Дубове: відбудуться змагання водіїв-екстремалів

15 Квітня 2018, 11:00
5543

У суботу, 12-го травня, у селі Дубове Ковельського району відбудуться змагання з екстремальної їзди бездоріжжям.

Про це повідомляє Кордон.

Усі, хто бажає взяти у них участь, щоб випробувати свою техніку і вміння керувати автомобілем у складних умовах, можуть отримати вичерпну інформацію, зателефонувавши за номером 096-4848336 (Андрій).

Коментарі
15 Квітня 2018, 14:35
Теперк зрозуміло чому дубову перейменовують в селище КОСМІЧНЕ, вже і нові таблички при візді в село ставити будуть, а біля буциня та ковеля- величезні таблички - ОТГ ОДНОГО КОСМОНАВТА. Вже і послідовники зявляються..
15 Квітня 2018, 14:40
КОСМОС дохазяйнувався, що такі змагання можна проводити на будь-якій дорозі і в будь-якому селі ОТГ ОДНОГО КОСМОНАВТА.
15 Квітня 2018, 15:04
Дороги!?щоб корови і гуси позаґаджували?
15 Квітня 2018, 15:11
Склалося враження, що жовчні коментарі на космічну тематику пише одна й та ж людина під різними ніками
15 Квітня 2018, 15:34
Критикувати найпростіше. А що особисто кожен хорошого зробив?<br/>Всі погані коментарі - це заздрість !!! Таким людям будь які починання відразу погані))) бидло....
15 Квітня 2018, 15:35
Громада супер!!!! Найкраща в районі!
15 Квітня 2018, 15:38
Ти ба видно коментар пилипа задів рому-космоса та його космоботів.
15 Квітня 2018, 15:41
Та космос з його халуями всіх нас за бидло вважає, що терпимо цього злодюгу і злочинця.
15 Квітня 2018, 16:07
А мені наш голова рома космос подобається, з ним весело, жоден день не проходить, щоб він чогось дибільного не утнув, ще той клоун- польський.
15 Квітня 2018, 16:09
Хай називають мене хоч горішком,лиш би в піч не саджали.Собаки гавкають,а караван іде!....
15 Квітня 2018, 16:10
Горшом
15 Квітня 2018, 16:11
Т9
15 Квітня 2018, 16:12
Горшком
15 Квітня 2018, 16:41
Не горішком, не горшком, а ромою-космосом, космічний ти наш.
15 Квітня 2018, 17:26
Ну ти і придурок , з тебе уже кури по селах сміються, а ти все. Дощ та дощ.
15 Квітня 2018, 17:47
Якщо і сміються, то лишень такі тупі і недалекі кури, як ти, жовчна ти наша.
15 Квітня 2018, 17:52
Це вам по 200 грн в день виборів за рому-космоса.
16 Квітня 2018, 17:47
Сьгодні до віктора козака звернулась мешканка села красноволя, щодо ремонту дороги що зєднує села. Не знає вона бидло, що мій патрон там гонки по бездоріжжю влаштовує. Скотиняка дорогу захотіла, може вам ще медпункт, школу і магазин відновити. Бидло неблагодатне, поставте в селі памятник ромі+космосу, а потім поговорим про дорогу до вас, але цю дорогу робитемо вже не ми, а якщо коли і робитемо то накрадемо на ній,а вам кукіш і портрет космоса