У Ковелі вулиця потопає у багнюці

04 Квітня 2018, 14:36
3619

У Ковелі на вулиці Сонячній замість асфальту – болото. 

Про це пише Таня Петровська у групі «Ковель Life» в Фейсбук. 

«Цікаво чи хтось із наших Ковельських депутатів проживає на такій вулиці із такою дорогою? Ні! Бо вони рахують себе людьми, а ми так...іншого сорту», – йдеться у дописі. 

«В нас на вулиці Сонячна з 10 діток що ходять в початкову школу, з 10 в старшу. Який приклад ви їм показуєте? Що ви люди нікому не цікаві? Живіть собі там в цій багнюці...», – обурюється Тетяна. 

«Схаменіться! Хватить красти!»,– закликає авторка посту депутатів.

 





Коментарі
04 Квітня 2018, 18:06
повибудовували хороми за контрабанні гроші так що й на дорогу знайдете. Соромно було б. раніше поси біля свого будинку не облаштуєш тротуари, то й акт вводу в експлуатацію не підпишуть. А тепер дорогу їм давай. Коліньми лазьте, жлоби. Одну виручку з контрабандої поїздки в Польщу віддайте на дорогу і збудуєте автобан. Аж зло бере.
04 Квітня 2018, 23:08
Ну я розумію пенсіонери ходять - дорогу просять. А тут паєтки - шо капец! Самі зробіть.
04 Квітня 2018, 23:09
Звиняйте - МАЄТКИ
04 Квітня 2018, 23:11
Депутати накрали? Вони все віддають в касу активістам з Черняховського. Вони перші просили.
05 Квітня 2018, 11:49
Власники отих фешенебельних маєтків не позорьтеся, а скиньтеся на пару камазів щебені і відсіву і буде вам щастя. А то забор вартістю в 1 кімнатну квартиру було за що побудувати
05 Квітня 2018, 12:16
Що ви хочете? Тут асфальтовані вулиці потопають у багнюці. Запитала двірника, чому не прибирається дорога біля ресторану Ковель. Почула відповідь- це Товстига пропив тендер на прибирання і всі двірники звільнені. Прибирати нікому. А за тої багнюки навпроти ресторану ми втратили зпмовлення на великодні свята. Кажуть у вас неприбрано і нам соромно святкувати в такому срачі перед будинком. А ми ж гроші платимо за прибирання. Щоб ти Товстига в такій багнюці все життя своє прожив. Хабарник нещасний.
05 Квітня 2018, 17:28
А чому на вулиці так званого першого травня замість багнюки асфальт?
05 Квітня 2018, 19:45
Мало того що фактично побудували замки на людській землі самозахватом так ще їм дорогу теж зроби за рахунок людей коли вже ви понаїдаєтесь?