Сергій Кошарук залишається заступником голови Волинської ОДА

29 Березня 2018, 11:00
Сергій Кошарук 5942
Сергій Кошарук

Про це заявив сам новопризначений голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко у телепрограмі «Точка зору» в ефірі 12-го Каналу.

На запитання журналістки Катерини Павлової відносно кадрових змін керівник виконавчої влади області сказав, що разом із Володимиром Гунчиком пішов його перший заступник та деякі радники.

«Залишились два заступники на сьогодні [Сергій Кошарук та Світлана Мишковець, – ред.]. Я не вбачаю за необхідність їх міняти. Ну, в принципі не завжди вища керівна ланка залежить від волі однієї людини. У всякому випадку ми домовилися, що вони готові працювати зі мною на благо Волині. Однозначно. Але по закону так передбачено, що вони зобов’язані написати заяви, а там ми вже будемо приймати рішення по призначеннях. Тому в мене планів на зміни немає нікого», – мовив Олександр Савченко.

Днями наше видання Район.Ковель інформувало про те, що колишній мер Ковеля, голова депутатської фракції «Солідарність» у Ковельській міській раді Сергій Кошарук написав заяву на звільнення, але чи задовольнить її новий голова ОДА.

 

 

Коментарі
29 Березня 2018, 15:17
Мавпа б'ється головою об стіну
29 Березня 2018, 15:33
якби хотів звільнитись, вже б давно пішов. Те марне писання заяв- проста фікція
29 Березня 2018, 17:58
Цей авантюрист лише язиком меле<br/>Знищив Ковель,нагріб на три покоління вперед ,ще шлюх своїх прилаштував,а деяких в Луцьк забрав.Придурки підтримайте брехуна.Нехай ще бастардів наклепає.
29 Березня 2018, 18:10
Просто пі-ар. &quot;Піду, нехай мене попрость залишитись!&quot; От так і вийшло. А знав наперед, що ніхто його звільняти не буде.
29 Березня 2018, 20:14
Нічого дивного. Команда Порошенка має бути у повному складі.
29 Березня 2018, 23:17
Буде великий золотий торт
30 Березня 2018, 00:50
Мабуть в міськраді всі кіндерята полізли писати коментарі. Недовго вам лишилось мародерити Ковель'
30 Березня 2018, 05:52
І що я можу сказати на такий жест( Що ти такий добрий для народу? Що ти такого добого зробив? Доведи хоча чись. Публічно. Не те, що там хтось пам ятники ставвить. Наведи реальний приклад. Що ти зробив реально.
30 Березня 2018, 12:29
Багато хто хотів щоб Кошарук написав заяву на звільнення і він це зробив. Офіційно. Кожен новий губернатор формує свою команду. Вам не подобався Гунчик і його заступник Кошарук. Але заміну Гунчика на Савченко сприйняли спокійно, без емоцій, з надією на краще.. Савченко, проти якого не заперечували і не протестували, сформував собі команду і вирішив, що Кошарук буде працювати у його команді, його заступником! Це достойна оцінка нового губернатора роботі Кошарука! І це випробовування Кошарук пройшов достойно і успішно, хоча багато хто злорадствував на шкалт того що під Кошаруком хитається крісло. Аж ні. Воно стоїть міцно, бо Кошарук робить для громади не словом, а ділом.
01 Квітня 2018, 02:50
І мені поміг
01 Квітня 2018, 13:13
Успіхів! На пальцях можна порахувати людей які гідно представляли Ковельщину в області!