Шприци і не хороші речі: у Ковелі спортсмени прибрали на спортивному майданчику

15 Квітня 2018, 13:31
4204

У суботу, 14 квітня, вихованці та спортсмени центру національно-патріотичного виховання «СІЧ» провели прибирання на одному із спортивних майданчиків міста.

Про це повідомляється на сторінці НПВ «СІЧ» у Фейсбук.

В процесі прибирання на території майданчика було зібрано понад десяток 90-літрових мішків зі сміттям, шприци та інші не хороші речі.

 









 

Після толоки спортсмени провели відкрите тренування, щоб показати як необхідно проводити час на спортивних майданчиках, замість того щоб вживати там алкоголь та смітити.

 







Коментарі
15 Квітня 2018, 17:23
кожен шприц- це одна скалічена душа. нація вимирає
15 Квітня 2018, 19:37
Нація живе і буже жити, а вимирають такі уроди як - викидні суспільства!
15 Квітня 2018, 19:38
Нація живе і буже жити, а вимирають такі уроди як ти - викидні суспільства!
15 Квітня 2018, 19:43
Тож так то спортсмени поприбирають то учні ліцею<br/>А що ж роблять служби які за це відповідають? Куди йдуть гроші що на це виділяються?
15 Квітня 2018, 19:57
а мені по барабану, що ви прибрали територію, яку має прибирати РЖКП2. мені по барабану, що за це заплатили мешканці будинків району вул, Мічурина. мені взагалі все по барабану. У мене ПРО ТЕ ЖЕ Товстига і мер мені все прощає. так що всім вам великий привіт. І ніхто мені нічого не зробить.
16 Квітня 2018, 00:35
Приємно бачити здорову і культурну молодь як ці хлопці. Погодьтеся більшість ковельських підлітків відморозки.
16 Квітня 2018, 03:55
Я в шоці,які люди .Пишуть шо небудь.Як вам не стидно.Діти старались і подавали приклад бикоті яка сере. Невже це не показник того що нація відроджується. Треба вірити в світле і воно колись переможе.Молдці дітки і ті хто організував. А тим хто повинен за це відповідати ГАНЬБА.!!!!
16 Квітня 2018, 09:47
про дітей ніхто нічого й не каже. Звісно, що молодці. Біда в тому, що цих шприців накидали такі ж самі дітки. Ось де біда. І біда в тому що ті хто має вичищати той непотріб( і отримує за це гроші) бездіють. А Товстига памідориху покрива бо то його ПРО ТЕ ЖЕ. Це банда.
16 Квітня 2018, 12:29
Хто б ще прибрав територію через дорогу від колишнього кафе &quot;Сосновий бір&quot;? Чи може там нове сміттєзвалище відкрили? Гадаю треба екологам дружно вийти на &quot;суботник&quot;, якщо винних знайти не можуть.
16 Квітня 2018, 13:53
Молодці!Це майбутні справжні патріоти України і наші доблесні ковельчани.Так тримати і надалі свій культурний і порядний рівень.Неслухайте циїх недолугих дописувачів.Вони крім такої писанини неварті н і ч о г о.Вони бідні духовно і &quot;обіжені &quot;.А вам хвала!!!!!!