Ковельчанам загрожують «ліві» заправки, здатні вибухнути у будь-яку хвилину

03 Березня 2018, 21:12
5190

На волинських теренах вже довгий час працює «сіра схема» реалізації контрабандного пального. В непримітних закамарках спритники встановлюють невеликі контейнери, а з них продають дизпаливо сумнівного походження. Ніяких сертифікатів, дозволів чи касових апаратів – про якість пального можна судити тільки за словами операторів заправок.

Подібні нелегальні заправки журналісти видання «Волинь24» виявили у Луцьку, Ковелі, Володимирі, Рожищі, Ратнівському і Любомльському районах.

Кожного ранку десятки маршруток, машин таксі та вантажівки шикуються, щоб заправитись. На нелегальній заправці приваблива ціна – літр солярки коштує на 5 гривень дешевше, ніж на офіційних заправках, де заправляють вже по 30 гривень за літр.

Окрім відсутності документів власники так-званих контейнерних заправок порушують протипожежні правила. За законом подібні «наливайки» дозволяється встановлювати тільки на території стаціонарних заправок на період часу, поки вони не працюють.

Але розташовані часто біля адміністративних будівель і офісних центрів «заправки контейнерного типу» не мають поряд джерел води, запасів піску, вогнегасників, лопат, багрів і іншого протипожежного приладдя.

Одна така установка може вміщати в себе більш ніж 10 кубометрів палива, і один необережний курець може перетворити навколишні будівлі в палаюче пекло.

«Відповідно до вимог правил протипожежної безпеки в Україні є таке поняття «пересувна автозаправна станція». Вона повинна мати відповідні написи на бортах автомобіля і це має бути єдиний заводський комплекс. Небезпека не в тому, що паливо там зберігається, а в тому, що можуть бути порушені правила при наливі чи переливі пального. Може виникнути якась іскра в результаті електростатичних явищ або просто від порушення правил користування відкритим вогнем. Наприклад іскра від запальнички чи недопалок хтось може кинути. Судячи з того, що поряд знаходяться будівлі і транспортні засоби, тому що у разі пожежі буде утруднений доступ пожежникам до джерела вогню, ускладнена евакуація автомобілів», – прокоментував можливі наслідки такого злочинного недбальства керівник прес-служби ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров.

 

Коментарі
04 Березня 2018, 00:15
Уявіть чому на 5 гр.,меньше? Скільки заробляють ті що по 30 гр??? Якщо і ці в наварі))))))
04 Березня 2018, 00:18
ВКовелі на автостанції з білого "віто" регулярно заправляються автобуси і копи на це закривають очі.
04 Березня 2018, 01:27
Останнім часом в івахува з автозаправочним бізнесом щось пішло не так і він взявся за дрібних конкурентів
04 Березня 2018, 02:31
Ці ліваки не платять акцизів, от і виходить дешевше
04 Березня 2018, 09:20
Кількість цих ліваків необхідно збільшувати в Ковелі, щоб офіційні запрвки зменшували ціну на паливо.
04 Березня 2018, 09:43
правильно. Повинна бути конкуренція. І чим таких заправок буде більше тим краще. А якість палива иам набагато краща ніж на ОККО і дешевше. Я заправляю свій Опель тіільки на таких заправках.І сервіс у них поширюється. Звониш і тобі доставлять паливо прямо до автомобіля, в разі потреби. А неправду про них розповсюджують олігархи, яким не дають заробити і грабувати нас. ЗАПРАВЛЯЙТЕСЬ ТІЛЬКИ НА ТАКИХ ЗАПРАВКАХ, Номер телефона можете дізнатись на привокзалці у бабуся,, яка торгує кров"янкою при вході.
04 Березня 2018, 10:22
Заправлю всіх шмурдяком, я стою на привокзальній, підходьте всі бажаючі для постійних клієнтів знижки!!! Податки я плачу мєнтам на лапу!!!!
04 Березня 2018, 10:41
На неолігархівських ("лівих") заправках нормальне пальне - і солярка, і в бензину октанове число не занижене. А в олігархів - шмурдяк та ще й тверді частинки фільтри забивають, бо цистерни на олігархівських заправках ніхто ніколи не промиває. І вода в солярку попадає!
04 Березня 2018, 11:31
Всих на підмітання привокзалки!
04 Березня 2018, 11:32
А воговські заправки взагалі бадягу з молдови гонять. А там одна іржа і пісок. Колись показували фільм, як івахувські бінзувози розвантаживали малдаванські іржаві баржі на дністрі. там одна іржа і пісок з водою. тільки й має запах соляри чи бинзину.
04 Березня 2018, 11:36
Купляйте пальне в мене, я вам ще зупинок нароблю!!!!
04 Березня 2018, 14:36
Біле віто це циркулихи заправка на колесах,а їй все пофік закони писані не для неї.
04 Березня 2018, 18:03
НОМЕРА СКИНЬ ЦІЄЇ БАБКИ ШО ТОРГУЄ КРОВЯНКОЮ <br/>ХОЧУ ЗАПРАВИТИСЬ НА ЛІТРІВ 600-700
04 Березня 2018, 18:05
РЕБЯТА А МЕНІ МОЖНА ЗАПРАВИТИСЬ ЦІЄЮ ЗАВПРАВКОЮ А ТО 8200 ГРН МАЛОВАТО ШЕ ХОЧУ ДЕШЕВШЕ КИПИТИ АТО НА ВОГОВІ ДОРОГОВАТО МЕРСЕДЕСА С КЛАСУ ЗАПРАВИТИ!!!!!!!
04 Березня 2018, 21:29
Ковельчанам загрожує ціна пального по 30 грн.
06 Березня 2018, 11:34
Мені насрати на вог, на окко. Я заправляюсь на нелегальній заправці, і ціна на 5-6 гривень дешевша. І молю бога щоб власник заправки жив здоровим і вічно. А про дороги нехай думає влада. Сотні міліардів гривень КРАСТИ, а все валити на нелегальні заправки. які вдень продають тонну дві. Нашу владу треба не гнати, їх треба вже відстрілювати