У Ковелі відбудетьcя Хресна хода

03 Квітня 2018, 14:00
4007

Завтра, 4 квітня, відбудеться традиційна Хресна хода духовенства і вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату вулицями міста Ковеля. 

Про це повідомляє Благочинний УПЦ КП м. Ковеля  протоієрей Анатолій Александрук.

Початок ходи о 17.00 від Благовіщенського собору.

Маршрут пролягатиме до храму святого Апостола Андрія Первозванного. Хресна хода символізує тернистий шлях Ісуса Христа, який привів Його до страшних мук – розп’яття.

Коментарі
03 Квітня 2018, 20:00
православні московські це зло
03 Квітня 2018, 20:04
попи московські геть в рашу забирайтесь
03 Квітня 2018, 22:25
УПЦ КП - це Київський патріархат. І варто було б знати, хто такий протоієрей Александрук. Безбожники!
03 Квітня 2018, 22:55
Еммануїл та Свідки Їєгови також в цьому році приймуть участь в хресній ході разом з московським патріархатом
03 Квітня 2018, 22:58
Україна для щирих українців а не для заокеанських масонів
04 Квітня 2018, 00:02
деградуемо на жаль
04 Квітня 2018, 00:04
Попи гуляки ще ти!!!!а ще за пару рублів любий гріх замолять
04 Квітня 2018, 00:49
То хоч різницю у віровченнях вивчи, підрило. Навіть з твоїм розкольницьким Богом проклятим КП Свідки Єгови не вийдкть разом, бо вони для них гірші нехристів. Ти, мрязь, якщо хочеш внести розкол у душі та уми ВІРУЮЧИХ, то повинен не готуватись цьому у так званому Центрі в Львові, фінансованому масонами, а хоч трохи вірити в Бога. І КП, і єговісти, та й інші протестанти ВІРЯТЬ, кожен по своєму. Але така нацистська худоба і гомик як ТИ - вірить лише в бабло. Тому ти і є БАБтист, попросту - скотина.
04 Квітня 2018, 01:06
А вам не здається що зараз страсний тиждень! Що це є час покаяння! Як ви каєтесь це видно із ваших коментів. Ви не маєте поваги один до одного,обзиваєте інших. І ще про ВІРУ і ДУШУ у вас язик повертається ляпати!
04 Квітня 2018, 01:12
Україні українську церкву!!!<br/>Досить кормити московських попів!!!
04 Квітня 2018, 01:19
Риторика у вас - віруючих людей! Ану хто більше виллє бруду один на одного, хто більше осудить священників. Та бажано із відборними матюками в часі ВЕЛИКОГО ПОСТУ ! А яйце на Паску в горлі не стане! А колбаскою пальцем пханою - не подавитесь!
04 Квітня 2018, 07:22
Був гівнюком став пастором
04 Квітня 2018, 07:25
Не согрешиш не покаєшся,а не покаєшся в рай не попадеш
04 Квітня 2018, 08:04
А БИ ДЕСЯТИНУ СПРАВНО НЕСЛИ МОЖНА В КРЕДИТ
04 Квітня 2018, 08:24
Свининку в піст можна тільки на олійках
04 Квітня 2018, 15:47
Мракобєсіє продовжується...
04 Квітня 2018, 16:17
Ну ти козломордий і придурок! Тобі моча в голову явно вдарила. Тільки такі старі ідіоти можуть в 4 чи 5 годин ранку висерами гумнимизасирати сайти. Діагноз явний - стареча дименція - маразм! Ти як був придурошним гівнюком так і ним залишився!
04 Квітня 2018, 19:48
Піду на вечірню в собор свічечку поставлю