Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Голова тимчасової комісії Ковельської міськради поставив себе на місце рідного брата мера

14:05 23.03.2018
2981

Тридцять п’ята сесія Ковельської міської ради добігала до кінця, коли звітували голови тимчасових контрольних комісій, яких створили депутатів у різний час.

Секретар ради Віра Федосюк повідомила, що 27 квітня 2017 року була створена комісія, яка повинна була перевірити достовірність даних, озвучених міським головою Олегом Кіндером у виступах на сесії при нагородженні депутатів та на звіті щодо кількості депутатських запитів та звернень старшого брата, депутата з фракції ВО «Батьківщина» Геннадія Кіндера.

Нагадаємо, що 8 грудня 2016 року на початку другого пленарного засідання шістнадцятої сесії Олег Кіндер привітав обранців громади з Днем місцевого самоврядування та вручив «за активну депутатську діяльність, відповідальність й компетентність при розгляді питань життєдіяльності територіальної громади» Почесну грамоту кільком депутатам, в тому числі й Геннадію Кіндеру. Втім, опозиція до мера хоче з’ясувати, наскільки справедливо він відзначив свого брата.

«Роботу комісії провести в місячний термін. Про результати роботи прозвітуватись на сесії Ковельської міської ради», – зачитала рішення ради Віра Федосюк. І додала: «До цих пір ми звіту не почули. Є у нас голова комісії – Володимир Кирилович Косцьов’ят. Будь ласка».

І хоча усі попередні голови комісій звітували з місця, Володимир Кирилович пішов за трибуну.

«Я ці питання не хотів піднімати, але коль мене зачепили, то зараз підніму. Є корупція. Складова корупції. Пояснюю. Ніколи би не виникали ці питання по Конащук, якщо би не було складової корупції. Радник Конащук, а його дружина, що робить. Тепер, що таке означає корупція? Коли використовуються в сесійному залі родинні зв’язки. Пояснюю. Коли б я був депутатом міської ради, а мій брат рідний головою і братчик би рішив мене привітати грамотою чи ще чимось. Я би сказав: «Шановні депутати, щоб ніхто ніде не використовував, і ти, мій дорогенький братчику, не роби цього. Цю грамоту вручай цьому і цьому», – сказав Володимир Косцьов’ят, поставивши себе на місце старшого брата мера.


Володимир Кирилович мовив, що особисто ніколи нікого не ображає і відноситься «в першу чергу як до людини – до Кіндера Геннадія, до його рідного брата, як до людини».

«І вважаю, що ці питання не потрібно на сміх ставити. Міський голова, як посадовець, має право не тільки свого брата, а любого депутата, любого жителя Ковеля привітати грамотою. Інше діло, чи він має право пізніше звертатися і відповідним чином ображати депутатів. Цього немає права робити. Але зараз наразі я прошу одне: надальше, пане голово, візьміть до уваги – якщо ви маєте право привітати грамотою свого брата, то не означає, що ви маєте право на запитання Стасюк ображати її», – дорікнув Володимир Косцьов’ят.

«Що з достовірністю? Ви ж перевіряли достовірність фактів. Що саме із достовірністю? Було таке чи не було?» – допитувалася Віра Федосюк.

«Надальше попрошу вас, секретар міської ради, якщо ви не поважаєте Косцьов’ята, то ви себе поважайте. Таким чином…», – встиг сказати голова тимчасової контрольної комісії, як його перебили.

«Щоб не задавати вам цих питань? Чи як це розуміти? Для чого тоді ця комісія», – поцікавилась Віра Іванівна, уже не приховуючи сміху.

У сесійному залі деякі депутати та присутні вже просто не стримували своїх емоцій і давились сміхом. Сесія закінчувалася на мажорній ноті.

«Дивіться. Таким чином, якщо ви себе так поводите, це ви показуєте своє лице, свою людяність. Я вам наразі… Не настоюйте на продовженні комісії», – наголосив Володимир Косцьов’ят.

«Я так зрозуміла, що на наступну сесію я готую про закриття. Так? Цієї комісії», – запитала Віра Федосюк.


Тут в дискусію вирішив вступити ще й міський голова Олег Кіндер.

«Значить, але є ще й інший момент. Момент. Є репліка. Є репліка в частині того, що коли визначилися або було озвучено чоловіком з фракції «УКРОП» – Косцьов’ятом аргумент, що я не маю права свого рідного брата привітати з його, ну там з певними якимись подіями – з Днем народження чи щось. По-слу-хай-те!!! Подяка була надана не братові Кіндеру, а депутату Ковельської міської ради, який виголосив у сесійному залі саме більше запитів і звернень! То що, не можна було порахувати?! То треба членам комісії, яка є, перевірити свідоцтва про закінчення школи – чи вміють вони рахувати, чи ні. Це просто є звернення Кіндера, Косцьов’ята, Іванова, Петрова, Сидорова і пощитати – тут п’ятдесят, тут сорок, тут тридцять. І все! Ви розумієте що? Із-за чого питання в форматі, якщо не вмієте рахувати, то будь ласка, напишіть заяву, що виходьте з даної комісії і на тому закінчення», – заявив Олег Кіндер.

Депутатам і присутнім вже було не до сміху від сказаного першою посадовою особою міста.

Коментарі

кукукнутий

14:25 23.03.2018

ку-ку****** ку-ку****** ку-ку

хоппа

14:49 23.03.2018

Вірочка поправилась? Чи показалося?

ЗНАЮЧИЙ

17:21 23.03.2018

Цей кукурікнутий алкаш Косоп'ят вже достав весь Ковел Як може шизофренік бути дупутатом і ще шось дзявкати з будки. Таких депутатів на мило і буде більше пользи.

ах-ах

17:48 23.03.2018

При урок рєдкосний.Жаба просто задавила,що йому не дали

Савченко

19:20 23.03.2018

Поставлю весь бют раком

ПРАВНУЧКА

19:34 23.03.2018

ПРАБАБУШКА ГОВОРИТ_ТАКОГО ЕЩЕ НЕ Б ЫЛО! вСЕХ НА бюро гОРКОМА!

правда

21:38 23.03.2018

та в укропі всі кукукнуті що пінес що стасючка що костовят всі шизофреникі і популісти. тільки піз...ть а реально ноль

Алколог

21:39 23.03.2018

Що спільного між намаханою драним мішком гадею сявченко і кукукнутим Косцьов'ятом?
Правильна відповідь: батьки обох перед їхнім зачаттям навживалися "Три гички"...

Льончик

22:20 23.03.2018

Як вам не соромно ображати депутатів? Де культура спілкування? Хтось колись питав - де бере журналіст фотки криворотого Кіндера, а я вам скажу, він завжди такий, некультурний, нахабний, хіба личить голові і секретарю міської ради так себе вести? Гидко було слухати що вони верзли! А винна у всьому, я вам скажу - Роїк, бо зіпсувала настрій Кіндеру і Федосюк рішенням суду, розкладами про порушення їхнього кормильця Конащука. А в блуд заводив не Пініс, не Стасюк, а сам Кіндер. Так стелилися перед присутніми Вєрка з Кіндером, так співали щоб Конащучці продовжити договір оренди і обі@ралися. Тож так вам і треба.

Валька Дубій

05:59 24.03.2018

Люди добрі приберіть Кнопин хлівчик з дитячого майданчику

Два чоботи

09:49 24.03.2018

Соромно за поведінку депутата та міського голови.

кокукнутим

10:56 24.03.2018

таукроп сама кокукнута партыя, пынос ыди корови пасти, займися тим на що вчився

Ковель

11:29 24.03.2018

Та це просто Ковель тому ннма чому дивуаатися, сельський базар.

Валя

13:28 24.03.2018

подивіться на фотки і не патякайте що два чоботи пара, бо Косцьовят говорить виважено, спокійно і по суті, а Кіндера он яка морда перекошена, не говорить, а плюється, зневажає як громаду так і депутатів. Точно кукукнутий!

СБУ

14:08 24.03.2018

А Алєжка вже все скупив і з усіма все порішав, що па скуда дозволяє собі ображати усіх і вся... А що ви хочете, якщо це хам ло немає елементарної культури і жажда наживи вже його геть засліпила... Але не переживайте! Вже недовго лишилось царювати довгоносому та кривовухому... Час розплати за скоєне вже скоро... Служба Божа України вже давно працює, тож весною буде результат)))

Панове депутата, не ганьбіть самі себе!

20:51 24.03.2018

Косцьовят – інвалід другої групи загального (психічного) захворювання. Серйозні розлади психіки Косцьовята видно всім з його поведінки. Через інфантилізм (інтелект на рівні підлітка) Косцьовят не може адекватно реагувати на обстановку, логічно мислити і критично оцінювати свої дії. Його поведінка є агресивно-дурашливою, суспільно небезпечною, притаманною хворим на шизофренію.
Такій особі потрібно обмежити дієздатність, платити пенсію по інвалідності та періодично направляти на стаціонарне лікування, а не висувати в депутати. Призначення Косцьовята головою тимчасової контрольної комісії (на посміховисько на все місто) остаточно підірвало репутацію депутатського корпусу.

Валька Дубій

01:30 25.03.2018

Про мене однопартійці забули хоч би свічечку хто поставив,а то жеруть скоромне і тільки кишені набивають,обкрадаючи бюджет...

Фотограф

08:24 25.03.2018

А у Кіндера з Федосучкою розі дійсно брезгливо-криві. Не поважають людей ці тварі...

Трійка

08:32 25.03.2018

Кіндеру вже зеленкою лоба помазали

До Валькі

09:12 25.03.2018

Сама така

23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин