У Ковелі піднімуть ціну на проїзд у маршрутках

28 Лютого 2018, 14:57
5879

У Ковелі виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про нові тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Про це повідомили у Ковельській міській раді.

Нові тарифи за проїзд у маршрутках: 

  • для дорослого населення – 4,00 гривні. 
  • для студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів – 3,50 гривень.
  • для учнів загальноосвітніх шкіл – 3,00 гривень.

Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення. Першого березня воно буде надруковане в газеті «Вісті Ковельщини», а відтак вступить у дію. 

Коментарі
28 Лютого 2018, 17:21
Які ублюдки! Невже не бояться кари Божої? При таких тарифах хоч би школярів перевозили безкоштовно!
28 Лютого 2018, 17:29
ось вам ще один приклад корупції. Вся біда у тому, що проводився тендер на маршрути, в якому чітко обумовлено, що до кінця дії тендеру ні про яке підвищення ціни за проїзд не може бути й мови. Просто Товстига прокатав всі гроші на курорті, ось і випала нагода підзаробити. Це банда шановні ковельчани. Як був проїзд безобліковим так і буде. І скільки грошей пішло на карман власнику маршрута ніхто ніколи не дізнається. На тендерах з Вересом обісрались, тепер вже й до маршруток добрались ненаситні бариги. БАНДУ ГЕТЬ. КОВЕЛЬЧАНИ, при нагоді ігноруйте тих хапуг перевізників. Маршрутки як були лахами, так і залишились. Ціна палива навіть зменшилась порівняно з тією, коли приймались тарифи по 3 грн. Давайте посадимо хапуг в калюжу. Ходіть пішочком при можливості.
28 Лютого 2018, 17:39
ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ В ДРУГИХ МІСТАХ ВЖЕ ДАВНО ТАРИФИ 5-8 ГРН
28 Лютого 2018, 17:50
Причом туд Товстига .Купи Маршрут і вози безплатно як такий ти добрий.
28 Лютого 2018, 18:06
Ковельчанин-пі...к!Ти особисті відносини з Товстигою виясняй з глазу на глаз.А то щось тут піз..ш що уже надоїло.Чи тебе він рилом у твоє гівно всунув.То вмій свій дебілізм або поразку прийняти гордо а не по дебульному.Закрий уже своє є....о.
28 Лютого 2018, 18:53
ооооооо зашивилились маршрутчики
28 Лютого 2018, 18:54
Чому в Луцьку дитячий 1 грн., а в Ковелі 3грн?????<br/>А тому що влада в нас ніяк не нажреться!!!!
28 Лютого 2018, 18:57
Якщо влада нас не почула, а перевізникам все мало)))<br/>ПРОПОНУЮ не бути бидлом і про всі технічні недоліки транспорту і неякісні послуги скаржитися в контролюючі органи!!!!!!<br/>І раніше піднімали, а їздимо на гробах!
28 Лютого 2018, 19:09
Скаржитись в управління укртрансбезпеки у волинській області.
28 Лютого 2018, 19:09
Що і треба було довести....народ ніхто не чує. Як їздили в скотовозах так і будем їздити, тільки платити більше. Верхи порішали за свої кармани, а народ башляй..
28 Лютого 2018, 19:11
Ви мабуть не лікар, а пацієнт, специфічного закладу. <br/>В яких таких містах така вартість?<br/>В Луцьку дорослий 4, дитячий 1 грн.
28 Лютого 2018, 21:19
Маштаби міст завсім не ті. В Ковелі відстань між кінцевими зупинками проїжають за 15-20хв, а у Луцьку?І їздять в нас хто як хоче, у вечірній час і вихідні маршрутки зникають взагалі.
28 Лютого 2018, 22:32
До лікаря м ковеля<br/><br/>17:11 28.02.2018<br/><br/>КЛОУН ТИ МАБУТЬ КРІМ ЛУЦЬКА ДАЛІ НІЧОГО В ЦЬОМУ СВІТІ НЕ БАЧИТИ ТО ТИ І НЕ ...ІЗДИ ТУТ ДОБРЕ <br/>ДАЛІ КЛОУНИ БЕНЗИН СКІЛЬКИ КОШТУЄ ????<br/>ДИЗЕЛЬ СКІЛЬКИ КОШТУЄ <br/>7??? ВИ ЩЕ ІВАХОВУ ПОЖАЛУЙСТЕСЬ АТО НА ВОКОВІ БЕНЗ ПО 32 ДИЗ ПО 30 А ВИ ХОЧЕТЕ ПО 3 ГРН ЇЗДИТИ <br/><br/>ДАВАЙТЕ НА ВОДІ МОЖЕ ПОЇДЕМО<br/>ХОЧА І ВОДА ПЛАТНА!!!!!
28 Лютого 2018, 23:53
Чому маршрутка № 11 перестала доіжджати до кінцевоі зупинки(магазин &quot;смаколик&quot;).Чому змінився маршрут слідування ? Маршрутка перестала іздити по вул. Богдана Хмельницького , після зал. лікарні туди <br/> і назад слідує по вул. Миколайчука .Шофер, на зауваження про зміну маршруту,відсилає пасажирів до міського голови.Мовляв,буде гарна дорога,буду іздити. А люди в чому винні?
01 Березня 2018, 01:31
Чому відмінили останній маршрут НЕЗАЛЕЖНОСТІ - ЛЬОНЗАВОД? Чому відмінили ВЗАГАЛІ маршрут ВОКЗАЛ - ВЕРБКА.
01 Березня 2018, 08:16
3.14дор. Ти хоч поцікався які ціни були, коли піднеімали тарифи до 3 гривень. Тоді паливо коштувало до 30 гривень. а потім ціна зменшилась до 23 а тарифи хтось зменшував? Хапуги ви.
01 Березня 2018, 10:52
До лікаря<br/><br/>06:16 01.03.2018<br/>слухай вася дані мені скинь про паливо коли коштувало до 30 грн<br/>ДАТУ ТОЧНУ СКИНЬ АТО БАЧУ ТИ ЗАБРЕХАВСЯ КЛОУН
01 Березня 2018, 11:35
Кому не подобається хай купить собі автомобіль заправить його і обслужить.а як так вже економить то хай пішком іде. Проїзд був. По три хліб по 3.50 хліб по 7 проїзд по 4 шей рот відкриває. Хто більш образований і має своє авто той рот не відкриє якщо і по 5 буде.
01 Березня 2018, 11:42
ТОИСТИГА І КУПТІЙ ХВАТИТЬ ПІДПИСУВАТИСЬ ЛІКАРЯМИ ВИ ОБИДВА МОГИЛЬНИКИ ПІДПИСУЙТЕСЬ СВОЇМИ ІМЕНАМИ
01 Березня 2018, 11:56
Звичайно тим, кому потрібно добиратись з пересадками трохи більше витрат, але скільки випадків я спостерігала коли проїжджають тільки одну зупинку. Я стараюсь ходити пішки, і гроші економляться і для здоров&quot;я корисно.
01 Березня 2018, 12:02
ПОВЕРНІТЬ МАРШРУТ ВЕРБКА- КОВЕЛЬ, готові платити 5 гр
01 Березня 2018, 17:46
Ми не спішимо нікуди. Вийти на роботу на пів-години раніше - та це .... замість тренажера)))). <br/> Ковель- місто маленьке. Пішочком - 20 - 30 хв. І вже там. <br/>Нехай перевізники ЗА НАМИ їдуть і припрошують &quot; ..Пане спортсмене, чи не бажаєте.... того...- в салооооон - 3 гривні усього....&quot;. <br/> Пенсіонери та інваліди, щоправда, ще не перевелися, але - якщо будуть багато ходити пішки - то .... ого- го!
02 Березня 2018, 06:20
Так то воно так... І, навіть, відчувається оптимізм у вашому коментарі. Але коли 30 хв на морозі, в - 15 чекаєш на кінцевій Ватутіна, а маршрутка за 20 м перед тобою розвертається і зовсім не чує твоєї ненормованої лексики,ти розумієш що до найближчої аптеки не 20-30 хв пішки. І, може то, відразу в лікарню...<br/>Ми не накажемо перевізників, якщо будемо ходити пішки. Користуватися громадським транспортом - це наше право. Просто на фоні нехтування наших інших прав, це менш болісне. І питання не тільки в ціні проїзду, а у відсутності маршрутів (та сама Вербка), у відхиленні від маршруту (той самий 11). І, є порушення - є скарга - має бути реакція від відповідних органів. Але поки дороги не перекриті, поки майдан пустий, ніхто і не чухається.
20 Квітня 2018, 15:27
Покажіть хоть одного маршрутчика який заправляеться на Вогові...всі заправляютьса на сільмаші по 23 грн і не.. й трендіти за пальне