Ловили аж у Голобах: у Ковелі автобус «Варшава – Київ», не чекаючи пасажирів, поїхав раніше

27 Березня 2018, 18:00
14716

У Ковелі автобус «Варша – Київ» не дочекався пасажирів. Про цю пригоду написав сам пасажир Євген Альохін на сторінці у Фейсбук.  

Чоловік зазначає, що йому довелося відчути усю принадність автоперевезень в Україні, зокрема окремого перевізника.

 

Євген розповідає, що напередодні він купив квиток на автобус «Варшава –Київ», який мав проходити через Ковель 24 березня і відправлятися о 23.00 до Києва.  

У день відправлення, чоловік прибув із колегами на автовокзал о 22.45 і почали розпитуватись у диспетчера, коли буде автобус. Однак, як виявилось – автобус «Варшава – Київ» уже виїхав з Ковеля, не чекаючи зазначеного у розкладі часу відправлення.

«Ми показуємо квиток, і у диспетчера починається приступ шоку... вона починає по телефону дуже емоційно з'ясовувати стосунки з диспетчером перевізника, чому автобус відправився не дочекавшись пасажира... із побаченого було видно, що диспетчер перевізника кидала трубку, т.к диспетчер автовокзалу кілька разів їй передзвонювала», – пише у дописі Євген.

 

Квиток на автобус «Варшава - Київ»
Квиток на автобус «Варшава - Київ»

 

 Разом з диспетчеркою знайшовши мобільний номер телефону водія автобуса і нарешті дотелефонувавшись до нього, виявилось, що автобус уже у Голобах, а це 27 кілометрів від автовокзалу. Тоді люди вирішують наздоганяти автобус на машині, домовившись, що водій автобуса зачекає їх у Голобах. 

 

Скрін телефонних розмов
Скрін телефонних розмов

 

«Приїжджаємо. Набираємо водія. Він спокійним тоном повідомляє, що вони нас не дочекалися, і поїхали ... Я починаю трохи на нього обурюватися ... Передзвонюю. Дізнаємося як далеко вони від Голоб, і чуємо відповідь: десь кілометрів 20-25. УВАГА! Вмикаємо математику: від автовокзалу м. Ковель до смт Голоби 27 км.; Не дочекавшись нас автобус виїхав далі, і вже проїхав 20-25 км. Питання: скільки часу вони чекали, і з якою швидкістю вони їхали... і після цього чуємо: хочете доганяйте, хочете ні. І знову кидають трубку. Телефонуємо втретє, і у відповідь чуємо, що б ми відчепились...», – йдеться у дописі.

Тоді люди знову повертаються у Ковель і посміхаються диспетчерці: «Вона в шоці від того, що відбувається ... але зробити нічого не може».

Після цього обурені пасажири беруть у диспетчера автовокзалу усі дані про автобус, перевізника, водія. Пані диспетчер також запропонувала людям поїхати на автобусі, який буде о 03:00.

«Під час очікування автобуса, диспетчер автовокзалу повертає мені 200 грн, які ми витратили, щоб наздогнати автобус (сказала, що домовилася з перевізником, і вони повертають). Чекаю до 03:00 на вокзалі іншого автобуса, і виїжджаю на Київ. По приїзду в Київ, знаходжу автобус який не дотримується розкладу і ігнорує своїх пасажирів...», – розповідає Євген Альохін.

«Під враженням від відносини перевізника до клієнта. Але приємно здивований ставленням і переживанням диспетчера автовокзалу. Перевізнику було все одно на ситуацію, що склалася, а ось диспетчер автовокзалу робила все можливе, що б вирішити питання. Ось така вийшла історія ... і думаю, чи поїду ще коли-небудь цим перевізником», – додає він у підсумку такої складної ночі. 

Автобус «Варшава - Київ»
Автобус «Варшава - Київ»

 

Коментарі
27 Березня 2018, 20:32
не ту країну назвали Гондурасом
27 Березня 2018, 20:43
воділу нада поперед авпобуса поставити і тако км 20-25 прогнати пішком і тоді буде знати скільки годин
27 Березня 2018, 21:07
в нормальних країнеах заради одного пасажира навіть літак посадять. А у нас бидлота твльки бабло косить і все.
27 Березня 2018, 21:40
Та тому перевізнику по барабану ті пасажири він завіз папирос в польшу а катаються з ним одні і тіж люди
27 Березня 2018, 22:01
Потрібно приходити за 30 хв. до відправлення.А нешвендяти х.. зна де.Користуюсь послугами цього перевізника ніколи проблем небуло.
27 Березня 2018, 22:02
Водії, що їздять за кордон всі возять контрабанду! Коли вже на митниці буде порядок?!
27 Березня 2018, 22:50
Не розумію одного як диспетчер автовокзала відправив автобус на 15хв. раніше в рейс коли по закону повинен був за 3 хв. видно бабло добре косить від Мельник О.Т. Порушив закон диспетчер а не даний перевізник і бігав диспетчер бо це його вина ЩО ВІДПРАВИВ ДАНИЙ АВТОБУС НА 15 ХВИЛИН РАНІШЕ В РЕЙС рильце в пушку ....перші притензії у вас повинні бути до керівництва автовокзала і діспетчера а перевізник просто заложник даної ситуації.....
27 Березня 2018, 22:51
Доброго вечора...Я цим рейсом не одноразово їздила на роботу,приходила за пів години до відправлення і спокійно їхала...
27 Березня 2018, 22:52
Ніяких проблем не було
27 Березня 2018, 22:54
Шановний Гість!!!а це потрібно у президента спитати коли буде порядок не тільки на кордоні а і в державі....
27 Березня 2018, 22:56
Це мабуть Барвінків автобус
27 Березня 2018, 22:57
Я вже неодноразово користувалася послугами саме цього перевізника і ніяких проблем не було. Водії завжди привітні. А на рахунок цигарок можна сперечатись. Не всі автобуси заробляють саме таким чином. Не знаєте напевно-не кажіть лишнього.
27 Березня 2018, 23:00
Мельник О.Т.добросовісний хороший перевізник надає перевезення комфортабильними автобусами, проблем у мене з нею ніколи не було замовляв квитки на їхньому сайті в інтернеті
27 Березня 2018, 23:08
Який нафіг перевізник-бус на євро бляхах
27 Березня 2018, 23:14
нормальные ребята. всегда нормально ездил с ними, все было хорошо
28 Березня 2018, 00:28
Циркуля автобус,Т4 постійно на автостанції стоїть,ВЛАСНИКІ.
28 Березня 2018, 00:28
Циркуля автобус,Т4 постійно на автостанції стоїть,ВЛАСНИКІ.
28 Березня 2018, 00:42
Не Циркуля а Циркулярки!
28 Березня 2018, 00:43
Гандони обоє!
28 Березня 2018, 02:17
Мельничиха постійно чудить і вночі людей в автобусі будить і заставляє пересісти в інший автобус щоб свого не гнати напів порожнім
28 Березня 2018, 02:43
а Гемонова ще більше
28 Березня 2018, 04:25
Я ЗНАЮ ДЕ ВОНИ ЖИВУТЬ
28 Березня 2018, 10:04
В ТОЙ БУС І КОНТРАБАСА ВЛІЗЕ
28 Березня 2018, 11:40
Циркулі не тільки пасажирів не поважають,але і своїх водіїв за рабів щитають.Зароблені гроші не виплачують повністю і вчасно.Кожен місяць стягує не маленькі суми із зарплати не зрозуміло за що.Офіційно на роботу не влаштовує тільки по цивільно трудовій угоді щоб був менший податок.А в Києві її посадочний взагалі хамло по відношенню до пасажирів,постійно пяний,поваги до людей нуль!
28 Березня 2018, 11:52
Заказав білет на Краків у Комфорт експрес добираюсь до Ковеля в 19.30 а мені кажуть ви не записані у вас немає білета ви не поїдите немає місць.На Краків в рекламі стоїть великий автобус,а їздить консервна банка.
28 Березня 2018, 12:37
То вони возять пасажирів чи контрабанду
28 Березня 2018, 13:09
Возят все.
28 Березня 2018, 16:26
контрабанда перш за все повинна бути
28 Березня 2018, 16:38
а може приходити за сутки до выдправлення? А перевізник бидлота
28 Березня 2018, 17:02
Квітка то циркулиха.
29 Березня 2018, 14:08
За суткі не потрібно. Але за пів години нормально.Квітка це не Циркулиха
29 Березня 2018, 16:27
так перевізники тепер можуть відправлятися коли завгодно? може вони за годину раніше відправляться? чи може це норма поїхати на 15 хвилин раніше графіка?