У центрі Ковеля на закинутій земельній ділянці водяться змії

16 Квітня 2018, 13:45
19360

Повзучі гади вже давно облюбували чималий котлован на приватній земельній ділянці, що знаходиться у Ковелі на вулиці Незалежності, 164.

Земля ця вже неодноразово змінювала свого власника, заростаючи лозою. Новий хазяїн вирубує ту лозу, але її не прибирає, залишаючи на місці. У тому хмизу й розвелися змії. Одну з них, довжиною щонайменше півтора метри, сфотографував спецкор газети «Вільна думка» Микола Силюк, який має поруч господарську споруду. А поблизу в будинку проживає сім’я із малолітніми дітьми.

«Олег Олексійович, на вулиці Незалежності, 164 – ви добре знаєте, там біля поліції – ділянка заростає лозою, вирубується і в тому хмизу ми зафіксували змію», – розповів він сьогодні вранці міському голові після завершення апаратної наради у міськвиконкомі.

«Я знаю, бо мені вже передали, що ви прийдете до мене із змією. І мені зразу порекомендували: наведіть, будь ласка, в себе там порядок. В себе. Біля гаража. Біля того магазина», – відповів Олег Кіндер.

«Олег Олексійович, в хмизу змії водяться», – зауважив Микола Силюк.

«Не може бути», – чи то з іронією, чи то всерйоз сказав мер Ковеля.

До речі, десь два роки тому змія заповзла у магазин, що в кількох десятках метрів від цього котловану, налякавши продавців та покупців.

 








Коментарі
16 Квітня 2018, 17:21
то там не тільки змії а ще й коти!!!
16 Квітня 2018, 17:27
Територія приватна а толку нема. Корчі і смітник
16 Квітня 2018, 17:29
Так, гадюка і немаленька. Жах!!
16 Квітня 2018, 17:56
КОЛИСЬ ЗЕМЕЛЬКА САВОНУ ВОВКА НАЛЕЖАЛА ВЧАСНО ПРОДАВ
16 Квітня 2018, 18:15
І це в майже в центрі міста,жах.
16 Квітня 2018, 18:17
Це Вуж звичайний. Давайте боятися всього, навіть вужів. Харчується жабами , дрібними гризунами. Живе в вологих місцях. Не отруйний.
16 Квітня 2018, 19:00
вроді як і вуж. Але ж немає жовтих цяточок. Є вужі сірі і є темні. На темних цяточки видно дуже добре. А тут немає. І на гадюку не дуже схожа. гадюки зазвичай сірі. ось і думай. Потрібно зібрати консіліум з учителів біології.
16 Квітня 2018, 19:03
Водяно́й уж[1] (лат. Natrix tessellata) — вид настоящих ужей, неядовитых змей из семейства ужеобразных.В отличие от ужа обыкновенного (лат. Natrix natrix), водяной уж не имеет характерных оранжево-жёлтых височных пятен. На их месте есть V-образное чёрное пятно, обращённое вершиной вперёд. Окраска его, как правило, оливковая с расположенными в шахматном порядке тёмными пятнами. Изредка встречаются однотонно-оливковые или даже чёрные особи. Размер водяного ужа — до 1,6 м, но обычно 1—1,3 м. Самки крупнее самцов. Чешуя туловища сильно килеватая, вокруг середины туловища 19 чешуй. Подхвостовые щитки цельные.
16 Квітня 2018, 19:16
А ви візьміть у руки та так перевірите чи то вуж чи ні!!))))))))
16 Квітня 2018, 19:23
Це вуж водяний...
16 Квітня 2018, 19:43
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ ТА НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ]  ІР 31.41.71.201</p> <p> </p>
16 Квітня 2018, 21:13
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ] ІР 46.211.6.252</p>
16 Квітня 2018, 21:23
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ]  ІР 46.133.252.154</p> <p> </p>
16 Квітня 2018, 21:44
Це удав!
16 Квітня 2018, 22:22
мауглі приніс пітона Каа
16 Квітня 2018, 23:03
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ] ІР 77.111.244.25</p>
16 Квітня 2018, 23:16
Хто пригрів змію, того вона і вкусить
16 Квітня 2018, 23:35
Оштрафувати за безлад в центрі міста і за антисанітарію. Ми що, в Індії живемо? А меру тільки і залишилося що підсміюватися. Це ж його не обходить. Йому з того в кишеню нічого не впаде.
16 Квітня 2018, 23:39
У нас по вулиці Старицьких вужів чи то гадюк таких повно!!! Може хто знає чим можна витравити тих гадів((( бо в мене малі діти, а ми вже не одного такого " чорного шнура" лопатою прибили
17 Квітня 2018, 00:16
з кожного забитоговиростає три. так що дарма б"єте.
17 Квітня 2018, 00:35
У мене собака тиждень назад такого задушив, я впевнений що мер ще місяців два так потягне цю справу, допоки не пройде сезон їжаків і вужів... Соромно
17 Квітня 2018, 01:21
Це вуж водяний http://www.naturephoto-cz.com/Вуж-водяний-picture_ua-1606.html
17 Квітня 2018, 01:27
Світлана не треба їх боятися. Берете різку чи палку довжиною 1,5 метра і ударяєте його сильно декілька разів . Через 1 хвилину він буде вже мертвий. Я на дачі у себе так їх вивів. А ще я знаю що вужа настоюють на самогонці. Це є найкращі ліки від раку. Колись було описано про це лікарство в газеті Волинь чи при советів, чи при незалежності, не пам'ятаю. Але знаю людину яка вживає цю настойку маючи онко вже 10 років і живий. І себе почуває нормально маючи вік 67 років.Грошей на лікування у його немає. От і лікується настойкою вужа і грибом веселка.
17 Квітня 2018, 01:30
Занести в міську раду Гіндару в кабінет хай там повзає може тоді начнуть самі як ті вужі чи змії ворушитися.
17 Квітня 2018, 01:31
Занести в міську раду Кіндеру в кабінет хай там повзає може тоді начнуть самі як ті вужі чи змії ворушитися.
17 Квітня 2018, 12:07
патрульних туди з кайданками, хай ловлять.
17 Квітня 2018, 12:39
В кайданки змію не закуєш. Виповзе, гадюка...
17 Квітня 2018, 15:35
Змії - гарні тваринки. Нікого не зачіпають. А у центрі міста курява стовбом стоїть. Коло центральної лікарні на Олени Пчілки - жах якийсь. Коли він закінчиться? Розрили дорогу взимку, посипали землею - уже і весна, і тепло настало. ЧОМУ НІХТО НЕ КЛАДЕ АСФАЛЬТ? Коли припиниться бруд, котрий несеться до лікарні, до дитячих навчальних закладів, до інших установ, котрих тут купа? Це в голові не вміщається. Колись наше місто було чистим і охайним, хоча б у центрі. А тепер? Віхола із пилу та куп сміття, до котрих нікому діла нема. Сором... А ви про маленьких беззахисних вужиків.
17 Квітня 2018, 18:39
Потрібно пару таких змій чи вужів принести меру в подвір'я, тоді буде щось робити. В селі Ст. Кошари за залізницею теж цією нечистю кішить і нічого ніхто не робить, правельно це ж не мера дітей будуть кусати змії. Кругом бардак, позаростало. На що мер міста дивиться???
18 Квітня 2018, 20:21
Я цих змій до смерті боюсь. Шоб вони всі поздихали!
19 Квітня 2018, 02:03
Змії люблять захаращені сміттям ділянки, ну а цей вуж напевне з річки приповз, навести там порядок і йому там не буде що робити. Ну а вбивати вужів не треба, вони мишей їдять, першими не нападають ну і виглядають безобідно
28 Квітня 2018, 19:13
Аде голова Сільської ради? Їхня вина що так запускають села!!!