У Ковелі перевірять торгові центри і розважальні заклади на пожежну безпеку

29 Березня 2018, 17:41
7256

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести масштабні перевірки торговельних центрів України після пожежі в російському місті Кемерово.

Про це він повідомив 28 березня під час засідання Уряду, – повідомляється на сайті ДСНС України

«Cьогодні я доручаю ДСНС, іншим службам та місцевій владі провести відповідні перевірки з тим, щоб подібні історії не трапились в жодному українському місті. Торговельні центри, школи і дитячі садки мають бути безпечними», – повідомив Володимир Гройсман.

Він також зауважив на необхідності створення публічного реєстру відповідності закладів. Глава Уряду наголосив, що за місяць ДСНС звітуватиме про результати перевірок по всій країні. За словами Прем'єр-міністра, для того, щоб не допустити трагедій у місцях з масовим перебуванням людей, Україні необхідна жорстка система контролю.

Володимир Гройсман звернувся і до власників торговельних центрів із закликом навести лад на своїй території. «Мені не потрібні ваші штрафи — мені потрібна безпека людей», – повідомив Глава Уряду.

Окрім цього, повідомляється що сьогодні, 29 березня, на Волині розпочались ретельні перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктах з масовим перебуванням людей, яку доручили виконати на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Фахівці із запобігання надзвичайним ситуаціям ретельно вивчать стан пожежної та техногенної безпеки торговельно-розважальних закладів та інших об’єктів з масовим перебуванням людей. До цієї роботи задіяні всі інспектори місцевих органів наглядово-профілактичної діяльності в підрозділах Управління ДСНС у області. Особливу увагу приділяється перевірці стану евакуаційних шляхів, систем протипожежного захисту, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, а також буде перевірена готовність персоналу таких об’єктів до дій на випадок кризових ситуацій.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року у ковельському торговому центрі «Брістоль» рятувальники тренувались гасити пожежі у місцях з масовим перебуванням людей.

Коментарі
29 Березня 2018, 22:58
То коли по ринку можна буде вільно пересуватися - незрозуміло де продавці а де покупці.Кругом в проходах ящики та корбочки на яких розкладений різноманітний крам-ну дуже необхідний кожному ковельчанину.Кажуть що якась Хамса заправляґє цім базаром.Бракує ще однієї пожежі.
29 Березня 2018, 23:02
Не все буде горіти і в один день і відразу.Дайте заробити.А ДЕ ЛЮДЯМ ТОРГУВАТИ ЯК НЕ В ПРОХОДІ.Я і так в триньку все зароблене програю.
29 Березня 2018, 23:08
І немає чого пожежним машинам їздити по ринку .Останню пожежу у цей вівторок підприємці самі загасили вогнегасниками.Так що все нормально.
29 Березня 2018, 23:12
Потрібно за цю Хамсу Гройсману повідомити.Нехай розбереться кумами.
29 Березня 2018, 23:49
Для цієї гидоти закони не писані
29 Березня 2018, 23:57
Гройсман обіцяв в Ковель до Сороки приїхати
30 Березня 2018, 00:10
Кажуть що у російському Кемерово де згоріло живцем до 400 осіб теж палили на робочому місці церковні свічки.В нас на ринку не торгово-розважальний центр, повтікають покупці через паркан.
30 Березня 2018, 00:14
Я І КАЖУ НЕМАЄ ЧОГО ПОЖЕЖНИКАМ РОБИТИ НА РИНКУ
30 Березня 2018, 00:17
Прийдеться відстьогувати пожежним щоб написали припис що у Хамси на базарі все окей.
30 Березня 2018, 00:37
Т о давайте паркан вже тепер розберемо
30 Березня 2018, 00:39
Подумаєш згорів один нещасний контейнер з товаром на ринку і вже паніка.Всі поки живі...
30 Березня 2018, 00:49
Назавтра з рання беремо свої ящички коробочки цеглики робимо імпровізовані прилавки в містях найбільшого скупчення людей і заробляємо контролеру на нове авто.Перевірки скінчилися.Все проплачено...
30 Березня 2018, 01:04
Свічки мають бути воскові і освячені в церкві.Не купуйте на ринках у сумнівних осіб ромської зовнішності.
30 Березня 2018, 01:15
І ШО ЕТО ЗА ТАКАЯ ВАЖНАЯ РИБА хАМСА
30 Березня 2018, 01:28
Не рыба а птица
30 Березня 2018, 01:30
Я КУПИЛА СВІЧКУ В ЦИГАН ХАТА ПОКИ НЕ ЗГОРІЛА
30 Березня 2018, 03:24
Цигани самі виготовляють ікони та свічки
30 Березня 2018, 09:40
Вже і на ринок йти боязко.От через що в Луцьку створили комунальний ринок без різної кумівської хамси.
30 Березня 2018, 10:13
Зайдіть но в ТЦ АКЦЕНТ, ТАМ В КІНОТЕАТРІ, НА 5МУ ПОВЕРСІ, НЕМАЄ АВАРІЙНИХ ВИХОДІВ, ТЕПЕР МЕНІ СТРАШНО, ІТИ З ДІТЬМИ НА ФІЛЬМИ
30 Березня 2018, 10:13
30 Березня 2018, 11:20
А Я ЛЮБЛЮ НА РИНКУ РОЗВАЖАТИСЯ
30 Березня 2018, 12:13
Потрібно відкрити на ринку полювання на цю Хамсу
30 Березня 2018, 22:46
Про всі захаращені проходи на ринку відразу телефонуйте в приймальню Гройсмана...І піде Хамса за патрульним-хабарником.
31 Березня 2018, 19:34
Т о коли знову буде горіти
31 Березня 2018, 23:35
Мій самогончик...-не горить! Він пече курячим послідом!
01 Квітня 2018, 03:28
Почне мабуть горіти де продають самогон цигарки та зіпсуту рибу з Чорнобиля
01 Квітня 2018, 23:43
Хамса всі проходи захаращив приїзжими торгашами
02 Квітня 2018, 03:16
Завтра висилаємо пожежну машину
02 Квітня 2018, 06:24
Я теж про новий кінотеатр думала. Кругом електронні двері і вузькі проходи. Як горітиме то шансів мало спастись. І що ж вони змінять? Назбирають хабарів по Україні і Гройсману повезуть. <br/>Мої діти ходять в кіно, а тепер точно не пускатиму.