У Ковелі запускають асфальтний завод

02 Квітня 2018, 15:00
Фото ілюстративне 11149
Фото ілюстративне

Про це доповів сьогодні, 2  квітня, на апаратній нараді у Ковельському міськвиконкомі начальник управління капітального будівництва і житлово-комунального господарства Андрій Стернічук.

«На вівторок-середу, по погоді дивимось, плануємо, якщо то запустити асфальтний завод», – мовив Андрій Васильович.

Ідея запустити у Ковелі асфальтний завод – не нова. У місті планували збудувати і ввести в експлуатацію таке підприємство ще до кінця 2014 року.

«Дасть Бог, якщо запустимо асфальтний завод в цьому [2014, – ред.] році, то зробимо по всьому Ковелю гарні дороги і ремонт», – казав чотири роки тому міський голова Олег Кіндер.

Поки буде запускатися завод, то з 15 квітня місцева влада, за словами Андрія Стернічука, може заключати договір на поточний ремонт доріг, на який вже проведений тендер.

До речі, управління капітального будівництва і житлово-комунального господарства перерахувало приватній фірмі «Ковельське ШБУ № 63» тільки у березні 2018 року за поточний ремонт доріг 545 721,60 гривень. 

Коментарі
02 Квітня 2018, 18:27
Тільки вчора ваше ж видання писало про те який "шикарний і якісний" поточний ремонт зробила ця фірмочка «Ковельське ШБУ № 63» по вулиці Тимошенка. Якщо вони будуть робити ремонт доріг у Ковелі, то місто потоне не тільки у смітті а й у грязюці, а у ямах можна буде квіти і дерева висаджувати. І ніякий асфальтний завод від цього не спасе. Водії готуйтеся!!!
02 Квітня 2018, 18:38
Буде як в Луцьку: http://volga.lutsk.ua/view/11443/1/
02 Квітня 2018, 18:42
Це що в Ковелі буде такий завод це ПОХВАЛЬНО, але ще потрібна технологія виготовлення і якість цого асфальту.А цікаво, хто виборов ТЕНДЕР по ремону і облаштуванню доріг міста. Вулицю Володирмька, яка ремонтувалась у два етапи ТОВ" Ідея"- єдина якісна робота зі всіх ,що заслуговує на увагу.Таким підприємствам і потрібно надавати право виконання таких робіт. Є дорога ,якою щоденно далаємо "катакомби" і була шедевром робіт «Ковельського ШБУ № 63» Варто задуматися : РОБИТИ ЯКІСНО І НАДОВГО ЧИ АБИЩО І БАГАТО З ЩОРІЧНИМ РЕМОНТОМ.
02 Квітня 2018, 19:08
всі тендери робить Товстига. І умови тендеру прописує так, щоб виграла потрібна йому фірма. Тому й маємо таку ситуацію з Вересом. те ж саме буде й з дорогами.
02 Квітня 2018, 19:10
А які у вас претензії до видання? Щось не так? Журналісти констатують факти...
02 Квітня 2018, 19:20
Журналісти контактують факти....То я вас запрошує на вулицю Старицьких,який гарний ремонт зробили осінню 2017р.скільки наша влада хвалили ремонт дороги ...гарантія 10років.а пройшло кілька місяців ,А дорога розповзлася.. .то що готові журналісти висвітдити правду, знайти виних і провести журналістське розслідування.виявити корупцію
02 Квітня 2018, 19:38
Вас послухати, то виходить, що журналісти цього сайту заодно з Кіндером. Почитайте уважно видання, тут майже щодня пишуть про розбиті у Ковелі дороги, сміття на вулицях, виявляють корупцію та ін. Якби журналісти боялися правду писати, то не було би і сайту. До Вашої вулиці теж черга дійде.
02 Квітня 2018, 19:50
Справа не в журналістах. Ви у своєму дописі чітко описали якість робіт які виконує «Ковельське ШБУ № 63», яке виграло тендер на поточний ремонт доріг у Ковелі. Це я констатую факт - з такими "прохвесіоналами як ШБУ-63" ковельським дорогам ж....па.
02 Квітня 2018, 20:00
те, що ШБУ-63 - бракороби, це факт
02 Квітня 2018, 22:42
Журналісти констатують факти.!!!!! Ага. Вигадують самі, а ще крадуть чужі матеріали!!!!!!
02 Квітня 2018, 22:48
Грейдерувальника хай запустять, а не завод, - проФФесійного. А то вхаластую совається. І журналіст з нього - абалдєть! Винюхує і висмоктує - самі знаєте звідки. І думає шо маладєц.
02 Квітня 2018, 23:11
Як завжди ніхто по темі не пише, один бруд, звинувачення, журналісти в усьому винні. Але про завод придурки забули!
03 Квітня 2018, 19:37
Іванівна, дякую!