Ковельчани читали інтерв’ю з Олегом Кіндером на дорозі

21 Березня 2018, 10:00
3529

У Ковелі біля автобусної зупинки, що на розбитій дорозі вулиці Черняховського, відбулося стихійне зібрання місцевих мешканців, на якому один з активістів читав уривки з інтерв’ю міського голови Олега Кіндера, коментуючи написане.

Розмахуючи відірваною сторінкою ковельської газети, чоловік сказав, що вони неодноразово запрошували сюди Кіндера, щоб зустрітися, як раптом загарчала собака, яку люди відразу ж нагнали копняками. Це було несподівано і якось символічно.

«Прийди, зустрінься, взнай позицію людей», – мовив активіст, нарікаючи на градоначальника.

«З лозунгами підемо, щоб нас все місто почуло. Станемо перед міською радою, щоб нас почуло все місто. А то ми тут збираємося-збираємося, і як будь то в стіну горохом», – сказав інший ковельчанин.  

 

Коментарі
21 Березня 2018, 12:19
кінгдерлогу вірити- себе не поважати. Як він так докерувався, що місто перетворили в срач його підлеглі. Я не можу зрозуміти- хто керує містом? Кіндер чи продажний Товстига. Подивіться скільки лиха накоїв той ділок ковельчанам і місту. Тільки не кажіть про тендери і про ПРОЗОРО. Вся нечисть лізе з 301 кабінету. Цікаво- а хто це робить ремонт в тому приміщенні де раніше був Фокстрот? Кажуть кіндерлог коріння пустив. Якщо так, то за які гроші? Чи часом не за тендерні.
21 Березня 2018, 12:34
А хто сказав шо їм обіцяли зробити тротуари, лавки і ще купу всього? Махають бумагами і собак ганяють. В нас одна тільки Черняховського така? Людей затоплює - водовідведення треба, двори у воді, каналізацію іншим відключають, сараї валять, будинки тріщать від фур. В кожного є свої проблеми. У них - не найгірше. Добре хоть Аверсу є сюжети. І зарплата Саші. Якби не Черняховського тож і показувати про ковельчан більше нічого. В нас же тільки Черняховського. Зробили б сюжет про талановитих дітей в спорті, музиці. Хіба нема достойних у Ковелі про яких варто на всю область розказати? Ах, точно - вони ж не живуть на Черняховського. Ті таланти....
21 Березня 2018, 12:44
до музики нема як пройти бо на тому місці де має бути доріжка БЮТ косить капусту
21 Березня 2018, 12:59
КУПТІЙ ТА ТОВСТИГА НЕ ПИШІТЬ НА ЦЬОМУ САЙТІ-- ЗАСИРАЄТЕ ДУМКИ КОВЕЛЬЧАН.
21 Березня 2018, 13:41
За тоталітарного режиму не підписували акти вводу в експлуатацію до того часу, поки забудовник на своїй ділянці не облаштує тротуар ( пішохідну доріжку). Не вірите - пройдіть по Ковель 2 і побачите біля старих забудовників саме такі доріжки. А зараз іржа корупції не дозволяє цього робити.
21 Березня 2018, 14:15
Нащо їм ваші дороги... Вони ж стільки грошей не відмиють наних... як на ремонтах в лікарні. школах. садках. в басейні!!! Там мільйони валять... Оце то Кіндер МОЖЕ разом з бюторасами!!!
21 Березня 2018, 15:55
скоро вибори, виберете собі пініса , і будете там же пінісове інтервю читати !
21 Березня 2018, 16:03
Я КІНДЕРА ТОЧНО НЕ ВИБЕРУ