У Ковелі жінка знущається над собаками: не годує і тримає в неналежних умовах

29 Березня 2018, 12:00
6583

Жінка, яка проживає на вулиці Піонерська, 8 у Ковелі тримає у себе на повір'ї десяток собак, знущається над тваринами, не годуючи їх. 

Про це розповів голова Ковельського осередку «Національного Корпусу» Олександр Філон під час прямої трансляції в соцмережі Фейсбук.

Він розповів, що сьогодні, 29 березня, представники «Національного Корпусу» прибули на запрошення ковельських зоозахисників до будинку жінки, щоб врятувати тварин. Однак ситуація вийшла з-під контролю. 

Жінка почала через паркан кидатись у активістів камінням і поливати водою. Через що розбила сусідам автівку. На фоні було чути несамовитий гавкіт собак.

«Наша ціль – це забрати тварин, які знаходяться у неї на утриманні, щоб вони пройшли стерилізацію, отримали всі необхідні прививки, лікування. І передати їх до відповідних установ, які займаються утриманням тварин», – каже Олександр Філон. 

Зрештою, до будинку була викликана патрульна поліція.

 

1
ФОТО: Національний Корпус
ФОТО: Національний Корпус


Фото однієї із собак
Фото однієї із собак

1

1

2

 

Коментарі
29 Березня 2018, 15:32
філоне, досить філонини. Подивись краще що в місті коїться, кругом безлад, бардак, антисанітарія, корупція, а ти до якоїсь бабки причепився. Може та бабця їм останню крихтиу хліба віддає щоб прогодувати. Вижене на вулицю, вони геть пропадуть. Проблему знайшов. ПАроблеми плодяться на 3 поверсі міської ради, ось де
29 Березня 2018, 15:37
хлопці правильно роблять, от якраз ця жінка і не годує тих нещасних собак, а гроші їй за це з якихось фондів перераховують чималі
29 Березня 2018, 15:50
В нас є вулиця піонерська ?
29 Березня 2018, 16:15
Два роки тому її хотіли перейменувати, але вирішили залишити цю назву, тільки змінили в честь кого вона: не на честь дитячої комуністичної організації, а на честь людей, які першими торують стежки в будь-якій новій галузі діяльності. http://www.kovelrada.gov.ua/news-3495.html
29 Березня 2018, 16:38
то за останні крихти хліба построєний такий заборчик і бєсєдочка чи за ті гроші що виділяють фонди для утримання собак?
29 Березня 2018, 17:15
Останню крихту хліба кажете???<br/>В неї камери дві на будинку,айфон.<br/>І ви кажете вона бідує???<br/>Не смішіть
29 Березня 2018, 17:16
Детально про ситуації на сторінці<br/>https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=442185242870118&amp;id=313127689109208
29 Березня 2018, 18:01
Дякую.Я думав її вже нема.
29 Березня 2018, 18:07
Молодці хлопці.Побільше небайдужих людей.
29 Березня 2018, 18:07
Їй за тримання тварин гроші платять?
29 Березня 2018, 20:47
Дали собакам мяса, а они не подрались... Це повний шльоц!!! На приватну територію прийшла якась ОЗГ та фактично вчинили спробу нападу!!! А приїхали копи і пох.. нікого з нападників не заарештували, то завтра цим виблядкам в когось папуга худеньким видасця і що ламай забор спасай папугу??? Ні дуже потрібно закон про право на зброю, був би в жіночки пістоль хріна би вони полізли. громадський корпус що то за хе... взагалі воно три класи прокурило і решту взагалі пробігало, два слова без ЕЕЕЕ не складе! Ще такий чесний фраєр ПУПС біля левуриціонера по Києву бігає! З такими захисниками і ворогів непотрібно!!!
29 Березня 2018, 21:30
Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Люгвинюк палко любить своїй півтора десятка котів. Почитайте її рішення...
29 Березня 2018, 21:58
В холєру ясную, почала, як навіжена з ПМС кидатися собачими фекаліями, камінням та обливати пристойних хлопів та панєнок сциклинами. По приїзді поліцаїв навіженство помали таки вщухло, та настійливий псєчий гавкіт, як і прибецаниї вуйни, шо їх си годує, не давав трафунку зосиредитисі. Аж поки брава жандармерія не виписала скурвленій чималу пінензну кару, до тих пір надоїдливий дощ неодноразово наганяв нудьгу на прийдешніх. Маю надію, що - катюзі по заслузі, най відає, як сі жбурлєти різні нечистоти в людзі, та збиткуватися з безталанних псів.
29 Березня 2018, 22:08
Треба конфіскувати псів і поставити на їх баланс РЖКП № 2. Вони будуть гавкати на людей замість мене, а я на них корм буду списувати. І всім буде добре.
29 Березня 2018, 22:22
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗУ ЖУРНАЛІСТІВ] &amp;nbsp;ІP&amp;nbsp;31.41.71.210&lt;/p&gt;
29 Березня 2018, 22:25
я знав що мій час не скінчився
29 Березня 2018, 22:44
Її посадити поряд на цеп. Добре що є такі люди яким не байдуже до долі ,,братів,,наших менших.
29 Березня 2018, 22:51
спасибо тебе братан
29 Березня 2018, 23:55
Собаки, особливо великі - зло. Нацики, особливо всякі філони та інші нацкорпуси - ще більше зло. Кого стерилізувати в першу чергу - ще не ясно.<br/> А чого вони, ті гівнюки, взагалі поперлись до чужої хати, ще й сцикух якихось з собою привели? В нас уже недоторканості житла немає? Повторяються події ранньої більшовицької влади, коли комісари з наганами йшли куди хотіли? Так їх вже немає, черга за нвциками. Президент дав команду їх давити.
30 Березня 2018, 00:45
згідний з тобою на всі 100%, собачкам хавчік, а &quot;сукам&quot; цеп!!!
30 Березня 2018, 01:41
Харьківський сильно бідує
30 Березня 2018, 21:52
Молодці всі хто був не байдужий! А на хейтерів у коментарях не звертайте уваги. замість того щоб щось змінити тільки сидять і пишуть в коментарях що кому треба робити.. герої..)
31 Березня 2018, 02:35
Йди нахрен, гнида нацистська.
30 Квітня 2018, 20:56
Я не пойму где на видео доказательство того что собаки голодные и содержаться в плохих условиях?Дешевым пиаром даже не назвала бы. Одним словом дибилы!