Депутат Ковельської райради хоче убезпечити Степана Івахіва від сорому

14 Березня 2018, 09:08
4689

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло попросив редактора газети «Вісті Ковельщини» Миколу Вельму розмістити на шпальтах видання депутатське звернення депутата райради з фракції ВО «Батьківщина» Олександра Титомира, що й було зроблено.

Справа в тому, що Олександра Титомира дивує позиція депутата Верховної Ради України Степана Івахіва з приводу його голосування щодо звільнення Єгора Соболєва з посади Голови Антикорупційного комітету. Мовляв, до голосування питань, що стосуються політики держави, треба підходити більш зважено.

«На моє переконання, Степан Петрович повинен бути підзвітний перед своїми виборцями. Маю надію, що розглядом даного питання ми убезпечимо Івахіва С. П. від подальших політичних голосувань напередодні наступних виборів як Президента України, так і виборів до Верховної Ради, за які нам, його виборцям, так і йому самому буде соромно», – пише Олександр Титомир (на фото – зліва; справа – Андрій Броїло).

 

3

Коментарі
14 Березня 2018, 11:36
Має Титимир довжелезного язика, до кінця прямої івахівської кишки дістав...
14 Березня 2018, 11:47
Де тільки цей доктор не був...
14 Березня 2018, 13:20
Це два дупутати сидять в КПЗ чи в Титомира на бойні.Фото супер просто ідіотське як і самі дописувачі звернень.Нема чим зайнятися ідіть в басейн поплавайте хоть мізки промиєте
14 Березня 2018, 13:41
Фото просто жесть. Подумав алкаші придивився просто дурні.
14 Березня 2018, 15:56
Титомир- злодій якого світ не бачив, але тут він правий.
14 Березня 2018, 18:03
Вони повинні були лизнути дупу кормільця! А чого так довго збиралися? Тож писали, що скоро Івахіва будуть порказувати в Ковелі в кліткі.
14 Березня 2018, 18:18
Фотка знівелювала весь пафос депутатського звернення...настоящі два "бомжари"з похмелюхи.
14 Березня 2018, 19:16
Ну й фото!. Це в сільському гинделику, чи на скотобійні ці два "титани мислі"? Якщо не вийшов фотознімок, то не публікуйте його взагалі, не ганьбіться.
14 Березня 2018, 19:22
Остап Ви праві...
14 Березня 2018, 20:11
а за голосування руками 16 січня 2014 року, як убезпечити?
14 Березня 2018, 20:51
А що голосування 16.01.2014? Тоді підняли рейвах, що це диктаторські закони, які порушують права громадян. Так не пройшло 3 роки, як ці ж закони, тільки в значно жорсткішій редакції прийняла вже нова влада. Тільки зараз вони демократичні.
14 Березня 2018, 21:09
На фото - головний офіс титомирівського скотомогильника, ветсанзаводу-2.<br/>Біля його хвірми валяється купа останків дохлих тварин після того, як з них було вирізане дохле м'ясо і пущене на ковбасу.<br/>Воніще... І всім пофіг...
14 Березня 2018, 22:26
Обоє -нормальні! і таке - ФОТО!? Може рука Кремля?
14 Березня 2018, 22:59
Назви, будь ласка, &quot;закони, тільки в значно жорсткішій редакції прийняла вже нова влада. Тільки зараз вони демократичні&quot;??? Номер, від якого числа?
14 Березня 2018, 23:14
Гугл тобі в допомогу, допитливий.
14 Березня 2018, 23:33
Ми тут не юристи , а прості користувачі нету. Почитай хоч би це http://vz.ua/news/37799-diktatorskie-zakony-16-yanvarya-nevinnaya-shalost-po-sravneniyu-s-zakonom-o-sanktsiyakh-politolog <br/>Та й багато такого. А що, хіба не заборонили Вконтакті та інші ресурси, що робив і Яник з бандою? Хіба не закривають ЗМІ, навіть зареєстровані, а банда пропонувала тільки ті, що не зареєстровані? Толку, що заборонили комунізми-фашизми,, коли за святкування 9 травня нацики лупцюють нещасних пенсіонерів, а самі зігують принародно?
15 Березня 2018, 15:19
Може і без &quot;може&quot;, титомир - колишній завідуючий яйцями івана смітюха...
15 Березня 2018, 18:40
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду України став на сторону вкладників банку &quot;Форум&quot;. Суд змусив одну із фірм групи &quot;Континім&quot; нардепа-олігарха Степана Івахіва виплатити 32 мільйони доларів київській фінансовій установі, та визнав договір поруки між банком &quot;Форум&quot; та ТОВ &quot;Завод Галичина&quot; дійсним.<br/><br/>Читайте також: НАБУ підозрює волинського нардепа Івахіва у корупції<br/><br/>Вкладники &quot;Банку Форум&quot; вважають постанову Вищого суду першим кроком до перемоги, передає ТРК &quot;Аверс&quot;.<br/><br/>Таким чином, суд не дав списати кредит на суму близько 32 мільйонів доларів, що дозволить вкладникам банку &quot;Форум&quot; ефективно боротися за повернення своїх коштів.<br/><br/>&quot;Ми не хочемо допустити, щоб компанії WOG списали кредитні зобов'язання перед банком &quot;Форум&quot;, – заявив представник громадської організації &quot;Форум SOS&quot; Євген Кучеров.