Ковельчанину за опір поліцейському загрожує кримінал

04 Квітня 2018, 07:47
6427

Під час несення служби в Ковелі на вулиці Міцкевича працівники патрульної поліції виявили автомобіль «Toyota», який стояв із порушенням Правил дорожнього руху.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

31-річний водій транспортного засобу відмовився виконати законну вимогу поліцейських пред’явити реєстраційні документи та посвідчення водія, та вчинив опір правоохоронцям. Зокрема, правопорушник шарпав поліцейського за формений одяг.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві)  Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк двох до років. Триває слідство.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель повідомляв, що у Ковелі водій дорогої іномарки побився з патрульними.

Коментарі
04 Квітня 2018, 11:20
Так а хто порушник? докази є шо він ставив там машину? А то шо він сидів за рульом, то нічого не означає,там могла сидіти і дитина чи собака, так шо треба було їх доставати і затримувати?
04 Квітня 2018, 11:35
надивився ютуб. життя складніше за кіно
04 Квітня 2018, 11:44
та ж то він і сидів в тому авто, мабуть... от і умнічає
04 Квітня 2018, 12:12
І Я не Я і потпісь не моя. Якби сиділа собака приїхали ветеренари.
04 Квітня 2018, 12:14
Покарати мушку, щоб ця комаха Божа не літала, і не смерділа.
04 Квітня 2018, 13:26
хай посидить подумае щоб не пригав до дядь в милицейських рубашках
04 Квітня 2018, 14:07
Так йому і треба а то землі під собою не чує
04 Квітня 2018, 14:25
таких пітухів треба карати, суворо карати.
04 Квітня 2018, 16:01
Все правильно, задовбали ці ушльопки. Впаяти по максимуму, нехай думає. І дружки мажористі задумаються. А щодо відео, є в інтернеті де чітко видно і чути що водій погоджується з тим що став під знаком, типу ви ж центр перекрили, де мені ще стояти. І відмовився показувати документи також.
05 Квітня 2018, 10:43
По максимому. Зовсім знахібніли ці бидлюки. В Європі засунув би язика в ж@пу і мовчав би...
05 Квітня 2018, 22:52
Його-в тюрагу! Бабу-люструвати! І гнати з роботи!
06 Квітня 2018, 06:34
Ви душевні підараси!!!Дрочів вам на морду сукі!!!!!!!!!
06 Квітня 2018, 09:02
Рукоблудство гріх, нещастя ти таке. Але розумію, що своїми кривими рученятами ти нічого іншого робити не можеш, сину мій грішний. Надіюсь, що Бог і Закон тебе покарають статевим безсиллям, мухо ти з стада комашиного