Ковельчанка стягнула за вимушений прогул понад 40 тисяч гривень

11 Квітня 2018, 12:32
Суд задовольнив позовну заяву ковельчанки 5127
Суд задовольнив позовну заяву ковельчанки

Мешканку приміського села звільнили з посади головного спеціаліста сектору контрольно-ревізійної роботи Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області 29 грудня 2017 року у зв’язку зі скороченням чисельності та штату працівників.

Своє звільнення жінка назвала незаконним і оскаржила до суду, який повністю задовольнив її позовну заяву.

Рішенням Ковельського міськрайонного суду позивачку поновлено на посаді. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області має сплатити їй середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу за три місяці в розмірі 40 043,78 гривень та судовий збір в сумі 1 762 гривні.

Коментарі
11 Квітня 2018, 15:42
в зв"язу з корупційними діями Товстиги і відмови Вересу від виграного тендера, комунальні підприємства залишились без фінансування. Тому вимушені були відправляти своїх робітників у відпустки без збереження заробітної плати. Тому всі, хто був відправлений у такі відпустки, подавайте в суд на Товстигу. Це за його халатного відношення до проведення тендерів і корупційних дій місто залишилось на свята заваленим сміттям, з неприбраними дорогами, вулицями, тротуарами, дворовими територіями. МСешканці міста, підприємці, які платять гроші за прибирання біля своїх магазинів, офісів, фірм, помешкань платять гроші за це. але Товстига повиганяв всіх двірників з роботи. Тому подавайте на нього в суд. Це бандит.
11 Квітня 2018, 15:49
Чому це відповідач має сплатити (компенсувати) позивачці 1762 грн. судового збору? Позивачі за позовами в порядку трудових спорів звільнені від сплати судового збору.
11 Квітня 2018, 16:04
тому що судовий збір платить програвша сторона, баране
11 Квітня 2018, 17:30
Звільняється позивач, тому при подачі позову не платить збір. А відповідач не звільняється.... програв і тому платить.
11 Квітня 2018, 17:31
40 тисяч за 3 місяці...далеко не мінімалка.
11 Квітня 2018, 18:57
От ти і є правовий профан. Запам'ятай, телепню, програвша сторона у цій категорії справ платить в бюджет, а не позивачу!
11 Квітня 2018, 20:55
ти тормоз, це управління має сплатити жінці за прогул та судовий збір, який сплачується виключно ДЕРЖАВІ
11 Квітня 2018, 23:45
А де моральна шкода?
12 Квітня 2018, 00:44
Все сплатити в бюджет!( той де Я буду ДЕПУТАТОМ!)
12 Квітня 2018, 02:35
Так ти це тормозу - автору статті розкажи
12 Квітня 2018, 02:54
Не хіла зарплата у держслужбовиці!!!
12 Квітня 2018, 10:36
а я на Товстигу теж буду в суд подавати. Він продав тендер Вересові, я а без роботи залишилась. Адвокат казав, що діло виграшне.
12 Квітня 2018, 11:24
Може краще вирішувати трудові спори як Савченко.Швидше та ефективніше...
12 Квітня 2018, 12:01
Савченко в президента!!!!!!!!!
12 Квітня 2018, 21:04
Я тут дещо знайшов і процитую вам: <br/>Згідно з пунктом 1 частини першої статті 5 Закону України «Про судовий збір» у редакції, чинній до 1 вересня 2015 року, від сплати судового збору звільняються позивачі - за подання позовів про стягнення заробітної плати, поновлення на роботі та за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин.<br/>З 1 вересня 2015 року ця категорія пільговиків звужена. Так, за пунктом 1 частини першої статті 5 Закону України «Про судовий збір» у редакції, яка діє з 1 вересня 2015 року, від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються позивачі - у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі. <br/>Отже, починаючи з 1 вересня 2015 року, позивачі в справах за позовними вимогами, що випливають із трудових відносин, не звільняються від сплати судового збору, за винятком позивачів у двох категоріях: про стягнення заробітної плати та про поновлення на роботі.<br/>Але наші суди всеодно продовжують стягувати судовий збір у таких справах як у героїні статті.