У Ковелі замість «К.П. Верес» прибиратимуть місто від сміття обидва жеки

15 Березня 2018, 09:23
7285

Вчора, 14 березня, у Ковелі відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мова йшла про врегулювання ситуації з прибирання міста і виділення на це коштів з резервного фонду.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Нагадаємо, що переможець тендеру ТзОВ «К.П. Верес» у визначений законодавством термін відмовився укладати договір на надання відповідних послуг

Зважаючи на такі обставини, управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства буде змушене провести повторні публічні закупівлі. Ця процедура займе до двох з половиною місяців. 

Наразі, аби підтримувати Ковель у належному санітарному стані, уникнути накопичення сміття та надзвичайних ситуацій, вирішили виділити 397 тисяч гривень з резервного фонду міського бюджету. 

Заступник міського голови Андрій Товстига наголосив, потрібно вживати термінових заходів. Аби навести лад по всьому місту, цих коштів недостатньо. Тому визначено  мінімальний обсяг робіт та території, на яких прибирання буде здійснюватися силами РЖКП №1 та №2. Тож комісія змушена буде знову зібратися у квітні, аби прийняти рішення про подальше фінансування робіт. 

Нині ведеться підготовка документів до повторного проведення тендеру. Андрій Товстига повідомив, що в його умовах прописані жорсткіші вимоги до учасників.

Крім того, визначено банківські гарантії: у разі непідписання договору переможець торгів сплачує до міського бюджету 5% від загальної вартості закупівлі. Це свого роду штрафні санкції, які можуть бути застосовані до недобросовісного учасника тендеру.

 



Коментарі
15 Березня 2018, 12:00
Чому злодія Балака не розстріляли
15 Березня 2018, 12:01
Відрубати падлюці руку
15 Березня 2018, 12:52
Балак то Балак. Але ж до цього стану довели корупційні дії Товстиги. Йому не раз вказувалось, що Верес неспроможний виконувати такі роботи по причині відсутності людей, техніки та й бажання. Фірма йшла коссити бабло, а не надавати послуги. Чому Верес був допущений до конкурсу, потрібно запитати у Товстиги, як голови тендерної комісії. Мабуть дармові гроші зіграли свою роль. Розрахунок був любою ціною виграти тендер, тому й така катастрофічна сума вийшла. Решту грошей мали компенсувати різними актами НЕВИКОНАНИХ робіт. Але злочинні дії Керівництва комуналного відділу міськвиконкому вимусили зацікавитись цим процесом громадскість міста. І вкрасти у ковельчан решту 8, 5 мільйона не вдалося. Тому Верес і відмовився. Та ще й памідориха підклала свиню. Був договорняк між Вересом і РЖКП 2 що памідориха здасть тендер за 8 мільйонів. Але Натаха запосила за це 50 000 доларів. Верес міг дати тільки 20 000. Ось чому і памідориха виставила останню суму 2, 6 мільйони. Вересу нічого не залишалось як йти на 2, 59 щоб виграти. Їм перемога була потрібна любою ціною. Але прорахувались. Ось і маємо результат. Правоохоронні органи думаю вже зацікавились корупційними діями Товстиги і Стернічука. Будемо чекати результатів.
15 Березня 2018, 13:15
Якщо на початку торгів значилося 11 мільйонів, а тендер виграла фірма, котра погодилася працювати за 2млн 600 тис, куди поділись інші гроші, закладені на прибирання? Чи їх не було? Вони були гіпотетичні і виділялись із Києва? Чи з Ковеля? Не розумію... Я не чиновник. Поясніть хтось по-простому з тих, хто знає.
15 Березня 2018, 13:44
ці гроші нікуди не поділись. Вони є на казначейскому рахунку. Але згідно закону про держзакупівплі не можнапотратити без тендеру. А депутати наші бояться взяти на себев ідповідальнть і прийняти колегіальне рішення про фінансування цих робіт. Вони тільки герої собі земельні ділянки виділяти і прикривати своїх родичів. Ось така наша влада. Для чого тоді самоврядування?
15 Березня 2018, 14:16
ТОВСТИГА+ЛІНДЕР+МУРАЙ+ЛОГВІНОВ+ТУСЬ=БАНДА ЗЛОДІЇВ
15 Березня 2018, 14:37
Не знаю, що сталось, але у нас сьогодні зранку у дворі гребли осіннє листя. Чудо... І ще сміття склали на велику купу. Вивезуть?
15 Березня 2018, 14:38
Даю гарантію 100% що на наступних тендерних змаганнях прийме участь ВЕрес і знову переможе з мінімальною сумою.
15 Березня 2018, 15:13
Не дочекаєтесь!
15 Березня 2018, 15:23
Тепер трошки проясняється у голові, хто ЕКОНОМИТЬ на чистоті у нашому місті. Невже люди, нехай і депутати, такі байдужі до свинушні, в котру вони перетворили наше колись затишне містечко? Вони ж теж тут лазять, рильцем риють, щось жують?
15 Березня 2018, 15:48
Да, ми виГАДливі. Прийдете ви наше місце - будете такі ж самі))) Ні? Будете чесні? Ми теж хотіли бути чесними. не вийшло. Соблазн, панімаішь...
15 Березня 2018, 17:42
Повернути Верес законному власнику - Шлюєву. І проблеми з прибиранням відпадуть.
15 Березня 2018, 18:01
Товстига!!! Ти жируєш, а ми вимушені йти відпустку без збереження заробітної плати. У нас що, немає сімей чи дітей. Ти є наволоч. Ти жируєш на нашому горі. Щоб ти коліньми по тому смітті лазив. Щоб твої діти хліба й цукру е бачили. Ти є ........
15 Березня 2018, 18:39
Спочатку з України потрібно вигнати всіх жидів
15 Березня 2018, 19:25
Невжеж уми ковеля додумались що верес це гувно?
15 Березня 2018, 19:39
Тендер виграв , а прибирати не буду, дороги посипати теж не хотіли......Круто!!!<br/>Розірвати з такими брехунами всі відносини!!
15 Березня 2018, 21:05
Ніхто з ними розривати відносини не буде. Вони в черговий раз підуть на тендер і знову будуть морочити голову ковельчанам. Гроші- це велика сила!!! Поки є любителі брати хабарі і поки є ті, хто їх дає у нас буде бардак. Тому повинні запрацювати придорожні стовпи. ну як при гітлері приблизно. ось тоді буде порядок.
16 Березня 2018, 00:49
Я їм покажу кузькіну мать...
16 Березня 2018, 10:40
Якщо відмовився верес у прибиранні. то чому жек 2 неприбирає адже його прпозиція стає автоматично виграшною. навіщо оді виділяти додатково кошти?
16 Березня 2018, 11:09
На дурне питання - дурна відповідь. Товстига- Заїдь в РЖКП 2, ми тобі видамо лопату , віника і тачку. Будеш прибирати навколо міської ради. Козел корупційний
16 Березня 2018, 11:24
на бреський базар його падлюку
16 Березня 2018, 11:37
А на базарі є власник,який повинен давати раду сміттю,а не виносити і складати.А на рахунок тендеру,то міська влада ніякого відношення немає.Можете і ви брати участь,нелише писати і клясти.Усе бумерангом ляже на ваші плечі.Шкода ваших дітей і внуків,які будуть відповідати перед Богом за ваші слова.
16 Березня 2018, 13:25
оприлюдніть список тендерної комісії, вивісіть цей список на вході у міську раду. Ковельчани повинні знати своїх &quot;ХЕРоїв&quot;. тут вже один під ніком ХАМСА втирав мозги про ПРОЗОРО. ТЕПЕР ще ти втираєш про невинність міської влади. Пітух блін.
16 Березня 2018, 17:27
Записались у &quot;міську владу&quot; - значить, відповідаєте хоча б(!!!!) за чистоту у місті. Наші діти і внуки не підписують завідомо нездійсненних тендерів. Ото тепер хай ваші діти і внуки тепер беруть лопати та віники в руки (на чолі із вами, шановні захисники самої БРУДНОЇ влади у Ковелі за час незалежності). Як за хабарі договорюватися - ви майстри, - а як прибрати за собою - повторний тендер з прокльонами у адресу справедливо обурених ковельчан?
16 Березня 2018, 17:34
Дебіл!Про склад комісії по тендеру через Прозоро звертайся до керівництва організації тендерів через Прозоро.Ти другий такий &quot;розумний &quot;як Я.
16 Березня 2018, 17:38
За чистоту у місті відповідаєш Ти і Я.Чисто не там де прибирають,а там де не смітять.Перестань показувати свій дебілізм,невихованість і некомпетентність.Стидоба читати цю всю несенітність.Раніше ніж робити коментарі і дописи поспілкуйся з головою,якщо там ще щось є!!!!!!
16 Березня 2018, 17:56
Оприлюдність список тендерної комісії. Я знаю, що Головою тендерної комісії є Товстмга. А ось хто з ним у долі, то розкрийте таємницю шановні аферисти
16 Березня 2018, 17:56
Оприлюдність список тендерної комісії. Я знаю, що Головою тендерної комісії є Товстига. А ось хто з ним у долі, то розкрийте таємницю шановні аферисти
17 Березня 2018, 03:50
Вважаю також винними Кіндера, Стернійчука , Помідориху.Вони знали до чого призведе дебільне зниження вартості послуг, але наламали дров із завідомо нездійсненним тендером, А зараз вистачає совісті брехати перекладаючи провину на Верес . Ганьба брехунам, які підмочили репутацію міста та створили проблеми для ковельчан ))))))))))))))
18 Березня 2018, 08:46
Кіндер і його команда вори сміття в місті народ свині сере під себе