Ковельчанин у складі паралімпійської збірної України став чемпіоном Європи з футболу

12 Червня 2023, 15:50
Команда футболістів 399
Команда футболістів

Команда футболістів із наслідками дитячого церебрального паралічу здобула золоті медалі на континентальній першості.

До складу команди увійшов ковельчанин Віталій Романчук, повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Як інформує офіційний сайт Української асоціації футболу (УАФ), паралімпійська збірна України стала найсильнішою на чемпіонаті Європи, який завершився в Італії.

Протягом турніру українські футболісти посіли перше місце у групі В, де перемогли команди Німеччини (8:2), Шотландії (8:2) та Ірландії (6:2). У півфіналі «синьо-жовті» обіграли Іспанію (4:2), а у вирішальному поєдинку розгромили Англію (3:0). Голи у фіналі на свій рахунок записали Іван Доненко, Сергій Беденок та Антон Балакай.

Третє місце дісталося іспанцям, які здолали ірландців (4:0).