Голова РДА Віктор Козак провів прийом у Дрозднівській сільраді

29 Березня 2018, 18:10
5368

Вчора, 28 березня, голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак провів виїзний прийом громадян на базі Дрозднівської сільської ради.

Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Ковельської райдержадміністрації.

Під час прийому до Віктора Козака звернувся директор місцевої школи Сергій Лисюк та розповів про необхідність здійснення ремонту цоколя фундаменту та вхідних і допоміжних східців школи і попросив сприяння у вирішенні проблеми. Голова райдержадміністрації запевнив, що взяв це на контроль, дасть відповідні доручення компетентним посадовцям.

Місцева мешканка цікавилася можливістю виділення земельної ділянки під будівництво для дружини свого сина, котрий має статус учасника АТО. Вислухавши всі деталі та поспілкувавшись із сільським головою Ніною Колочун, Віктор Козак рекомендував останній звернутися до фахівців та розробити проект зі зміни меж населеного пункту, відтак, після розширення меж села з’являться додаткові ділянки для виділення громадянам.

Також жінка цікавилася нарахуванням соціальної допомоги на дитину сина. Інформацію взяла до відома Олена Давидович, тож вона буде детально опрацьована фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

«Усі звернення громадян зареєстровані, хід їхнього вирішення та його результат перебуватимуть під безпосереднім контролем голови райдержадміністрації», – зазначили у РДА. 

 




Коментарі
29 Березня 2018, 23:14
В Дрозднях теповозів і соляри немає
29 Березня 2018, 23:21
Тож нписали, що прйняти. Чого тобі не зрозуміло? Питання скільки? Півкіло чи кіло!
29 Березня 2018, 23:58
Козак ти що мелеш. Які фахівці розширюють межі населекнного пункту. Верховна рада чи обласна. Був злодієм і ним остався.
30 Березня 2018, 00:45
Козак за свої не пє!!!
30 Березня 2018, 09:50
Соляри просто перепив
30 Березня 2018, 11:42
Верховна Рада - ці межі затверджує! Спочатку треба проект розробляти, а для цього треба кошти і фахівці...
30 Березня 2018, 14:04
Поможіть теодосієвч хабарників мусарскіх вигнати з нашого міста вас єж криша у києві вони наші налогі розкрадають
30 Березня 2018, 15:10
&quot;звернувся директор місцевої школи Сергій Лисюк та розповів про необхідність здійснення ремонту цоколя фундаменту та вхідних і допоміжних східців школи і попросив сприяння у вирішенні проблеми&quot;<br/>А теплий туалет в школі є? Чи це не проблема?
31 Березня 2018, 01:13
Ти поможищ чи ні
31 Березня 2018, 18:28
А чому селищний голова &quot;шановна&quot; Ніна Павлівна нікому в селі не сказала,що буде прийом голови Козака В?.знову приховують щоб люди не ішли і нічого не просили?.А як звертаємося по допомогу то відмовляють,скільки вже це буде тривати?Ще там є така собі Нечипорук Світлана якій всього мало ніколи нічим не наїстся,щоб то не сказати,що буде прийом а вони тихенько приховали,в кожного в селі є проблеми,а в працівників сіль .ради найбільше-як добудувати дітям будинки і сільськогосподарської техніки докупити для себе за людські гроші.Коли вже понажираються???
01 Квітня 2018, 00:45
Ніколи в них нічого немає, і на день села шукають спонсорів ,а самі наживаються.Нічого наїдяться,що боком вилізе їм всім.
01 Квітня 2018, 23:04
В нашому селі сільська рада все під себе грибе,все мало і мало нічого вже може наїдяться .Ой аукниться.....