Ковельські комунальники прозвітували, що робили у зимовий період

07 Березня 2018, 17:18
3304

Сьогодні, 7 березня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради розглядалося питання функціонування комунального господарства міста в зимовий період.

Членам виконкому роздали інформаційні листи, за підписами керівників підприємств комунальної сфери. І хоча останні були присутні в залі, однак жодного запитання до них від виконавчого органу не надійшло.

Нещодавно наше видання Район.Ковель писало, що у лютому на дороги і вулиці з бюджету міста Ковеля витратили понад мільйон гривень, що Ковель розриває з «Вересом» договір про озеленення та утримання зелених насаджень міста.

Директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко повідомив про заміну котлів у котельнях, запаси дров та тирсобрикету, заборгованості підприємства за природний газ.

Начальник «Ковельводоканалу» Юрій Рибачок інформував, що з 15 жовтня 2017 р. по 27 лютого 2018 р. на зовнішній мережі каналізації міста зафіксовано 744 забої, які ліквідовувались в основному протягом кількох годин, в окремих випадках – доби. Було зареєстровано 80 поривів водопроводу та несправностей на водорозбірних колонках, з них 59 – вуличні мережі.

За інформацією начальника РЖКП № 1 Віктора Солов’янчука, в його підприємстві станом на 1 березня 2018 року в наявності є 110 тонн піщано-соляної суміші. Прибирання дворових територій житлових будинків двірниками проводиться на загальній площі 66,650 тисяч квадратних метрів.

Начальник РЖКП № 2 Наталія Гейко вказує, що 11 двірників її підприємства прибирають і очищають вулиці і тротуари на загальній площі 151,118 тисяч квадратних метрів.

На очищення тротуарів від снігу обидва РЖКП залучали механізовану техніку – два трактори Т-16, МТЗ-80, МТЗ-82, ХТЗ-25, снігоочисник та екскаватор ЕО-2621.

За словами директора КП «Добробут» Ігоря Михалевича, підприємство заготовило для зимового утримання доріг: 288 тонн відсіву, 368,57 тонн піщано-соляної суміші, 32,75 тонн солі. У робочому стані знаходяться два автомобілі ЗІЛ з установкою КДМ, автогрейдер ДЗ-143, трактор МТЗ-80 та навантажувач «Bobcat».

Найбільший звіт (на трьох сторінках) про роботу взимку надав директор житлово-комунального господарства ТзОВ «К.П.Верес» Олександр Балак.

«…при наявності 746 тонн піщано-соляної суміші, за весь зимовий період часу можливо тільки 9 разів провести посипку доріг… в повному обсязі. Враховуючи хороші погодні умови будемо надіятись, що, можливо, посипочного матеріалу вистачить», – пише Олександр Сергійович.

Як він стверджує, за січень-лютий працівниками транспортної дільниці ТзОВ «К.П.Верес» було здійснено 148 виїздів транспортних засобів, під час яких проводилась очистка та посипка піщано-соляною сумішшю вулиць міста, загальною площею 4014,546 тисяч квадратних метрів, використано 429,3 тонни суміші.

 










Коментарі
07 Березня 2018, 19:56
Ви мені поясніть, для чого проводяться тендери. Ось Балак весь час розпинається, що тих грошей, що виділені на зимове утримання доріг йому малдо. так у чому є тоді ідея самого тендеру? Умови тендеру прописані. Потрібно виконати певний об"єм робіт ( в даному разі зимове утримання доріг). На ці роботи місьа рада виділила 1.5 мільйони гривень. Я так розумію, що торги передбачають певне змагання. Добробут сказав, " Я виконаю ці роботи за 1 мільйон гривень. РЖКП сказав- я виконаю ці роботи за 800 000 гривень. А Верес сказав - " я виконаю ці роботи за 500 000 гривень. так де ви бачили при торгах, що зменшувався обсяг робіт? Ми що, змагались за зменшення обсягу робіт, чи за здешвлення обумовленого в тендері переліку робіт? Верес здешевив той самий об"єм робіт , з 1, 5 мільйона до 500 000. Так якого ЧОРТА Баланда втирає всім, що цих грошей мало для виконання робіт. Саме за таку суму ви взялись виконувати ці роботи, так виконуйте. Чи ви просто йшли щоб виграти тендер за буд-яку ціну? Тоді ви здійснили злочин. Ви залишили місто на зимовий період напризволяще. А звідки у вас 710 тон піску? Та у вас навіть однієї тачки піску немає на підприємстві. Що ж ви брешете? Висновок- Верес це халтурщики. на них потрібно наложити штрафні санкції за невиконання обумовлених в тендері робіт.
07 Березня 2018, 20:07
Повністю підтримую!
07 Березня 2018, 20:26
Шановні, не звертайте увагу на лепет того старого маразматика. баланда все життя розтринькував і розкрадав бюджетні кошти в необмеженій кількості. Тому він і не розуміє суть самого тендера. він думає, що це йому держава видала стільки грошей для виконання робіт, а про обїм він і не думає. він ті 500 000 розтринькав за два тижні. А мав проводити роботи ними всю зиму( а це зимовий період з 1 грудня 2017 року по 31 грудня 2018 року). так що прокуратура ще повинна розібратись куди пішли грошики, а роботи не виконані і на 20 %. він не розуміє що таке ліміт грошей.
07 Березня 2018, 21:32
https://korrespondent.net/ukraine/3948612-v-poltave-aktyvysty-yzbyly-chynovnykov-yz-za-transportnoho-kollapsa
07 Березня 2018, 22:05
у нас теж скоро морду наб"ють головному тендерному корупціонеру.
07 Березня 2018, 22:08
БАЛАКА НА ГІЛЛЯКУ!!!
07 Березня 2018, 23:24
не на гілляку а кайло в руки і на маневицьку зону разом з білодомівськими падєльниками
08 Березня 2018, 11:04
Шкода смітники з малим входом
08 Березня 2018, 11:28
голова пролізе. насунати на голову і нехай носить на собі 130 кг
08 Березня 2018, 12:16
__Як в "советскі" часи---стіл, червона скатертина, графін з водою, стакан і звітують, звітують, звітують!!!!!! т Коли ви чорт вас забирай дійсно щось робити будете "товаріщі" кіндери, бойки, балаки, рибачки, і вся наближена до вас мерзота ??????????????????????????????????
08 Березня 2018, 12:53
Своєю грязюкою. Геть усіх уродів. Тільки як це зробити?
08 Березня 2018, 13:32
Ц"і засранці з білого дому довели комунальну службу до колапсу. Продавшись Вересу практично знищили потенціал ЖЕКів по прибиранню міста ( звільнені двірники, трактористи, майстри дільниць). Ви, с****и комунальні вийдіть в місто і подивіться в якому стані тротуари, дороги, дерева, будинки. Фінансування ЖЕКів припинене( тому і не прибирають двірники) а Верес послав всіх на ТРИ букви. Кажуть - ми мзду занесли- тепер ви думайте що з містом робити. Ось тому й срач такий кругом. Як могли наші можновладці за пару доларів всіх ковельчан?!!!! Де їхня совість. куди дивляться депутати. Ей ПЕченюк , Кукукнутий - ви ж такі ділові на сторінках газет. Хто відповість за такий срач (Другий Лвів ) у Ковелі.
08 Березня 2018, 15:39
Це Україна, дєтка. Отямся і розслабся))))
08 Березня 2018, 15:42
таку державу перетворили на смітник. Жах.
08 Березня 2018, 21:46
Тут декому не доходить для чого проводяться тендери? В даному випадку для зменшення ціни виконання замовленого обсягу робіт. Замовила влада на посипку 746 тон суміші піску і солі? Верес виграв тендер по найнижчій вартості цих робіт. Але 746 тон як було замовлено в договорі так і залишилося.
08 Березня 2018, 22:48
а баланда думає, якщо він виграв тендер на знесення одного дерева за 28 копійок, то держава повинна доплатити йому решту - 599 грн 72 копійки. То для чого отоді тендер. І в тендері не було вказано 746 тон піску. Вказано- посипання доріг піщано- соляною сумішшю на протязі всього зимового періоду і забезпечення функйіонування доріг згідно ДСТУ. А баланда замість того, щоб заготовляти пісок, махав папірцем, що він заключив договор на поставку хімреагентів. де ті хімреагенти і чому дороги посипало ДЕУ? У баланди що, є машина для посипки, що його допустили до викуонання таких робіт?
09 Березня 2018, 09:15
Вам выпала карта «Правосудие», или «Справедливость», которая говорит о равновесии противоборствующих сил в мире и торжестве справедливости. Равносильность действия и противодействия. Неизбежность принятия ответственности за поступки и неотвратимость воздаяния за них. Юридические дела, судебные тяжбы. Обязательность во всем следовать букве закона. Беспристрастность и поиск разумного компромисса в решении спорных вопросов.
10 Березня 2018, 00:39
Куку ЖЄКу ненавидить. Він уже задолжав за квартіру, що вона вже не його. Пужає начальника Я вас навчу, того не платить, бо нінка патрікеєвна не дає йому дєнєг, бо хату в малолітньої ридати має. Гусь куку свиняці нінці нє трваріщь