У Ковелі для переселенців збудують п’ятиповерховий будинок на 70 квартир

14 Серпня 2023, 14:17
Будівництво на вулиці Драгоманова 664
Будівництво на вулиці Драгоманова

У Ковелі на розвиток громади залучають міжнародні кошти.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Відбулося засідання виконкому про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2023 рік за І півріччя 2023 року. Начальник управління економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович розповів про проєктну діяльність, яку веде міська влада.

Зокрема:

– Реалізовується інвестиційний проєкт «Реконструкція двоповерхової адміністративної будівлі та учбово-побутового корпусу під багатоквартирні житлові будинки на вулиці Драгоманова» у рамках програми НЕФКО «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що фінансується Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP).

Підписано договір з підрядником на суму 000 798 євро. Планується до здачі 24 квартири, які повністю вмеблюють та укомплектують побутовою технікою.

За словами міського голови Ігоря Чайки, ці помешкання будуть власністю громади. Зараз готується документ, який визначатиме порядок надання і користування цими приміщеннями.

Читайте також: У Ковелі переобладнають старий будинок на житло для 60 переселенців

 

– Розпочали впровадження інвестиційного проєкту «Підтримка ЄС у забезпеченні житлом внутрішньо переміщених осіб у Ковелі», що реалізовується в рамках Програми підтримки Європейського Союзу «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст в Україні». У березні 2023 року підписано грантовий договір на суму 4 806 900 євро. Передбачається будівництво п’ятиповерхового житлового будинку на 70 квартир.

– Місто бере участь у відборі проєктів термомодернізації, які фінансуються за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку згідно фінансової угоди (Проект «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої законами нашої держави. Планується термомодернізація семи об’єктів. Це — три заклади освіти ( ліцей№7, ЗЗСО№12, ЗДО №9), три – охорони здоров’я (центральна районна лікарня, клініко-діагностична лабораторія центральної районної лікарні, пологовий будинок) та адміністративна будівля.

– Міський голова поінформував виконком, що завдяки партнерству з німецькими містами Барзінгхаузеном та Саарбрюкеном Ковель отримає два пакети безкоштовної допомоги від німецького товариства міжнародної допомоги GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини. Загалом це буде п’ять одиниць техніки на суму близько 250 тисяч євро. GIZ надає таку допомогу українським містам, які мають побратимів у Німеччині.

Мікроавтобус Форд Транзит уже доставлено у наше місто. На іншу техніку очікують.

Коментар
08/12/2023 Четвер
07.12.2023