У поліції та ДСНС прокоментували вибух у багатопеверхівці у Ковелі

04 Квітня 2018, 10:23
9302

Вчора, 3 квітня, в місті Ковелі на вулиці 40-річчя Перемоги на п’ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку пролунав вибух.

На сайті Національної поліції зазначається, що на місце інциденту виїхали керівники ГУНП в області та Ковельського відділу поліції, криміналістична лабораторія ГУНП, спеціалісти вибухотехнічного відділу, слідчо-оператвина група. За попередньою інформацією вибухнув предмет, схожий на гранату.

Внаслідок цього травми отримав 43-річний ковельчанин. Його госпіталізували у відділення хірургії районної лікарні. Більше ніхто із мешканців будинку не постраждав.

За цим фактом відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Мова йде про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Поліція з’ясовує усі обставини події.
 



 

На сайті ДСНС повідомляється, що на місце події уже за 8 хвилини прибули три відділення чергових варт 4-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частини міста Ковеля.

У ході розвідки рятувальники з’ясували, що в задимленому приміщенні на п’ятому поверсі перебувають люди, які самостійно не можуть покинути приміщення. Вогнеборці в складі ланок газодимозахисної служби потрапили у квартиру і на підлозі в коридорі віднайшли непритомного чоловіка, якого одразу ж евакуювали. В кімнаті на палаючому ліжку знаходився ще один непритомний чоловік, якого теж винесли з квартири, передали до рук медиків – каретою  «швидкої» госпіталізували його у району центральну лікарню у важкому стані. Один чоловік від госпіталізації відмовився.

О 17:05 рятувальники локалізували пожежу, а о 17:21 – ліквідували.

 


 

Коментарі
04 Квітня 2018, 14:10
Як може газовий балон бути в кімнаті у багатоповерхівці? Це просто маячня! пишіть правду!
04 Квітня 2018, 14:16
"вибухнув предмет, схожий на гранату." де ти бабо бачила тут газовий балон?
04 Квітня 2018, 14:23
дурдом бл..ь
04 Квітня 2018, 14:25
Ковельчанка, читати вмієш????
04 Квітня 2018, 14:26
про затримання п'янюг за кермом поліція пише на сайт відразу, як кажуть ще не встигли чорнила в протоколі висохнути, а про вибух гранати мовчали з вчорашнього дня, приховуючи від громадськості надзвичайну подію
04 Квітня 2018, 14:44
А то правда, що граната була в газовому балоні?
04 Квітня 2018, 17:47
Ні,це газовий балон був в гранаті!!! )))
04 Квітня 2018, 18:06
Ми еще многа гранат навезли в Ковель
04 Квітня 2018, 19:27
Просто статтю відкоригували в спочатку було написано що вибухнув газовий балон
04 Квітня 2018, 19:59
Як на гранату то на обоях багато осколків. Більш на мою дурну дуку схоже на ВОГ, або не поний вибух ОФГ.
04 Квітня 2018, 21:01
що з ти м мужиком хто знає?????
04 Квітня 2018, 21:08
я вам СКАЖУ МЕНТИ ТО ЩЕ ТІ В НАС БАБКУ АБО ДЕДА ЗА СОМОГОН В ЯКОМУСЬ ЗАБИТОМУ СЕЛІ ПРИТЯГУЮТЬ ДА АДМІН ВІДП. ЗА ВСРАНИХ -20-30 ЛІТРІВ <br/>А В КОВЕЛІ ГРАНАТИ ОРУЖИЯ ТО ВОНИ ПАДЛО НЕ ЗНАЮТЬ <br/>НАРІКІВ НА СІЛЬМАШІ НА ВОЛОДИМИРСЬКІЙ ТЄЖ Є <br/>ЗАТО ЗАРПЛАТА 8000-13000 ТИС І В МАШИНЦІ НА ДЖИПІ ТО ДОБРЕ КАТАТИСЬ <br/>УЯВІТЬ ПРОСТО ЦЕЙ ДЖИП В ЧОРНОМУ КОЛЬОРІ БЕЗ НАЛІПОК ПОЛІЦІЯ ТО ЗРАЗУ НА ЧОЛОВІКА СКАЗАЛИ Б БАГАЧ КОВЕЛЯ <br/>ПЕРЕВІРКА ДОКУМЕНТІВ ТІПА ВОНИ ЩОСЬ ВЗЯЛИСЯ ЛЮДИ ЦЕ ОБМАН БРЕХНЯ ТО ВСЕ <br/>ОТА КА ТО ПОЛІЦІЯ КОВЕЛЯ А ТО І УКРАЇНИ