День депутата Ковельської міськради відбудеться на «Вересі»

12 Березня 2018, 12:56
3276

У вівторок, 13 березня, на території ТзОВ «К.П.Верес» буде проведено День депутата Ковельської міської ради. Розпочатися захід має о 15-й годині.

«Комунальне підприємство «Верес» погодило проведення Дня депутата на завтра на 15-ту годину», – доповіла на апаратній нараді начальник відділу «Секретаріат міської ради» Валентина Приведенець.

«Добре. Дякую», – відповів міський голова Олег Кіндер.

Хто був ініціатором проведення Дня депутата саме на ТзОВ «К.П.Верес» і який порядок денний цього офіційного заходу – наразі невідомо. У жовтні 2017 року, як повідомляло наше видання Район.Ковель, депутатів звозили на кладовище…

Не виключено, що завтра на «Вересі» в якості гіда буде директор житлово-комунального господарства цієї фірми Олександр Балак (на фото). Цікаво буде почути, як вписуються у проведення тут Дня депутата останні заяви міської влади про розірвання договорів із ТзОВ «К.П.Верес» на виконання робіт із зимового утримання доріг, вуличного освітлення, місць загального користування та вилову бродячих тварин.

Коментарі
12 Березня 2018, 14:59
Дадуть Балаку премію за гарно прибране місто і підуть на фуршет.
12 Березня 2018, 15:10
Депутати підуть на фуршет, а продажний Товстига з Стернічуком підуть замітати вулиці і вивозити сміття тачками.
12 Березня 2018, 16:08
ФУРШЕТ І КОНВЕРТ З ГРОШИМА КОЖНОМУ ДЕПУТАТУ
12 Березня 2018, 16:41
Я за!
12 Березня 2018, 16:43
Місто потопає в смітті!!!!!<br/>Балак , схаменися!!!!<br/>Досить красти бюджетні гроші!!!!
12 Березня 2018, 16:51
ось і нехай баланда покаже якою машиною він посипав дороги. Нема у них такої машини. Нехай покаже реєстраційні документи на сміттєвоз. він до цього часу їздить під фальшивими номерами і без документів. Нехай покажуть штатно- посадову книгу і ви побачите реально скільки працівників працює на Вересі офіційно. Більшість там отримує зарплату в конвертах.
12 Березня 2018, 16:52
А мені цікаво було б разом з депутатами побачити виробничі потужності Вереса!Мабуть не кожному вдається ознайомитись з фірмою, яка виконує ряд важливих послуг на благо міста, не те що ЖЕКі, не має що показати і розказати!!!!!
12 Березня 2018, 17:24
Участь фірми зі сторони розриває устоявшийся корупційний звязок між чиновниками з влади і підлеглими ним підприємствами міської власності. От чого роздули такий рейвах. Та ж фірма Верес почала виконувати чітко визначені договором обсяги робіт в 2, в 3 рази дешевше ніж закладали грошей чиновники. Зразу стали тикати палки в колеса. А все чого? Бо незалежна від влади приватна фірма працює по офіційному договору. А не по крику з кабінета Білого дому. В приватної фірми не налиєш в свій бак пального. Не використовуватимеш безправних робітників безплатно. А що фірма запросила депутатів до себе показує її відкритість і впевненість в правоті. Верес уже переміг комунальних чиновників в Антимонопольному комітеті. Якби ще стягнув з них тисячі гривень було б геть не погано. Так само переможе і в судах
12 Березня 2018, 17:36
назви хоч одну важливу послугу. Чи може тебе зводити до мешканців будинку 105 по вул. Володимирській, чи Незалежності 92, чи може незалежності 47- мешканці якого відмовились від бездіяльності Вереса. Чи може тебе провести по території, закріпленої за Вересом і показати купи невивезеного сміття? Який ти нафіг депутат. лайно ти.
12 Березня 2018, 18:22
У нас Верес прибирає! Шан. Балак особисто контролює!
12 Березня 2018, 18:44
Товстига, перестань прикпивати свої злочити хвальбою Вереса. Всі все знають
13 Березня 2018, 10:14
Ти, йоб....й!Тиж сам вихваляєш .А Товстигу вкуси за одне місце.Чи не по-зубах?Уже забодав своїми тими самими дописами.Уже не цікаво читати тут цю хрень.
14 Березня 2018, 01:15
балак - шарамига і скотиняка