«Їхати нереально, спати теж», – рівненський активіст про потяг «Ковель-Київ»

10 Березня 2018, 18:45
6046

Координатор всеукраїнської громадянської мережі «Опора» на Рівненщині Анатолій Бондарчук у своєму дописі нарікає на спеку у поїзді «Ковель-Київ».

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«ПАТ «Укрзалізниця» у мене єдине питання, ви топите так в потягах, бо хочете, щоб на вулиці сніг танув швидше? Місія, то благородна, але пасажири тут до чого? Їхати нереально, спати теж. Повітря гаряче, як і подушка», – написав Анатолій у дописі.

Він уточнив, що мова йде про поїздку потягом «Ковель-Київ» уночі 9 березня.

 

Коментарі
10 Березня 2018, 21:24
Петух закукарекал
10 Березня 2018, 21:36
Знову цей кацапський придурок появився. Іди в свою рашку, у вас там стільки проблем треба вирішувати, а ти падло на українських сайтах час марнуєш.
10 Березня 2018, 21:51
на укропских сайтах, Украины нету как 4 года
10 Березня 2018, 21:54
Убогий, а с чего ты взял что я из России
10 Березня 2018, 22:24
Як же дістали оті нарікатєлі. Трошки холодніше і нарікають. Трошки тепліше і знов нарікають.
10 Березня 2018, 23:08
Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. ! ? Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пане прокурор ( чи то його зам ), підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури! !!!!!!!!!!!!!!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ці коментарі від 2015 р. УВАГА , ! ! ! В корупційних схемах замішані нинішні бандити - злодії при ВПАДІ , в свій час вони ( зокрема с мишковець-заст. директора обл. центру зайнятості / нині "смотрящая" в заст. губернатора / відбирала відкати на підготовці і перепідготовці незайнятого населення , Вони брали безпосередню участь В РОЗКРАДАНІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ! А зараз " кришують " ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! зокрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0 КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є. в курсі куратор по освіті Волині О. Курилюк і міністр Ліля Гринєвич підписалась під ганебною відпискою : " Корупція в освіті України відсупня ..." ...
10 Березня 2018, 23:22
Рашки вже не довго залишилося. Голодні і дурні повстали проти всього світу. Пихатість та рускій мір їх загубить, але туди їм і дорога.
11 Березня 2018, 10:30
Добре хоча вагони є
11 Березня 2018, 11:00
Тільки приїхав з Києва. У 11 вагоні топлять нормально. Ніби виспався .Дівчата провідники ,чуйні та привітні до пасажирів.Велка подяка їм за роботу.<br/>В Київ теж було їхати гарно та комфортно.
11 Березня 2018, 14:41
Тільки приїхали з Києва.Провідники - чемні,уважні дівчата ,а от у 11 вагоні їхати було - пекло. Не стільки жарко,а смерділо димом і постіль була не свіжа.Приїхали вонючі,наче бомжі.
11 Березня 2018, 14:59
В Європі вагони, а у Ковелі - стречен...
13 Березня 2018, 12:43
Всім не догодиш. Особливо - &quot;активістам&quot;.
08 Квітня 2018, 22:29
Все добре ,скільки не їздив бувало що постіль дають вологу, а так все добре.
08 Квітня 2018, 22:29
Все добре ,скільки не їздив бувало що постіль дають вологу, а так все добре.
08 Квітня 2018, 22:29
Все добре ,скільки не їздив бувало що постіль дають вологу, а так все добре.