У Ковелі активно прибирають місто до Великодня

05 Квітня 2018, 15:14
3886

Комунальні служби до Великодня наводять лад та чистоту у місті.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.  

Зокрема, працівники РЖКП №1 та №2 прикладають великих зусиль, аби у стислі терміни виконати максимальний об’єм робіт. Задіяно майже 100 працівників та усю сміттєприбиральну техніку.

Вони ліквідують несанкціоновані сміттєзвалища, прибирають вулиці, парки, сквери, зони відпочинку, адміністративних, багатоповерхових будинків житлового фонду міста та прилеглих до них територій, пам’ятних місць, кладовищ.

«Відтак, найбільше роботи впало на плечі ковельських комунальників, але й усі мають подбати про чистоту біля власних осель та місць роботи. Приємно, що до наведення порядку уже активно долучились навчальні заклади, установи, організації, підприємства, комерційні структури», – кажуть у міськраді.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель повідомляв, що студенти Ковельського професійного ліцею прибрали узбіччя Сільмашу.

 








Коментарі
05 Квітня 2018, 19:06
А Верес не займається прибиранням міста??? Вони ж тендер виграли
05 Квітня 2018, 19:48
100 чоловік не замінять одну машину пилососа. Щось її не видно останнім часом. Машина і чистила щітками і пилососила.
05 Квітня 2018, 19:54
для того, щоб протягнути Верес до тендеру на прибирання міста, робота пилососа була просто не включена в вимоги до тендеру. І всі вулиці, які раніше були назначені для обробки цією чудо- машиною, були виключені з переліку робіт. Тому й залишилась ця техніка по волі корупціонерів без фінансування. для підприємства в якому вона знаходиться це дуже дороге задоволення. Слава бандитам у владі!!!
05 Квітня 2018, 20:14
Ти видно зациклився на Вересові? До прибирання вулиць Верес ніколи не мав діла. І тендер виграв другий РЖКП. Зараз перший і другий РЖКП прибирають вулиці без ніякого тендера. І ніякого рішення влади щоб прибирав вулицю пилесос першого РЖКП не треба.
05 Квітня 2018, 20:23
ти мабуть і є з обісраного Вересу, що так його захищаєш. Облажались то й дтьмовчітьшмаочку. Казли
05 Квітня 2018, 20:38
із за вас, придурків Вересовських чіле містро страждає. 3.14дарюги
05 Квітня 2018, 22:24
Я вже повторюю-І сніг-зійшов і сміття прибереться... А "Верес" молодець! Трішки розворушив комунальників...хоча і незбирався прибирати вулиці. І людей повеселив!
05 Квітня 2018, 23:02
не розвеселив, а отримав дулю з маком. І ще більшу дулю отримає, коли всі будинки відмовляться від його фіктивних послуг. Процес вже пішов. До кінця літа Верес буде голий- босий разом з тими, хто його проштовхнув на ринок комунальних послуг. Все вирішиться після перевірки органами НАБУ. А туди пішов величезний пакет з доказами корупційних дій влади і фіктивною працею шарлатанів з Вересу.
05 Квітня 2018, 23:31
Чому дерева не білять? Шо за н...
06 Квітня 2018, 12:25
Товстига, чому твоя ПРО ТЕ ЖЕ памідориха не прибирає 40- років перемоги. Скотиняка, по тій вулиці люди в церкву підуть. Шарлатан ти корупційний разом зі своєю шмонькою памідорною. 3.14 дарюга небрита.