Як переселенці з Харкова вдалося влаштувалися на роботу до «Локомотивного депо Ковель»

02 Жовтня 2023, 18:21
Ірина Крамчанін 2069
Ірина Крамчанін

Ірина Крамчанін з Харкова через військові дії змушена була шукати прихисток, тому у квітні 2022 року переїхала у місто Ковель

Маючи освіту інженера механіка залізничного транспорту та досвід роботи у Харківській державній академії транспорту, роботу знайшла у Виробничому підрозділі «Локомотивного депо Ковель» регіональної філії «Львівська залізниця». Про це розповіли на сторінці Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості у фейсбук.

Робота на новій посаді потребувала певних нових знань та професійних компетенцій. Тому з питанням отримання нової спеціальності звернулась до Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості.

Як внутрішньо переміщеній особі Ірині Крамчанін запропонували скористатися послугою отримання ваучера для підготовки за іншою спеціальністю. Спеціалістами центру зайнятості оперативно було підібрано навчальний заклад для отримання спеціальності Психологія та видано ваучер, а з 18 вересня 2023 року Ірина Крамчанін стала студенткою Волинського національного університету імені Лесі Українки за спеціальністю «Психологія».

Для всіх осіб які з початком військових дій були змушені покинути власні домівки, переїхати до нових регіонів Ірина радить не впадати у відчай, шукати себе, відкривати нові можливості, в тому числі через нову роботу, навчання та професійний розвиток. До слова, Ірина Крамчанін виявляє активну життєву позицію, віднедавна увійшла до Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Ковельської територіальної громади, приймає участь у заходах, що стосуються надання різного роду послуг ВПО, в тому числі й професійного навчання та працевлаштування.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром