Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельчанам розповідали про можливості ведення бізнесу у Польщі

10:04 17.03.2018
833

Для налагодження співпраці між польськими та українськими підприємцями Польсько-Українська господарська палата створила Центр ринкового аналізу. Його мета – це підтримка інвесторів, які прагнуть розвивати свій бізнес у Польщі. Всебічна допомога підприємцям, для яких юридичні, митні чи податкові бар'єри є перешкодою на шляху до ввезення їх продукції або послуг на польський ринок, а значить і на ринок ЄС.

Про це повідомляється на сторінці Ковельського міськрайонного центру зайнятості у Фейсбук.

Вчора, 16 березня, у Ковелі відбулася зустріч представників Центру з місцевими підприємцями, фахівцями центру зайнятості, депутатами міської ради.

Зустріч із підприємцями провели директор Центру ринкових аналіз Маріуш Тивонюк та Олександр Бондаренко – заступник директора з міжнародного співробітництва.

Маріуш Тивонюк запевнив, що кваліфікований персонал Центру, що складається з практиків з багаторічним досвідом роботи, надає консультації на найвищому рівні. Завдяки цьому іноземні інвестори отримують підтримку у переміщенні у світі польського бізнесу, який на початку для багатьох підприємців може бути зовсім іншим оточенням, ніж той, який вони знають на сьогоднішній день на основі внутрішнього законодавства.

Учасники зустрічі отримали інформацію стосовно виходу на ринок ЄС, можливості та загрози, пошук та перевірка ділових партнерів у Польщі, реєстрація та ведення фірми у Польщі, ведення документації, працевлаштування, враховуючи останні зміни у законодавстві.

«Тісна співпраця з Центром відкриває для місцевих підприємців нові перспективи та допоможе ефективніше розповсюджувати свою продукції та надавати послуги на польському ринку», – зазначають у Ковельській міській раді.
;
Коментарі

УКРОП

17:07 17.03.2018

Бізнес спочатку потрібно розвивати в УКРАЇНІ а не в Польщі! І розвивати в першу чергу власну економіку а не економіку поляків. Складається враження, що у нас такий шалений підйом економіки, що вже можемо піднімати Польщу з колін....Напевно правда, що коли Господь-Бог хоче когось покарати, то Він забирає у нього розум. Сумно...

...

06:36 18.03.2018

нема слів дятли

19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин