Юлія Тимошенко залучила керівника волинської «Батьківщини» до проблеми у Ковелі

05 Березня 2018, 11:02
6848

Жителька нашого міста, голова вуличного активу Любов Волкова звернулася із листом до лідерки Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко з проханням посприяти у проведенні в Ковелі капітального ремонту доріг на вулицях Черняховського, Відродження та прилеглих до них вулиць.

Як стверджує Любов Волкова, дорога на відрізку Черняховського-Відродження дуже занедбана, в ямах, зупинки не освітлюються, курсує обмаль маршруток, діти провалюються у відкриті каналізаційні люки.

У свою чергу, Юлія Тимошенко звернулася до виконуючого обов’язки голови Волинської обласної партійної організації «Батьківщини» Валерія Бондарука з проханням забезпечити розгляд даного питання із залученням депутатського корпусу Ковельської міської ради та надати можливу допомогу.

«Не зважаючи на неодноразові звернення мешканців до представників органів місцевого самоврядування, вирішити питання не вдалося», – зауважила Юлія Володимирівна.

Надійшла відповідь Любові Волковій також і за підписом першого заступника ковельського міського голови Михайла Гетьмана, який повідомив про те, що саме місцева влада планує зробити, відповідно до бюджетних призначень на 2018 рік, для вирішення порушеної проблеми.

 



 

Коментарі
05 Березня 2018, 13:12
Побудували будинки з контрабандних грошей, знайдете кошти і на дорогу до своїх Дворців і на освітлення теж. Потрясіть трошечки калитками своїми. Зовсім вже припухли.
05 Березня 2018, 13:51
... заступник міського голови Андрій Товстига. Він зауважив, що саме в районі вулиці Черняховського отримали земельні ділянки учасники АТО. Незабаром тут розпочнеться будівництво. Очікується великий рух вантажних автомобілів, що призведе до швидкої руйнації нового асфальтового покриття.
05 Березня 2018, 14:31
Учасники АТО отримали ділянки на вул. Зерова. А на черняховського якщо й отримали ділянки учасники АТО, так тільки ті, що бачили АТО тільки в бінокль. Ви список можете оприлюднити? А ось я можу оприлюднити список начальників, які отримали там ділянки.
05 Березня 2018, 14:36
списку такого на жаль не маю, але цікаво було ознайомитися тут з прізвищами начальників, які отримали там ділянки
05 Березня 2018, 15:01
Юля - Юля - Юля до-по-мо-жи .....!!! Підготовка до виборів розпочалася !!! Про народ почали згадувати !!! Всі хто був при владі (крім депутата Гаврилюка) повинні готуватися писати пояснюючі де взяв ті статки якими користується ... Яник з командою чекає вас ...
05 Березня 2018, 15:24
ні одна наволоч, яка була вже при владі не повинна попасти у новий парламент. В Сибіру ліс вже виріс, пора на заготівлю їхати декому.
05 Березня 2018, 15:25
ЮЛЯ!!! ЮЛЯ!!!! ЮЛЯ!!!
05 Березня 2018, 15:27
підніміть виписки з засідань міської ради за останні 3 роки і ви все побачите.
05 Березня 2018, 16:45
ЛОХОТОРАТ та інші ...-до Сібіру...Ковль - място нашє!
05 Березня 2018, 16:56
Юля - наш Президент!
05 Березня 2018, 18:08
Кіндер наш призидент
05 Березня 2018, 18:14
Карта «Башня» предвещает разрушение, крах сложившегося порядка вещей, планов и ожиданий. Злонамеренность извне. Унижение, позор, обман. Лишение свободы. Развал существующего жизненного уклада под натиском внешних сил. Разрыв отношений. Внезапный переезд, бегство. Вынужденное избавление от старого балласта, выглядящее как катастрофа. Непризнание авторитетов, скандальность.
05 Березня 2018, 19:21
Юля можеш не розраховувати на крісло президента, якщо весною не розпочнеться належне проведення капітального ремонту доріг по вул. Відродження, вул. Черняховського та прилеглих вулиць в м.Ковелі. Ковельчани давно заслужили, щоб від партії "Батьківщина" були виділені кошти для ремонту наших вулиць. Коли буде проведено ремонт ковельчани обов'язково запросять Юлю в гості.
05 Березня 2018, 19:26
ЮЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА можеш не розраховувати на крісло президента, якщо весною не розпочнеться належне проведення капітального ремонту доріг по вул. Відродження, вул. Черняховського та прилеглих вулиць в м.Ковелі. Ковельчани давно заслужили, щоб від партії "Батьківщина" були виділені кошти для ремонту наших вулиць. Після проведення ремонту ковельчани обов'язково запросять Юлію Володимирівну в гості.
05 Березня 2018, 19:38
Нема на кого вже путіну ставити, знову витяг з-під нафталіну свою подільницю йульку. Вона вже раз облажалась у візочку на лабутенах через 3 дні після &quot;складної операції на хребті&quot;. Ще раз вирішила облажатись.<br/>Як кажуть самі козломорді, уходя - уході!
06 Березня 2018, 14:55
У путіна завжди є порох, рабінович, тігіпко, ляшко