Юні ковельські волейболісти здобули «срібло» на спартакіаді

07 Квітня 2018, 09:47
6045

У спортивній школі імені Євгена Кондратовича відбулась фінальна частина змагань з волейболу серед юнаків 2004 року народження і молодших спартакіади «Волинь спортивна – 2018».

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У турнірі взяли участь чотири колективи: збірні Маневицького і Ратнівського районів, Луцька і Ковеля.

Ковельчани провели три поєдинки. У двох вони обіграли команди з Маневич - з рахунком 2 : 0 та Ратного - 2 : 1. На жаль, поступились лучанам з рахунком 1 : 2.

За підсумками наші спортсмени посіли другу сходинку в турнірній таблиці, ратнівчани – третю, а перша дісталась волейболістам з Луцька.

Срібними призерами чемпіонату Волинської області стали: Павло Макарусь, Віталій Воробей, Назар Вознюк, Андрій Никонюк, Андрій Семенюк, Владислав Хвіц, Данило Кшиштоф, Олександр Портянко, Юрій Слюсар, Роман Оксеньчук, Роман Шевчук та Ілля Сидорук.

До змагань команду підготував тренер КЗ «КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича» Володимир Полятичко.