У Ковелі в багатоповерхівці вибувхнув газовий балон

04 Квітня 2018, 08:09
8584

Вчора, 3 квітня, на вулиці 40 років Перемоги у Ковелі в багатоповерхівці вибувхнув газовий балон. 

Про це повідомляється на сторінці Олександра Філона у Фейсбук.

Раніше у соцмережах ковельчани писали, що вибухнула граната.

Віктор Зубарєв у коментарях зазначив, що «Одна жіночка з тої квартири шось не поділила з своїм співмешканцем. Далі винесла дитину та кинула в квартиру гранату, де був один старший чоловік і той співмешканець. Інфа не достовірна, але якось так. Дитина була в сусідів».

Момент пожежі можна побачити у відео, яке опублікували на популярному відеохостингу YouTube.

 

Коментарі
04 Квітня 2018, 12:12
Брехня. Чому виводять чоловіка працівники поліції? Та й Філона там не було.
04 Квітня 2018, 12:22
В цьому будинку централізоване постачання природного газу.
04 Квітня 2018, 12:23
<p>Це сталося під моєю квартирою , це шо написала це [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] , була граната ргд 5 , кароче [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] понапридумають, я після зриву побіг двері ламати зразу дитину сусіди напроти забрали ІР 46.211.117.220</p>
04 Квітня 2018, 12:25
ПРАВДА!!! ЦЕ БУЛА ГРАТА
04 Квітня 2018, 12:26
ПРАВДА!!! ЦЕ БУЛА ГРАНАТА
04 Квітня 2018, 12:36
Філон на сторінці це не стверджує. Він пише що то по інформації отриманої від поліції. Про балон. тут воду мутять поліцаї. Розвели бардак, що гранати в квартирах як телевізори в людей стоять. От і повідомляють фігню всяку.
04 Квітня 2018, 12:49
Якщо балон,то нехто й несяде!!!???
04 Квітня 2018, 12:59
А поліція Філону інтерв'ю давала? Відразу було зрозуміло, що там. Пише, аби про нього не забули.
04 Квітня 2018, 13:42
За попередньою інформацією вибухнув предмет, схожий на гранату, передає прес-служба поліції Волині.
04 Квітня 2018, 13:46
Найбільше шкода сусідів, квартири яких постраждали від того всього
04 Квітня 2018, 13:52
У тій квартирі проживають наркомани, притон одним словом.
04 Квітня 2018, 14:26
про затримання п'янюг за кермом поліція пише на сайт відразу, як кажуть ще не встигли чорнила в протоколі висохнути, а про вибух гранати мовчали з вчорашнього дня, приховуючи від громадськості надзвичайну подію
04 Квітня 2018, 14:27
<p>Одним словом [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА], нащо писати не правду?  ІР 37.73.225.131</p>
04 Квітня 2018, 14:28
З однієї сторони й добре, хай самі себе це сміття ліквідує, а з другої по людські жалко....
04 Квітня 2018, 14:43
Навіщо жаліти сміття? Природа його з допомогою мікробів і чарв'яків потихеньку переробить на органічне добриво
04 Квітня 2018, 15:58
Приемно дивитись коли працюють професіонали! І ніхто гімном не кидається як по моїм придурам ота собачниця з Піонерської! Все, вирішив, іду або в пожежні або в поліцію або в медикі, хоча стоп, там же потрібно думати і працювати! Ні, піду краще до собак там знайомих більше!
04 Квітня 2018, 21:28
Вибухнув газовий балон-ага!А стояв він чомусив серед квартири,а не в кухні.<br/>На відео видно,що дивитися саме з кімнати......