«Коли ми нарешті станемо людьми?», – ковельчанка про залишене сміття під будинком

07 Квітня 2018, 15:00
3923

Ковельчанка закликала мешканців міста викидати сміття у сміттєвоз.

«Таку картину я спостерігаю з вікна свого будинку кожного ранку. Вулиця 40 років Перемоги», – пише Олена Ковердюк Солов'янчик на сторінці «Ковель life» у Фейсбук.

«Люди, коли ми нарешті станемо Людьми? Давайте на Великдень скористаємося своєю совістю, і викинемо сміття у сміттєвоз. Нехай світле святе Христового воскресіння пройде без гори сміття біля наших будинків!», – йдеться у дописі.

 



 

Олена зазначає, що трактор прибирає сміття, однак залишене сміття встигає «розлетітися» по вулиці.

 

1

 

Коментарі
07 Квітня 2018, 19:56
а може вам ще й хлоркою те сміття обробити, щоб не смерділо? Апше вже абарзелі. навіть посвяткувати нормально не дадуть. Немає у мене кому прибирати сміття. Бо від дебільного начальника( ці) пішли всі люди. Так що прибирайте самі і носіть на чужу територію, де ми не прибираємо. там інше підприємсво вивезе. А те що люди будуть по сміттю йти до церкви на великодні свята, мені геть пофіг.
07 Квітня 2018, 21:59
Ніколи, діти мої.... Ніколи... Чим далі, тим більше уподобляємось ми нелюдям.
08 Квітня 2018, 00:39
Товстига, пачем в Адесе памідориі?
08 Квітня 2018, 00:42
Коли станемо людьми? Коли людські умови існування повернуться.
08 Квітня 2018, 10:39
а мені в смітті комфортно
08 Квітня 2018, 12:40
мені теж. я вдома взагалі не прибираю.
08 Квітня 2018, 19:56
То особий вид ковельчан звуться сируни, сируни де живуть там і смітять.<br/>Коveль екологічне місто номер0.
09 Квітня 2018, 01:20
куди i як викинути смiття? ящо графiк роботи не спiвпадаэ з графiком смiтэвоза?
09 Квітня 2018, 09:20
в д....у собі засунь. Завжди співпадало, а тепер не співпадає. Так, я перекроїла графікияк хотіла і мені по барабану твої проблеми. Будуть їздити так, як я схочу.
09 Квітня 2018, 19:00
Не знаю жодного міста, крім Ковеля, де б не було сміттєвих баків. І ті люди які виносять сміття на вулицю, просто заручники ситуації. Бо тримати сміття дома на свято теж такий собі варіант. Якби були контейнери для сміття, я думаю не було б такої проблеми. А підлаштовувати своє життя під сміттєвоз можуть тільки ті кому нема чим зайнятись.
09 Квітня 2018, 19:00
Не знаю жодного міста, крім Ковеля, де б не було сміттєвих баків. І ті люди які виносять сміття на вулицю, просто заручники ситуації. Бо тримати сміття дома на свято теж такий собі варіант. Якби були контейнери для сміття, я думаю не було б такої проблеми. А підлаштовувати своє життя під сміттєвоз можуть тільки ті кому нема чим зайнятись.
10 Квітня 2018, 09:23
ти ще не бачив що таке в Ковелі поставити сміттєві баки. А я бачив як з баків не вивозиться сміття тижнями. Навкруги бака на десятки метрів все вкладене сміттям, тере ручай з помий, скупчення мух і бздо. З нашим народом ніякий варіант не проходить крім кайла в руки.
10 Квітня 2018, 18:27
детской лепит...не сюди писати треба ,толк від цього не змінеться.Ваша думка абсолютно нікого не цікавить що ви тут себе показуєте .На словах усі розумні,а як до діла доходить, так руки сраки ростуть!!<br/>неприбираєте ви вдома чи на вулиці-це вже ваше діло .Так і виростите &quot;ниряхами,безтолковими свинями&quot;,і нах кому будете потрібні!!!
12 Квітня 2018, 14:30
&lt;p&gt;То починайте вже [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] прямо під дверима своїх квартир.Сміття викидайте у вікно чи за поріг квартири.Головне поскаржитись на погану владу,не зручний графік вивезення сміття,відсутність контейнерів...І тоді буде вже Європа !&amp;nbsp;ІР&amp;nbsp;31.41.71.199&lt;/p&gt;