Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Подяки екс-бійцям, ремонт доріг та приєднання сіл до Ковеля: що вирішували на останній сесії міськради

08:58 23.03.2018
2307

Вчора, 22 березня, тридцять п’ята сесія міської ради розпочалась з урочистого моменту.

Про це повідомлється на сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер разом із секретарем ради Вірою Федосюк, своїм заступником Ігорем Прокопівим вручили Подяки ковельчанам, які з початку військового конфлікту на Сході держави першими стали на захист України. Їх нагороджено з нагоди Дня українського добровольця, який ми відзначаємо другий рік поспіль 14 березня.

За мужність, особистий внесок у відстоювання миру, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, звитягу, відданість своїй нації та з нагоди Дня українського добровольця Подяки отримали наші земляки - колишні бійці штурмового батальйону «Айдар», батальйону спеціального призначення «Донбас» та 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Потому депутати перейшли до запитів і звернень, які в основному стосувались благоустрою міста.

Звернення від народного депутата Ігоря Гузя щодо ремонту вулиці Черняховського озвучив його помічник Володимир Люклянчук. Про свої проблеми розповіли і самі мешканці згаданої вулиці.

Сергій Янок та Ігор Пініс вели мову про те, щоб надати фінансову допомогу на лікування ковельчанину, кіборгу Андрію Луцику.


Депутати підтримали запит Сергія Кошарука, в якому він просить звернутись до керівництва ТзОВ «К.П.Верес», аби воно надало докази, а якщо такими не володіє, тоді вибачилось, щодо інформації, яка поширюється серед ковельчан, де звинувачують владу у порушенні процедури проведення тендерів.

Сергій Кошарук також ініціював здійснити заходи з вивчення громадської думки щодо об'єднання міста Ковеля з селами Білин, Колодниця, Зелена, Воля-Ковельська Ковельського району та з Ружин, Городилець, Клевецьк Турійського району.

У ході своєї роботи обранці громади розглянули майже 70 питань. Серед них – про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік. Зокрема, вільні залишки коштів на 1 січня 2018 року, які отримало місто, передбачили на сферу культури - 400 тисяч гривень, освіти – понад 700 тисяч гривень. Понад три мільйони додали для медичних закладів. Ці гроші підуть на придбання обладнання, препаратів та благоустрій території й ремонт приміщень.

Збільшили видатки і на Програму соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 360 тисяч гривень.

Додаткових 17 мільйонів асигнувань надали управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства. Фінансові ресурси скерують на ремонти доріг, прибудинкових територій, парку ім.Лесі Українки, реконструкцію та будівництво інженерних мереж, вуличного освітлення.

На сесії затверджено Положення про відділ культури виконавчого комітету, Статут РЖКП №1. Відповідно до вимог законодавства змінено назву Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля на Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м. Ковеля та затверджено Положення установи у новій редакції.

Було розглянуто майже 50 проектів рішень, що стосуються регулювання земельних відносин в місті та внесення змін до детальних планів територій.

Впродовж тривалого часу не можуть прийти депутати до спільного знаменника у питанні будівництва пішохідної доріжки від школи мистецтв до вулиці Театральної. Як альтернатива, розглядається влаштування тротуару на вулиці Леонтовича. Жоден варіант вкотре не отримав необхідної кількості голосів, – зазначили у міськраді.

Загрузка...
Коментарі

Житель с.Зелена

10:04 23.03.2018

А хтось спитав у нас чи
бажаємо ми до Ковеля приєднуватись

теж Житель

11:06 23.03.2018

якщо не бажаєте, - то Ви не житель с.Зелена

Зацікавлений

11:21 23.03.2018

А як вирішидось питання по продовження оренди під Конащучкиним павільйоном.ПРОДОВЖИЛИ ЧИ НІ

Мешканці

11:36 23.03.2018

А де рішення по вулиці П.Мстислава..

зцікавленому від депутата

11:58 23.03.2018

ні,не продовжили,а якщо і продовжать то тільки до кінця року...(хоча сумніваюсь)..... і таке буде із сусідніми МАФами....

123

13:45 23.03.2018

КОвель+ЗЕЛена-КОЗЕЛ

Кутузова грищенка

14:56 23.03.2018

А xто коли згадає за вул.грищенка(вона ж кутузова) сюда повідмовлялись їздити усі перевізники через стан дороги? Поремонтували б хочаб зі строни де склади і холодильники, металобаза, деревообробний , може фірми скинуться на дорогу,?їх там багато і їx вантажівки рвуть шини

Купіть нормальниx лікарів

15:07 23.03.2018

Замість обладнання за обстеження якими ще ú паціенти будуть платити, заключили б контракти з провідними спеціалістами м.луцьк, львів, щоб раз на тиждень приїжджали і консультували ,як амбулаторно так і стаціонар. Тому що xвороба ковельськиx медиків це неуцтво і непрофесіúність помножена на безкарність і xaлатність.

Могиляк остап іванович

15:16 23.03.2018

Квалификационная категория: Детский хирург высшей категории
Специализация: пластическая и реконструктивная хирургия (пластические операции на коже и подкожной клетчатке с имплантацией экспандеров, пластика твердого и мягкого неба, пластика верхней губы, ринопластика, отопластика), общая хирургия.
Специалист в области врожденной детской патологии - заячья губа, волчья пасть, выполняет хейлопластику, уранопластику, вторичные ринопластики.
Цеú пластичниú xірург єдиниú в україні оперує щілину піднебіння діткам до 6міс, заячу губу,гемангіоми, і інші вади обличчя. М.львів. оперував моїх дітей
. завдяки ранніи пластиці діти нормально розмовляють. Може комусь згодиться

Ветеран

15:22 23.03.2018

"Жителю с. Зелена"- це ж Ковель приєднується до Вас!

Володимир

17:52 23.03.2018

Мешканці не заявляють, щоб припиняти оренду Конащук, і усний договір продовжується довічно.

Прохожий

19:50 23.03.2018

Згідно чинного законодавства є негативний висновок Мурай і його продовження є незаконним а Логвінов відробляє і буде по життю відробляти разом з Кіндером, Федосучкою,(раби) перед Конащуком-збитим льотчиком з психічною дружиною...ХА-ХА-ХА

Сергій

21:32 23.03.2018

Нашо села до Ковеля приєднувати..

Ковельчанин))

17:55 24.03.2018

Мешканці тих сіл невпевнений що особливо хочуть приєднатись до найпотужнішого міста Kovel.
Так: верес вигнати, почати розвиток двох жеків на якісне обслуговування.ініціювати службові перевірки усіх міських чиновників та притягнути до відповідальності! Скласти список по найбільш проблематичним ділянкам міста і почати вирішувати з най складнішого, переглянути кількість посадовців в районі і неефективних звільнити. Посилити поліцейський нагляд за малолітнім населенням. Ітд.

16 жовтня
Сьогодні
Вчора
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин