Депутат Колодяжненської сільради заявляє, що їй помстились за правдиве інтерв’ю у ЗМІ

03 Квітня 2018, 13:00
Олена Філіпчук з колишнім головою Волинської ОДА 6004
Олена Філіпчук з колишнім головою Волинської ОДА

Колишня голова, а нині депутат Колодяжненської сільської ради Олена Філіпчук подала депутатське звернення керівництву об’єднаної територіальної громади, в якому пише про «бездіяльність, свавілля, порушення конституційних прав» завідувачкою дитячим садком «Журавлик», що у селі Колодяжне.

За словами Олени Сергіївни, керівниця дошкільного навчального закладу Лілія Шинкарук призначає вихователів на вакантні посади, не враховуючи її особисті заяви, що подані значно раніше. Мовляв, жоден з призначених вихователів немає вищої педагогічної освіти, не є жителем громади, самі призначення відбуваються за принципом кумівства та знайомства, сільський голова Віталій Кашик дає їй відписку, а начальник управління гуманітарної сфери сільської ради Павло Кухта не хоче вникати в ситуацію із тими призначеннями.

Олена Філіпчук просить терміново здійснити перевірку документів на предмет законності призначення вихователів і стверджує, що голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, його перший заступник Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло та депутат райради Володимир Хомік на початку листопада 2016 року звернулись до неї з проханням укомплектувати дитсадок і запевнили, що вона буде призначена його завідувачкою.

«Мені помстились за правдиве передвиборне інтерв’ю», – заявляє Олена Філіпчук.

 




Коментарі
03 Квітня 2018, 17:50
П Кашик за рік роботи щось одні зальоти Пора би вже як це зробили твої колеги прозвітуватися по всіх селах Тут треба займатися роботою а не возити свою кікімору Бо так як ти віносися до людей то потім тобі будуть плювати в слід
03 Квітня 2018, 17:58
Оце точно шо кікімара то кікімара , весь район перепробував шей Кашик добіг !І також по родствєнному на роботу до себе в секретутки взяв. Прозвітуватися вже точно давно пора , але про що звітуватися ,що громада гола і боса
03 Квітня 2018, 17:59
Козак забери свою неграмотну куму із завідувача садочком в Колодяжному
03 Квітня 2018, 17:59
Олено Сергіївно,кому як не Вам заявляти про бездіяльність,свавілля та порушення прав?А ви не тим займались,перебуваючи на посаді?Ви дивлячись в очі обіцяли жителям вирішення наболілих питань та проблем,які виникали з роками.І в той же час знали що це ваша брехня,тому що віз і нині тамОтримуючи зарплату,Ви діяли в інтересах жителів села,Ви приносили користь людям?.Ви тепер звинувачуєте людей,а самі виконали свої обіцянки?Де зупинки на вимогу?Де дороги,де освітлення вулиць?Хіба можна допускати таку людину до виховання дітей?Отримуєте пенсію-відпочивайте!!!!Нехай молоді працюють.В жодному разі така людина не повинна працювати в закладах освіти.
03 Квітня 2018, 18:04
Кашик ! Де зарплати вчителям ?? Урізав 15 процентів!!
03 Квітня 2018, 18:06
Де де машину купив шоб секретутку Лільку возити
03 Квітня 2018, 20:47
На мою думку негідно поступає так звана "куплена влада"?
03 Квітня 2018, 21:51
Дожили до пенсії - радійте!
03 Квітня 2018, 23:01
Чим ближче до виборів, тим частіше у заголовках ЗМІ хтось щось &quot;відкриває&quot;. То президент – дитсадок, то прем’єр-міністр – залізничний перегін. Це типовий політичний популізм.<br/><br/>Працювати на державу – завдання кожного чиновника. Відкриття дитсадку – не досягнення, а необхідність, очевидна у 21 сторіччі.<br/><br/>Громадяни не повинні дякувати держслужбовцям за залучення інвестицій, вкладання державних коштів в інфраструктуру та створення робочих місць. Навпаки, цього треба від них вимагати.<br/><br/>P.S. Як Трамп дитсадок відкривав, а Шварценеґґер – жіночу вбиральню в каліфорнійській школі
04 Квітня 2018, 02:54
А ви певно до пенсії не доживете поки тут править такий голова. Нууу за рік вибори побачимо хто проголосує за Кашика і його маріонеток
04 Квітня 2018, 10:59
яКБИ НАШІ МОЖНОВЛАДЦІ РОБИЛИ ЯКВИ ПИШЕТЕ ТО НАШІ ЛЮДИ НЕ БУЛИ БДОВЕДЕНІ ДО ТАКОГО ЗУБОЖІННЯ ,А ТО ТІЛЬКИ ОДИН ПІАР.ВЖЕ КОЗАК БЕЗ ФОТО НЕ МОЖЕ І КРОК ЗРОБИТИ.ПРИКЛАД -В С РАДОШИНПІСЛЯ НОВОГО РОКУ РАЗОМ З П ГУНЧИКОМ ЗІБРАЛИ ПІВ СЕЛА ПЕРЕРІЗАЛИ СТРІЧКУ НА ВІДКРИТТІ САДОЧКА,А ТАМ НА СЬОГОДНІ ЩЕ ДИТЯЧА НОГА НЕ СТУПАЛА. ГОЛОВНЕ ПРОПІАРИЛИСЬ
04 Квітня 2018, 11:14
Пані депутатша так стурбувала себе і громаду,що аж тепер прозріла ! А як допустила громада,що садочок &quot;&quot;Журавлик &quot;&quot; став приватною власністью Римарчука ? А де відкритий конкурсний відбір на посаду завідувача і вихователів ? Про кумівство та підкилимові інтрижкки чому мовчали ? А зараз прозріли і з сліпоглухонімих стали принциповими,демократичними і справедливими.Поки кумівство і власні амбіції замість відкритого спілкування.Але шило в мішку не сховаєш ! Кумівство і хабарництво при призначеннях не повинно бути.Тільки професійний відкритий конкурсний відбір на всі посади !
04 Квітня 2018, 13:05
&lt;p&gt;А де був відкритий конкурсний відбір , як призначили на посаду головного спеціаліста ([ОБРАЗА] &amp;mdash; Осіпчук Л. В)) ? І коли машину купували ? А з садочком в Скулині як спозорилися на цілий район - накравши грошей! &amp;nbsp;ІР&amp;nbsp;188.166.79.47&lt;/p&gt;
04 Квітня 2018, 21:41
Шановна Олена Сергіївна, а працюючі на посадах котельщиків, пралі. помічника вихователя - це родичі Шинкарук Л..ЧИ ВАШІ?Дайте правдиву відповідь людям!!!!!!!!!!!
04 Квітня 2018, 23:31
А про колишнього муз.керівника забули, він був навіть без освіти
05 Квітня 2018, 00:36
Ви прочитайте уважно звернення О.С.І це писала людина з вищою освітою!!!
05 Квітня 2018, 00:59
&quot;Обіцяли, що буду завідувачкою...&quot;Обіцянка - цяцянка, дурневі - потіха.
05 Квітня 2018, 01:06
А ЗАПИТУВАЛИ. ЧИ ХОЧУТЬ З ВАМИ ДІВЧАТА ПРАЦЮВАТИ В САДОЧКУ.ПІСЛЯ ТОГО БРУДУ. ЯКИЙ ВИ ЛЛЄТЕ?
05 Квітня 2018, 02:21
А дійсно,чого О.С. не звернеться за підтримкою до колективу.вона ж багатьох приймала на роботу. повинні підтримати.А нові вихователі, якщо без освіти,то нехай звільнять місце
05 Квітня 2018, 02:26
Батьки!Поцікавтесь, чи ваші вихователі мають відповідну освіту.SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05 Квітня 2018, 11:33
Лілія Степанівна дуже гарно справляється зі своїми обов'язками, по сучасному, грамотно сплановує роботу колективу, по розмовах чути, що батьки задоволені. Чому Сергіївна не дасте працювати спокійно? Навіщо вам садочок? Ви на посаді голови сільської ради не зуміли себе зарекомендувати, як хорошого керівника! Я не вірю в те, що ви так прагните бути вихователем. Сто відсотків що у вас, шановна, інші плани стосовно садочка!!! &quot;Дай пальця, то й руку відкусить&quot; - влучний вислів до даної ситуації. А зараз звертаюся до працівників: Вам добре працюється? Чи, можливо, ви хочете змін? Ні!!! То чому сидимо, вперед відстоювати свою думку...
05 Квітня 2018, 13:21
А Сергіївна мовчить ,бо вміє тільки наклепи та скарги писати.А в очі,відкрито - &quot;слабо&quot;?A звернутися до колективу садочка?А підтвердити дані про немаючих освіти вихователів?Писати можна все. Папір витримає.Сергіївна поливає брудом Козака. Кашика,Кухту,завідуючу , колектив і просить допомоги.Смішно чи не так?
05 Квітня 2018, 13:25
Хай поливає брудом - вони того заслуговують.якщо не вміють одну пенсіонерку брехулю поставити на своє місце
06 Квітня 2018, 20:18
Пані колишня голова певно хабарів набралась , щоб &quot;своїх&quot; пристроїти в садочок , а тут не склалось, не призначили, а борги то треба віддавати от і &quot;біситься&quot;))
15 Квітня 2018, 04:01
Олено Сергіївно! Я зовсім Вас не знаю, але гадаю у Вас вистачить життєвої мудрості зрозуміти, що ви пенсіонерка. А коли ж працювати молодим?