Сергій Кошарук і керівники району оглянули земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу

06 Березня 2018, 14:43
4261

Вчора, 5 березня, відбулася робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука із керівництвом району, на якій обговорили заходи, котрих слід ужити у рамках розробки Національної стратегії з управління відходами до 2030 року. 

Про це повідомляють у Ковельській РДА.

Цього разу представники робочої групи разом з головою районної ради Андрієм Броїло та першим заступником голови Ковельської РДА Романом Кульцманом оглянули полігон твердих побутових відходів і земельні ділянки, придатні для будівництва сміттєпереробного комплексу.

Сергій Кошарук зауважив, що нині оцінюють область на наявність земельних ділянок, що підійдуть для розміщення потужностей переробки твердих побутових відходів.

«У результаті маємо розробити та затвердити Регіональний план управління відходами», – сказав Сергій Кошарук. 

Відтак, за його словами, слід відкривати додаткові сміттєсортувальні лінії, а наступним етапом стане розробка інвестиційного проекту щодо будівництва потужностей для переробки твердих побутових відходів.

За інформацією посадовців, єдиний полігон на території Ковельщини, який перебуває на балансі міста, знаходиться на території Зеленської сільської ради, заповнений на 92 відсотки станом на 2017 рік. 

 

ФОТО: Сергій Кошарук, ФБ
ФОТО: Сергій Кошарук, ФБ








Коментарі
06 Березня 2018, 17:08
вже він з Шавою колись так само голядав ринок на привокзалці. "А воз і нині там"- ринка біля слайги немає. Черговий піар.
06 Березня 2018, 18:18
Справді була такак обіцянка. Обіцяли ринок зробити біля Слайги якщо Шава стане депутатом міськради,а Кошарук мером. Проголосували? Маєте те що маєте.
06 Березня 2018, 18:38
Янекщо там ринку нема то і не треба
06 Березня 2018, 18:46
та не було б там ринку навіть при перемозі Кошарука з Шавою. Це все брехня.
06 Березня 2018, 18:53
Знову Кошарук вмочить свою волохату лапку...... Сергійку, а як же обіцянки піти у відставку минулого року через ветсанзавод?
06 Березня 2018, 19:14
Сергію Кошаруку, тримай слово, пи +дуй у відставку
06 Березня 2018, 19:52
ПРАВИЛЬНО !!!
06 Березня 2018, 21:19
Труїв людей ветсанзавод, тепер буде труїти сміттєпереробний.
07 Березня 2018, 00:57
По ходу Кошик з тим ветсанзаводом справився. До людей не побоявся вийти, гроші в Києві вибив, роботу зробили, завод закрили. то хто ж тепер у відставку має йти? Свідок, дядько, доярка?
07 Березня 2018, 08:18
нічого собі морда стала квадратна в кошика....яка відставка??? а пузо ще ж треба наїсти...так пару років тому кошик же був проти такого заводу, навіть акції якісь робив, а тепер "пропіхує"....пропіхун..
07 Березня 2018, 09:12
Хто, кшик гроші в києві вибив? Так то ж Івахіва заслуга. Кошик блін.....
07 Березня 2018, 09:23
ЦЕ ДУЖЕ КОРИСНЕ ВИРОБНИЦТВО.Ще й електрику вироблятимуть за зеленим тарифом і будинки обігріватимуть...
07 Березня 2018, 10:53
Поставив крутий сонячні батареї на криші свого маєтку і &quot;продає&quot; ахметову електроенергію за зеленим тарифом по 4 гривні на кіловатгодину. Ту ж саму еоектроенергію (свою!) &quot;купує&quot; в ахметова по 1 грн. 60 коп.<br/>В результаті за споживання своєї електроенергії крутий отримує від ахметова за наш рахунок (гроші на цей лохотрон закладено в тарифи) по 2 грн. 40 коп за кожну кіловатгодину.<br/>Розводять нас, як зелених пацанів...
07 Березня 2018, 11:27
Цікаво, чи сортує Кошарук своє сміття зараз та куди його діває?
07 Березня 2018, 11:31
вже здається робили такий завод в Володимирі. Землю виділили а завод не побудували.
07 Березня 2018, 16:13
А коли Кіндер вніс таку ж пропозицію, то Сірожа руками і ногами був проти .А зараз - ЗА!
07 Березня 2018, 18:51
На зеленій літом люди купаються а вони вивозять туди сміття в городельці будуйте завод і вивозьте туди сміття це не звалищще а база відпочинку де багато людей купаються