На війні з росією загинув захисник з села Дубове Петро Бежан

25 Вересня 2023, 18:43
Петро Бежан 2565
Петро Бежан

У Дубівській громаді підтвердили смерть захисника України з села Дубове Петра Бежана.

Про це інформують на сторінці «Дубівська громада – громада позитивних змін» у фейсбук.

Більше тижня соціальними мережами та у рідному селі Дубове ширилася сумна та трагічна звістка про те, що військовослужбовець Бежан Петро Вікторович рахується зниклим безвісти, згодом, що він загинув на війні.

«З гіркім болем і скорботою в душі повідомляємо, що сьогодні отримали офіційну інформацію і, на жаль, підтвердження того, що Бежан Петро Вікторович, 1976 року народження, помічник гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7086, молодший сержант військової служби по мобілізації, загинув 09 вересня 2023 року під час вогневого ураження позиції дронами камікадзе в населеному пункті П’ятихатки Василівського району Запорізької області», – йдеться у дописі громади.

Про деталі щодо поховання захисника обіцяють повідомити додатково.

«Відсьогодні в Дубівській громаді оголошується триденна жалоба! Висловлюємо щирі співчуття мамі нашого Героя, сестрі, дружині, доньці, усім рідним та близьким, усім хто знав, шанував і любив Петра Бежана. Плачемо і сумуємо разом з вами Вічна пам'ять і незгасима слава нашому Герою!», – висловили співчуття у дописі громади.

Коментар
08/12/2023 Четвер
07.12.2023