ ЗАКОННОЮ ВИМОГОЮ.
28 Лютого 2018, 19:15
Якщо він протягом іспитового строку терміном 1 рік не вчинить нового злочину, то не отримає 4 роки реальних. Вирок Ковельського суду залишено без змін: http://reyestr.court.gov.ua/Review/72352898<br/><br/>Без передбаченого законом дозволу здійснював носіння та переміщення безпосередньо при собі, в барсетці, бойових припасів - двох оборонних осколкових ручних гранат Ф-1 з маркуванням «107 79-77 Т» із запалами УЗРГМ № 50-77 583 та № 87-77 583 до них.<br/><br/>Без передбаченого законом дозволу, шляхом продажу здійснив збут вказаних вище двох оборонних осколкових ручних гранат Ф-1 із запалами до них.<br/><br/>Без передбаченого законом дозволу повторно здійснював носіння та переміщення безпосередньо при собі короткоствольної вогнепальної нарізної зброї з пристроєм для безшумної стрільби (ПБС) .<br/><br/>без передбаченого законом дозволу, шляхом продажу повторно здійснив збут вказаних вище короткоствольної вогнепальної нарізної зброї .<br/><br/>За місцем свого проживання за адресою: ВУЛИЦЯ П. САГАЙДАЧНОГО , будинок 6 А, квартира 2 (де також зареєстрована ГО &quot;ВОЛИНСЬКІ ПРАВОЗАХИСНИКИ&quot; засновник – СТАСЮК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА) незаконно зберігав упродовж невстановленого досудовим розслідуванням періоду часу, вогнепальну нарізну зброю - самозарядний пістолет виготовлений саморобним способом для стрільби патронами калібру 9х18 (ПМ); бойовий припас - запал УЗРГМ № 87-77 583; вибухову речовину - конструктивно оформлений заряд вибухової речовини - тротилову шашку 200 г, масою вибухової речовини тротилу 197,96 г;<br/><br/>Обставинами, що пом'якшують покарання , суд визнав щире каяття та повне визнання своєї вини, а обтяжуючою обставиною - вчинення злочину повторно.<br/><br/>посвідчення ГО &quot;Волинські правозахисники&quot; , видане на ім'я АРТЮШЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, ВИРОКОМ СУДУ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ повернуто обвинуваченому.<br/><br/>ДОПОМОЖЕ КОЛИШНІЙ ПРОВІДНИЦІ ЗАДОВОЛЬНАТИ ЇЇ ПРОСЬБИ ?
28 Лютого 2018, 19:19
МАБУТЬ ТУТ: http://corruptua.org/2013/06/delo-artyushenko-spravedlivost-poka-tolko-na-bumage/
28 Лютого 2018, 19:23
Тоді, у далекому 2004, ковельчанка, в минулому маляр-штукатур, не була настільки знайомою з юриспруденцією, правозахистом…<br/><br/>продовжує Галина Олексіївна, — Також я — член громадської ради при МВС: маю право здійснювати громадський контроль за діяльністю ОВС України у Волинській області, а вони, в свою чергу мені в цьому надавати необхідну допомогу. Ось так повернулась доля». (ДИВ: http://www.esz.org.ua/?p=9371).
28 Лютого 2018, 19:38
Як стверджували правоохоронці, погубив життя літньої одеситки Валіни Разводовської саме ковельчанин Олександр Артюшенко.<br/> Галина Артюшенко неабияк зайнялась правозахисною діяльністю і тепер допомагає таким же ж, як і вона.
28 Лютого 2018, 23:45
Як мене зловити, коли я макоїдів до бариг за широкою возив то той мухамор Косцьовят мене хотів одбити , але я пойняв що він не одного закона не тямить...Папку тільки з чистими бумагами соває, щоб за усного принімали...Ну галстюка ще на кадик насуне щоб соплі витирати...І всьо шо з нього там взяти можна...
01 Березня 2018, 10:15
як стверджує виправдувальний вирок - артюшенко не винен і тут правоохоронці лоханулись. тут мова про віслогузову, про хоспіс і дерибан грошей. не відволікайтеся шановні і не переводьте стрілки, бо всеодно будете відповідати по повній. Стасюк бореться за правду, а правоохоронці хай перевірять фінансовий стан хоспісу, а потім може і ваш, то все буде на користь громаді.
01 Березня 2018, 12:01
Мова йде про відповіді які Галі надавались , а вона як мийних туалетів в них нічого не розуміє
01 Березня 2018, 12:19
То наша біда, що в депутати дориваються такі як ГАЛЯ..... Плакати хочеться від того як ВОНА працює, &quot;захищаючи&quot; людей. Чистої води ПІАР!!!
01 Березня 2018, 15:26
Якби всі працювали так як ГАЛЯ, то наше місто було б одним із кращих. ПІАР тут ні до чого - красти ГАЛЯ не дає, от і бризгаєте тут своєю ядовитою слюною! Галина Миколаївна! Не зважайте на неадекватних людей, на виборах всі залізничники проголосують що Ви були мером! Слава Україні і Стасюк Галині!!!
01 Березня 2018, 19:14
Як галя буде мером, то і паровоз на вокзалі буде вимитий і туалети по місту будуть чисті.
01 Березня 2018, 22:46
Галя стукатися головою в закриті двері можна але нащо??? Засновником Хоспіса є обласна рада!!! Всі оті документи є в твоїх обласних партократів
02 Березня 2018, 12:53
Яким треба бути безмогим, щоб співати славу ГАЛІ!!! Слава Богу, а не якійсь там ГАЛІ....
03 Березня 2018, 11:28
СЛАВА БОГУ, що в Ковелі є СТАСЮК ГАЛЯ, яку ненавидять бютоголові на чолі з Кіндером, але поважають ковельчани!!!
05 Березня 2018, 11:50
ГАЛЯ - людина неадекватна!!! Будучи депутатом, &quot; захищаючи&quot; людей - ця особа заявляє - &quot;Вмру - а Хоспіс закрию!!!&quot; Це не дивлячись на те, які люди там перебувають... ГАЛЮ! Ти Бога побійся -бо ще не знаєш де ти будеш! І так кожен із нас... Хоспіс - це заклад про який можна сказати - від суми і від хоспісу не зарікайся... бо не знає ш що ще до вечора може з тобою бути...