День молоді у Ковелі відзначили спортивними і музичними заходами, благодійною акцією та ярмароком

13 Серпня 2023, 11:39
День молоді у Ковелі 554
День молоді у Ковелі

Другий рік поспіль Україна зі всією світовою спільнотою відзначила Міжнародний день молоді.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

12 серпня у Ковелі найактивнішу молодь громади запросили на зустріч з владою. Спілкування за «круглим столом» відбулось у Транскордонному центрі діалогу культур. У ньому взяли участь міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька, начальник управління культури, молоді, спорту і туризму Андрій Мигуля.

Присутнім презентували найуспішніші проєкти, які вдалось реалізувати для ковельської молоді у нинішньому році. Відбулась цікава розмова, де була можливість  молодим людям висловити свої думки, ідеї, побажання щодо розвитку міста.

«Ми, українці, вирізняємось тим, що надзвичайно шануємо свою історію, звичаї, традиції. Пам’ятайте, звідки ви родом і де ваш дім. Дуже приємно, що цей день ви не просто святкуєте, а використовуєте, як можливість задонатити на армію, провести благодійні заходи. Хочу побажати вам залишатись такими ж креативними, енергійними, наполегливими, як ви є. І у вас обов’язково все вийде. Міська влада намагається зробити все можливе, аби ви мали можливість розкрити свій потенціал, здібності і таланти. Вітаю усіх зі святом», — сказав міський голова Ігор Чайка.

За громадську й волонтерську діяльність, ініціативність, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді мер вручив Подяки найактивнішим ковельчанам

Були слова вітань, нагороди і від начальника управління культури, молоді, спорту і туризму Андрія Мигулі.

 

Молодіжний центр «Місто ідей», Молодіжна рада при Ковельському міському голові за підтримки управління культури, молоді, спорту і туризму на цей день підготували надзвичайно багату і різноманітну програму. Заходи проходили упродовж дня на різних локаціях міста.

Зокрема, ковельчани мали можливість стати учасниками спортивного фестивалю на набережній водосховища, доєднатись до марафону «Єднання молоді» від ігрового клубу «Спільно JuniorS», фестивалю фарб Холі, взяти урок зумби від професійного тренера.

Упродовж дня у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки проходив благодійний ярмарок, а також розіграш призів від 50 спонсорів за номерком квитка.

У другій половині на парковій сцені усіх розважали місцеві солісти та гурти: Toy Mayk, Надія Федосюк, Стукіт Серця, Tarmish, Ангеліна Півень, Вікторія Тітчук , Highway, Протеїн, Baryk.

На завершення – фільм «Гіркі жнива» на парковій сцені під відкритим небом – кінофільм про історію кохання в розпал українського Голодомору 1932-1933 років.

 

Під час усіх заходів проходив збір коштів. Усі вони будуть передані на потреби підрозділу «Вовча зграя».

 

 

 

Коментар
08/12/2023 Четвер
07.12.2023